ارسال رایگان به ازای خرید آجیل بالای 700 هزار تومان ارسال رایگان به ازای خرید آجیل بالای 700 هزار تومان
ارسال فوری آجیل در تهران ارسال فوری آجیل در تهران

آجیل

اولین ویترین محصولات فروشگاه حاجی بادومی بخش آجیل و خشکبار آن است. ما همه تلاش خود را برای ارائه یک ویترین کامل، جذاب و سالم از انواع مغزها، آجیل ها و خشکبار تازه، ایرانی و خارجی کرده‌ایم. همه سعی ما بر آن بوده که تصاویر، ویدیوها و مشخصات آجیل ها برای خریداران و مشتریان ما شفاف و قابل لمس باشد. خرید آجیل به صورت آنلاین از آن تجربیات عجیب ما در نسل تکنولوژی است که تا مدت‌ها خودمان هم باور داشتیم فروش آجیل آنلاین حتی اگر بهترین قیمت آجیل آنلاین را ارائه کرده باشیم، در مقایسه با فروش آنلاین سایر اقلام مصرفی کار به شدت دشوارتری است که سال‌ها خاک‌خوری و صبوری می‌طلبد. امیدوار بودیم فرهنگ و تجربه مثبت خرید و فروش اینترنتی محصولات به مرور به بخش خرید آجیل بسته‌بندی و خرید آجیل فله هم اثر مثبت بگذارد و مردم بتوانند بدون آنکه خود را درگیر ترافیک، شلوغی بازار و مراجعه حضوری به آجیل فروشی‌ها را کنند یک تجربه عالی از خرید اینترنتی آجیل ها و مغزها را داشته باشند. در این بخش از توضیحات صفحه آجیل ها و مغزهای حاجی بادومی سعی می‌کنیم اطلاعات کاربردی مورد سوال مشتریان را پاسخ دهیم.

آجیل

برای خرید آجیل چطور به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنم؟

واقعیت موضوع آن است که گاهی این اعتماد به قیمت یک تجربه تلخ از یک خرید نامناسب تمام می‌شود. خیلی اوقات نمادهای اعطا شده از سمت سازمان‌های مدیریت کننده‌ی کسب‌وکارهای آنلاین به همان نماد خلاصه می‌شود و نظارتی روی نحوه مدیریت و سرویس‌دهی سایت‌ها ندارند. اما خیلی هم جای نگرانی وجود ندارد چراکه فضای باز رقابت بین کسب‌وکارهای آنلاین در هر صنفی این نتیجه را به همراه داشته که کسب‌وکارها برای جلب نظر مشتریان جدید و ایجاد وفاداری در مشتریان قدیمی به ارائه سرویس باکیفیت نیاز دارند. اما در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که البته در اولویت اول روی خرید اینترنتی سایر اقلام خوراکی کاربرد داشته و احتمال می‌دهیم در خرید و فروش آجیل هم کارآمد باشد!

قیمت آجیل چگونه محاسبه می شود

برای خرید آنلاین آجیل به چه مواردی توجه کنم؟

برای خرید اینترنتی آجیل و مغزها، به خصوص خرید اول از هر آجیل‌سرای آنلاین حدی از ریسک را برای خود قائل باشید. اگر سری به اینترنت بزنید می‌بینید رتبه‌های برتر که گوگل آنها را به ازای جستجوی عبارت آجیل یا آجیل و خشکبار نمایش می‌دهد، اسامی آجیل فروشی‌های قدیمی و مشهور را در بین آنها نمی‌بینید. بنابراین احتمال زیاد با یک آجیل سرای آنلاین با کمتر از یک دهه سابقه طرف هستید. 
خب؛ همین یعنی ریسک خرید آنلاین آجیل و خشکبار برای شما از حالت عادی بیشتر است. اما آیا این به این معنی است که آنها از خشکبارهای قدیمی ضعیف‌ترند! اشتباه می‌کنید. طبق نتایج و آمارهای غیر موثق حجم بازار فروش آجیل و خشکبار در بسترهای آنلاین در طی یک دهه هر سال بیش از 4 برابر شده است. این آمار نشان می‌دهد که آجیل فروشی‌های آنلاین در جلب رضایت مشتریانشان آنقدر موفق بوده‌اند که بتوانند با اسامی بزرگ با مغازه‌های چنین و چنان رقابت کنند. اگر بخواهیم به این سوال جواب بدهیم که "یک فروشگاه آنلاین آجیل و خشکبار خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ " شاید بتوانیم به صورت خلاصه به موارد زیر اشاره کنیم:

چگونه یک آجیل فروشی خوب برای خرید آجیل پیدا کنیم

1. به نحوه ارائه محصولات آجیل و خشکبار توجه کنید!

تا بحال از خودتان پرسیدید که چرا در فروشگاه‌های آجیل و خشکبار فیزیکی که تنوع محصول زیاد دارند، نورپردازی عالی دارند، و دکوراسیون مدرنی برای ارائه به مشتریان ساخته‌اند حس بهتری دارید؟ به نظرم یکی از ابتدایی‌ترین دلایل این حس خوب آن است که فکر می‌کنیم که صاحب مغازه‌ای که برای زیبایی ظاهر مغازه‌اش این مقدار توجه و ظرافت دارد حتما کالاهای لوکس و درجه یک هم به فروش می‌رساند. 
حتی ممکن است در چنین موقعیتی سنسورهای حساسیت ما نسبت به قیمت آجیل‌ها و خشکبار کمتر هم بشود. لابد در دلمان می‌گوییم او بهترین کیفیت آجیل را ارائه می‌دهد و حق دارد از هم‌صنف‌های دیگرش کمی قیمت گرانتری هم داشته باشد!
خب؛ همان مدل استدلال کردن را برای فروشگاه‌های آجیل و خشکبار آنلاین به کار بگیرید. به مدل ارائه محصولاتشان توجه کنید.
به طراحی و ظاهر سایتشان توجه کنید. طبیعی است که وب سایتی که میلیون‌ها تومان هزینه عکاسی اختصاصی، طراحی کاربرپسند، و بسته‌بندی آبرومند خود کرده، دلشان می‌خواهد برای جلب رضایت مشتریان در تامین کالا هم به بهترین نحو عمل کند.

آجیل خوب از آجیل بد چگونه قابل تشخیص است؟
2. به بخش نظرات کاربران سایت مراجعه کنید

برای خرید محصولات به بخش رضایت کاربران و نظرات درج شده در بخش گوگل ریویوی کسب و کار، و یا کامنت‌های ثبت شده پای محصولات سایت مورد نظر توجه کنید. درست است که نمی‌تواند تنها معیار قضاوت شما باشد اما اینکه کسانی وقت خود را بعد از خرید محصول صرف کرده تا احساس خود را از خرید خودش توصیف کند، می‌تواند یک نشانه باشد. اینکه فضای عمومی نظرات مثبت است یا منفی؟ 
به این بخش توجه زیادی داشته باشید!

به نظراتی که مردم در صفحات محصول آجیل فروشی ثبت کرده اند توجه کنید!

3. راه‌های ارتباط و پشتیبانی از مشتریان سایت را بررسی کنید!

با خطوط تماس آنها تماس بگیرید. با پشتیبانان فروش صحبت کنید. چقدر زمان می‌برد که بتوانید با نفر مورد نظر خودتان ارتباط بگیرید؟
برخورد او چگونه است؟ آیا به نظرتان می‌رسد که برای جلب رضایت شما تمام تلاششان را می‌کند؟ از او درباره پروتکل‌های خرید آجیل و مرجوع کردن سفارش سوال کنید. اگر این فرآیند اطمینان‌زا بود به نظر می‌رسد انتخاب درستی انجام داده باشید.

راه های ارتباط با پشتیبانان آجیل فروشی را بررسی کنید

4. قیمت‌ آجیل را با سایت‌های هم رده و فروشگاه‌های بزرگ مقایسه کنید!

فروشگاه‌های آجیل آنلاین مزیت قیمتی آشکاری در مقایسه با فروشگاه‌های آجیل و خشکبار فیزیکی بزرگ دارند. این موضوعی است که اکثریت افراد از آن اطلاعی ندارند. اغلب شرایط ارسال رایگان دارند و امکان خرید آجیل و خشکبار در تنوع زیاد را بدون نیاز به مراجعه حضوری و تمام دردسرهای آن ارائه می‌کنند. با اینهمه بهترین قیمت آجیل را متناسب با سطح‌بندی کیفی و مدل بسته‌بندی انتخاب کنید. 
فراموش نکنید که سطح‌بندی کیفی در خرید آجیل و مغزها رابطه مستقیمی با قیمت فروش آن دارد. تفاوتی نمی‌کند آجیل بسته‌بندی باشد یا آجیل فله (که در ادبیات مردم گاهی با عبارت آجیل عمده خطاب می‌شود).

قبل از خرید آجیل بهترین قیمت آجیل را از سایت ها پیدا کنید!

خرید آجیل از حاجی بادومی چگونه ضمانت می شود

فرآیند مرجوع کردن آجیل در حاجی بادومی چگونه است؟ این سوالی است که خیلی از مشتریان ما وقتی برای اولین بار از ما خرید می‌کنند به ذهنشان می‌رسد. برای پاسخ باید بگوییم که فروش آجیل در حاجی بادومی با الگوبرداری از قوانین خرید و فروش کالاهای افسادپذیر در بستر آنلاین در چارچوب قانون مدون کسب‌وکارهای رایانه‌ای، عودت کالا تا 24 ساعت به صورت بی قید و شرط ضمانت می‌شود مگر آنکه کالا وکیوم یا افسادپذیر باشد و در مدت جا‌به‌جایی به وکیوم یا سلامت کالا آسیب وارد شود. هر کالایی که به دست شما رسید اگر کیفیت مدنظر شما را نداشته باشد بدون قید و شرط تعویض یا شامل قانون عودت وجه می‌گردد.

چگونه خرید آجیل ضمانت می شود

بسته بندی آجیل در حاجی بادومی چگونه است؟

بسته‌بندی آجیل در حاجی بادومی در حالت عادی که برای سفارش سازمانی یا تحویل آجیل برای صادرات نباشد (که در این فرم آجیل فله در کیسه‌های بیست کیلویی سورت شده در کانتینرهای مخصوص تحویل مشتری می‌گردد) در پاکت‌های پلاستیکی زیپ‌کیپ نفوذ ناپذیر ارائه می‌شود. لیبل‌های مناسبتی ما زیر نظر بهترین طراحان طراحی می‌شود تا مشتریان ما موقع دریافت سفارش آجیل و خشکبار حس خوبی داشته باشند. آیا آجیل بسته بندی سازمانی هم داریم؟ البته!
از باکس‌های آجیل چرم و چوب گرفته، جعبه‌های طرح خاتم و حتی آجیل بسته‌ بندی در قالب پاکت کرافت و جعبه‌های دسته‌دار؛ متناسب با نیاز و سفارش‌های آجیل سازمانی این انعطاف در حاجی بادومی وجود دارد که بسته‌بندی سفارشی‌سازی شده‌ به آنها ارائه شود.

باکس آجیل و بسته بندی آجیل

آیا آجیل در بسته بندی کادویی در حاجی بادومی ارائه می شود؟

بله، ما انواع باکس آجیل، از باکس‌های آجیل طرح خاتم گرفته، جعبه‌های آجیل مناسب شب عید و شب یلدا؛ از باکس‌های آجیل لاکچری مثل جعبه‌های چرم و چوب و حتی جعبه‌های خاتم‌کاری ... ما در حاجی بادومی سابقه انجام پروژه‌های سفارشی سازی شده با انواع سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی بزرگ داشته‌ایم.

چه آجیل‌هایی در حاجی بادومی برای فروش در دسترس است؟

اگر عبارت آجیل یا NUT را در اینترنت جستجو کنید، احتمالا در کمال تعجب خواهید دید که مفهوم آجیل در دنیا با چیزی که در ایران به آن اطلاق می‌شود کمی متفاوت است. آجیل معادل فارسی عبارت NUTS در زبان انگلیسی است که گاهی به آنها مغز هم گفته می‌شود. به مرور این فرهنگ در بین مشتریان مغزها و خشکبار جا افتاد که به ترکیب انواع مغزها و خشکبار با نسبت معین آجیل می‌گویند. (بزودی در مقاله ای با عنوان آجیل چیست؟ به طور مفصل به معرفی تمام آنها خواهیم پرداخت.) اما به طور کلی انواع پسته، فندق، بادام درختی، بادام هندی، بادام زمینی یا پسته شامی، گردو، گردوی برزیلی یا پکان، فندق استرالیایی یا ماکادمیا، بادام برزیلی، بلوط، مغز درخت کاج یا چلغوز، دانه‌های مغزی مثل دانه چیا، تخمه کتان، مغز تخمه هندوانه، مغز تخمه کدو، مغز تخمه آفتابگردان از معروف‌ترین اقلام مغزها و آجیل هستند.
بعلاوه خشکبارهای معروف نظیر کشمش، مویز، نخودچی، برگه زردآلو، قیسی، حب میوه خشک، میوه های خشک شده، انجیر خشک، کرنبری، بلوبری، توت خشک یا مالبری، از مهمترین محصولاتی هستند که با ترکیب مغزها انواع آجیل را تشکیل می‌دهند.

چه آجیل هایی در حاجی بادومی برای خرید در دسترس مشتریان قرار دارد؟
آیا قیمت آجیل های حاجی بادومی به صرفه است؟

اگر می‌خواهید برای این سوال پاسخ خوب پیدا کنید، پیش از آنکه سراغ مقایسه قیمت آجیل‌های مخلوط حاجی بادومی با محصول سایر فروشگاه‌ها بروید این نکته را در یاد داشته باشید که باید محصولی از یک سطح کیفیت حاجی بادومی را با محصول متناظر با همان سطح کیفی فروشگاه دیگر مقایسه کنید. شاید بگویید هیچ ماست فروشی نمی‌گوید ماست مغازه بغل شیرین‌تر است؛ اما این حقیقت که سعی کرده‌ایم متناسب با سطح‌بندی کیفیت محصولات، در مقایسه با نام‌های قدیمی و معتبر مزیت قیمت رقابتی را حفظ کنیم،  انکار نشدنی است. 
ما در حاجی بادومی در بخش آجیل ها، مغزها و خشکبار این سطح بندی کیفی را داریم: آجیل لوکس، آجیل درجه یک، آجیل ممتاز و آجیل اقتصادی! اینکه هر کدام چه تفاوتی با هم دارند در صفحات محصولات به طور جداگانه توضیح داده می‌شود اما تا اینجا همینقدر بدانید که متناسب با میزان درشتی مغزها، میزان سورت شدگی و شامل نداشتن مغز درب بسته یا ریزتر، قیمت و سطح کیفی آجیل از لوکس به اقتصادی کاهش می‌یابد.  

آیا قیمت های آجیل حاجی بادومی به صرفه است؟

لیست قیمت انواع آجیل ها و مغزهای حاجی بادومی

برای مشاهده قیمت آجیل حاجی بادومی کافی است به صفحه آجیل ما مراجعه کنید و صفحات مرتبط با قیمت انواع مغزها را در گوشی یا تبلت خودتان باز کنید. قیمت آجیل مخلوط ها را به صورت تفکیکی نمایش می‌دهیم و قیمت مغزها مثل پسته و ... را هم به صورت مجزا در صفحات مربوط به خودشان نمایش داده‌ایم. سعی کرده‌ایم که بهترین قیمت آجیل را بدون دردسرهای خرید حضوری برای مشتریان وفادار و نازنین حاجی بادومی تامین کنیم.

لیست قیمت آجیل و انواع مغزها در حاجی بادومی

آیا برای خرید آجیل حتما باید به مولوی یا بازار مراجعه کرد؟

خرید آجیل یک حس نوستالژی قوی و بسیار شیرین است. چه کسی از قدم زدن در بازار مولوی یا راسته آجیل فروش‌های بازار بزرگ تهران لذت نمی‌برد؟ یا احیانا اگر وقت داشته باشید و با خانواده به فروشگاه‌های فیزیکی شیک در شهر خودتان بروید، چه خریدی از این بهتر؟
اما اینجا داریم از یک باید صحبت می‌کنیم. آیا برای خرید آجیل خوب و خوش قیمت "حتما" باید به بازار بزرگ تهران و مولوی مراجعه کرد؟ مردم شهرهای دیگر هم لابد باید به بازار شهر خودشان مراجعه کنند؟ نه. نمونه‌های موفق فروشگاه‌های آجیل و خشکبار آنلاین در این سال‌ها توانسته‌اند جواب اعتماد مردم را به خوبی پس بدهند. کافی است عبارت خرید آجیل یا قیمت آجیل را جستجو کنید و در بین گزینه‌ها سراغ بهترین (که همانا حاجی بادومی است) بروید.

نحوه پرداخت هزینه سفارش آجیل چگونه است
نحوه پرداخت سفارشات حاجی بادومی چگونه است؟

یکی از سوالات پرتکرار مشتریان ما درباره نحوه تسویه حساب است. آیا "امکان پرداخت درب منزل برای خرید آجیل در حاجی بادومی وجود دارد؟" به دلیل مشکلات زیرساختی و عدم پاسخگوییِ مناسب از سمت سرویس‌های ارسال و دریافت مرسولات در کشور؛ در نهایت حاجی بادومی به نتیجه رسیده است که تا زمان عدم برخورداری از روال قابل انجام برای ارائه سرویس پرداخت محل و امکان عودت کالا؛ ثبت سفارشات به مانند سایر فروشگاه‌های اینترنتی در ایران به صورت نقدی و آنلاین باشد. اگر احیانا خرید اول شماست به شما حق می‌دهیم کمی عصا به دست عمل کنید. اما راهکارهای ذکر شده در پاراگراف‌های بالا را انجام دهید تا با خیال آسوده‌تری از ما و سایر فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خرید کنید.


آیا ارسال فوری هم دارید؟

ارسال فوری آجیل در تهران و شهرستان های بزرگ در حاجی بادومی فراهم شده است. با استفاده از سرویس پست هوایی به شهرستان‌ها و امکان ارسال با پیک موتوری در تهران، امکان تحویل فوری آجیل به مشتریان عزیز خودمان را فراهم کرده‌ایم. به این ترتیب اگر مشکل خاصی در تامین اقلام یک سفارش نباشد، یک سفارش فوری در تهران بین 1 تا 3 ساعت و سفارش فوری برای شهرستان‌ها بین 24 الی 48 ساعت برای تحویل به مشتری زمان خواهد برد. برای اطلاع از قوانین و مقررات سایت حاجی بادومی به این صفحه مراجعه کنید.