باکس هدیه

  • کالاهای موجود
شکلات کادویی طرح فرشته مرداس
شکلات کادویی طرح فرشته مرداس
35,000 تومان
شکلات کادویی ترافل مرداس سری کلاسیک
شکلات کادویی ترافل مرداس سری کلاسیک
280,000 تومان
پک سازمانی رویال
پک سازمانی رویال
2,700,000 تومان
باکس آجیل طرح خاتم لاله 1500 گرمی
باکس آجیل طرح خاتم لاله 1500 گرمی
2,706,000 تومان
شکلات کادویی رویال میکس محمد ساعدی نیا 16 عددی 160 گرمی
شکلات کادویی رویال میکس محمد ساعدی نیا 16 عددی 160 گرمی
591,000 تومان
پک سازمانی فستیوال
پک سازمانی فستیوال
2,500,000 تومان
پک سازمانی اعزاز
پک سازمانی اعزاز
1,650,000 تومان
باکس شکلات خارجی مگان 700 گرمی
باکس شکلات خارجی مگان 700 گرمی
1,200,000 تومان
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار
1,150,000 تومان
1,092,500 تومان
% 5 تخفیف
باکس آجیل طرح خاتم آترین 1600 گرمی
باکس آجیل طرح خاتم آترین 1600 گرمی
2,722,000 تومان
باکس آجیل طرح خاتم اطلسی 500 گرمی
باکس آجیل طرح خاتم اطلسی 500 گرمی
1,179,000 تومان
پک سازمانی بزرگداشت
پک سازمانی بزرگداشت
570,000 تومان
شکلات کادویی ترافل مرداس طرح گل صورتی
شکلات کادویی ترافل مرداس طرح گل صورتی
395,000 تومان
باکس آجیل طرح خاتم تابان 900 گرمی
باکس آجیل طرح خاتم تابان 900 گرمی
1,815,000 تومان
پک سازمانی جشنواره
پک سازمانی جشنواره
1,760,000 تومان
پک سازمانی تکریم
پک سازمانی تکریم
950,000 تومان
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

باکس هدیه

همه ما و دوستان و عزیزانی داریم که گاهی اوقات می‌خواهیم آن‌ها را سوپرایز کنیم و به آن‌ها ابراز علاقه کنیم. یکی از راه‌هایی که می‌توانیم به دوستان و عزیزانمان ابراز علاقه کنیم دادن یک جعبه کادویی یا باکس هدیه است. خیلی‌ها ممکن از فروشگاه‌هایی که پک هدیه می‌فروشند باکس هدیه بگیرند. یک باکس هدیه باکسی است که در آن تعدادی از هدایا وجود دارند که ممکن است این هدایا شیرینی، شکلات، تنقلات، آجیل، عروسک و چیزهای دیگری باشند که طرف مقابل شما دوست دارد. اما موضوع این است که تمام این چیزها در یک جعبه کادویی جا می‌گیرند. شما می‌توانید جعبه کادویی را از فروشگاه‌های آنلاین یا فروشگاهی که پک یا باکس هدیه می‌فروشند، مثل فروشگاه آجیل و خشکبار حاجی بادومی تهیه کنید.

خرید آجیل

خرید باکس هدیه زیبا

بااین‌وجود، عیبی که درمورد این روش وجود دارد این است که قیمت این پک‌ها ممکن است زیاد باشد و دوم این‌که مواردی که شما دلتان می‌خواهد به طرف مقابلتان بدهید ممکن است در این پک وجود نداشته باشد. نگران نباشید. اگر شما نتوانستید باکس هدیه مورد علاقه خود را از این روش تهیه کنید، ما به شما در این مقاله نشان می‌دهیم که چگونه خودتان می‌توانید یک جعبه کادویی زیبا و جذاب را با مواردی که خودتان می‌خواهید در آن قرار دهید را به وجود بیاورید و آن را به عزیزتان هدیه دهید.

خرید باکس هدیه

جعبه مناسب برای پک هدیه

در درست کردن باکس هدیه نوع جعبه‌ای که شما قرار است هدیه‌های خود را در آن قرار دهید به اندازه هدایایی که در آن می‌گذارید مهم است. یکی از انتخاب‌هایی که شما برای درست کردن باکس هدیه‌تان دارید این است که یک حصیر سبدی را برای جعبه کادویی خودتان انتخاب کنید. ممکن است شما نتوانید در این نوع جعبه کادویی تعداد زیادی هدیه را بگذارید. اما پک هدیه حصیری یک انتخاب سنتی است و از لحاظ قیمتی هم می‌تواند مناسب باشد.

قیمت باکس هدیه

ایده برای باکس هدیه

بعد از این‌که شما نوع جعبه کادویی خودتان را انتخاب کرده‌اید، حالا نوبت آن رسیده که هدایایی را می‌خواهید در آن جعبه بگذارید. گذاشتن باکس هدیه به سلیقه شما و شناختی که شما از عزیزتان دارید بستگی دارد. موقعی که می‌خواهید هدایا را برای پک هدیه‌تان انتخاب کنید به این فکر کنید که او چه چیزی دوست دارد و چه چیز او را خوشحال می‌کند و سعی کنید هدایا را بسته به سلیقه و علایق عزیزتان انتخاب کنید. بااین‌وجود، ما در این بخش چند موردی که شما می‌توانید به‌عنوان هدیه در باکس هدیه قرار دهید را برایتان مثال خواهیم زد.

ایده برای تهیه باکس هدیه

ایده برای باکس هدیه: 1. جعبه هدیه خوراکی یا شیرینی

انتخاب خوراکی و شیرینی در باکس هدیه انتخاب بدی نیست. شما در پک هدیه خود می‌توانید نسبت به سلیقه‌ای که دارید و ذائقهٔ طرف مقابلتان چیزهائی مثل شیرینی، ویفر، بیسکویت، کوکی یا حتی میوه خشک قرار دهید. برای گذاشتن شما می‌توانید پرتقال یا میوه‌ای که در آن فصل رویش می‌کند را در باکستان قرار دهید. اگر هم دوست دارید، می‌توانید در باکس هدیه خود به‌جای شیرینی، شکلات یا کلوچه هم بگذارید. برای تزیین کردن این جعبه هم شما می‌توانید لوازمی مثل عروسک‌های کوچک (مخصوصاً اگر می‌خواهید این جعبه را به بچه‌ها بدهید) را در کنار آن قرار دهید.

انتخاب هدایا برای باکس هدیه: گذاشتن خوراکی و شیرینی در جعبه کادویی

انتخاب باکس هدیه: 2. جعبه کادویی لوازم آرایشی بهداشتی

اگر عزیزی که شما می‌خواهید هدیه به او بدهید خانوم است، گذاشتن لوازم آرایشی و بهداشتی در جعبه کادویی شما انتخاب خیلی خوبی می‌تواند باشد. خانم‌ها خیلی به سلامت پوستشان اهمیت می‌دهند. برای همین، شما برای گذاشتن هدیه در باکسِ هدیه‌تان می‌توانید لوازم آرایشی و بهداشتی مثل لوسیون بدن و صابون‌های حمام و دست‌شویی، چرب لب، کرم صورت و غیره را در باکس هدیه خود قرار دهید.

انتخاب هدایا برای باکس هدیه: قرار دادن لوازم آرایشی و بهداشتی در جعبه کادویی

چه باکس هدیه‌ای بخریم: 3. درست کردن یک جعبه هدیه برای عرض تشکر

گاهی اوقات ما می‌خواهیم به فردی هدیه دهیم که برای ما کاری کرده یا به‌طورکلی می‌خواهیم از وجود او در زندگی‌مان تشکر کنیم. در این مواقع، دادن یک باکس هدیه که درون آن کارت متشکرم وجود دارد و پر از هدایایی است که آن فرد بیشتر بیش‌از همه دوست دارد خیلی انتخاب خوب و جذابی است. برای هدایای این پک هدیه شما اول باید بدانید طرف مقابلتان چه چیزی را بیشتر از همه دوست دارد و سپس، یک یا چند مورد از آن چیزها را به‌عنوان هدیه در باکس هدیه قرار دهید. بعد از آن هم می‌توانید یک کارت متشکرم را در این جعبه بگذارید و به طرف مقابلتان هدیه دهید.

انتخاب هدایا برای باکس هدیه: درست کردن یک جعبه کادویی متشکرم

انتخاب باکس هدیه برای پسر: 4. پک هدیه برای گیمرها

خیلی از پسرها وقتشان را پشت کنتورها و به بازی کردن اعصاب سپری می‌کنند. برای همین، شما به‌عنوان باکس هدیه می‌توانید باکسی را برای آن‌ها تهیه کنید که پر از آیتم‌های مربوط به گیمینگ است. برای مثال، برای باکسِ هدیه گیمینگ شما می‌توانید باتری‌های اضافی برای کنترلرهای کنسول یا لوازم کامپیوتری مثل موس و کیبورد را برای او بخرید. علاوه‌براین، می‌توانید برای او پاستیل، چیپس، مارشمالو و نودل را در باکس هدیه قرار دهید که در زمان بازی کردن بتواند آن‌ها را بخورد. اگر هم پولتان بیشتر می‌رسد می‌توانید از او بپرسید چه نوع بازی‌هایی را دوست دارد و آن بازی را برای او بگیرید و در جعبه قرار دهید.

انتخاب هدایا برای باکس هدیه برای پسران: جعبه کادویی برای گیمرها

پک هدیه متفاوت: 5. درست کردن پک کادویی با یادگاری‌ها

دادن یک جعبه هدیه شخصی به عزیزی که شما او را می‌شناسید و از او خاطرات خیلی خوشی دارید خیلی می‌تواند کار خوبی باشد. در این پک هدیه شما می‌توانید چیزهایی قرار دهید که بین خودتان و آن فرد به اشتراک گذاشته‌اید. برای مثال، در این باکس هدیه شخصی شما می‌توانید عکس‌هایی که با هم گرفته‌اید یا یادگاری‌هایی که از زمانی‌که با هم سپری کرده‌اید را در آن پک قرار دهید و این کار خیلی حرکت مؤثری است، زیرا به‌طرف مقابلتان نشان می‌دهد که چقدر رابطهٔ شما با او برایتان مهم است. برای همین، تأثیر این کادوهای شخصی را دست‌کم نگیرید.

انتخاب هدایا برای باکس هدیه: درست کردن یک جعبه کادویی شخصی

باکس هدیه متفاوت: 6. جعبه کادویی بسته قهوه یا چایی

هیچ‌کس نمی‌تواند منکر بوی خوش قهوه و یا حتی مزه خارق‌العاده آن شود. خیلی از ما برای آغاز کردن روزمان حتماً باید یک لیوان قهوه را بنوشیم. برای همین، در بین نوشیدنی‌هایی که شما می‌خواهید به‌عنوان هدیه در جعبه هدیه بگذارید، بسته پودر قهوه انتخاب خوبی می‌تواند باشد. البته، شما باید علاقه طرف مقابلتان به نوعی نوشیدنی که می‌خواهید بگذارید مثل بسته چایی یا بسته قهوه در باکسِ هدیه را بدانید. اگر می‌دانید طرف مقابل شما حتماً به قهوه علاقه دارد می‌توانید یک بسته قهوه یا ترکیبی از ۲ نوع قهوه را در باکس هدیه یا اگر او چایی یا دمنوش دوست دارد چای و دمنوش را در آن بگذارید.

انتخاب هدیه برای باکس هدیه: گذاشتن بسته قهوه یا چایی در جعبه کادویی

ظاهر جعبه هدیه باید چگونه باشد؟

حالا که شما مواردی را که می‌خواستید به‌عنوان هدیه در جعبه هدیه قرار دهید را انتخاب کردید، حالا نوبت به شکل ظاهری باکسِ هدیه شما می‌رسد. اگر وقت و ذوق این کار را دارید می‌توانید باکس هدیه خود را به طوری تزیین کنید که یک حالت پرتجمل و پرزرق‌وبرق داشته باشد. برای مثال، یک راه آن این است که می‌توانید برای آن روبان‌های زیبا و مثلاً با رنگ‌های طلایی، قرمز، سفید و … بگیرید. اگر هم جعبه‌ای را برای هدیه دادن گرفته‌اید می‌توانید آن را با یک پارچه مخملی بپوشانید. برای تزیین داخلجعبه هم شما گزینه‌های متنوعی دارید، خیلی‌ها به‌دنبال پوشال تزیینی برای تزیین داخل جعبه یا سبد هدیه‌شان می‌روند. بعضی‌ها هم به‌دنبال گل‌های خشک‌شده هستند. این بستگی به سلیقه و بودجه‌ای که حاضرید برای جعبه‌تان خرج کنید دارد.

درست کردن باکس هدیه: شکل ظاهری جعبه کادویی

تهیه پک هدیه کوچک و صمیمانه برای عزیزتان

هدیه دادن رسم خیلی زیبایی بین انسان‌ها است. ما با دادن هدیه به دوستان و عزیزانمان نشان می‌دهیم که چقدر آن‌ها را دوست داریم و وجود آن‌ها در زندگی‌مان برایمان مهم هستند. برای همین، توصیه ما به شما این است که در درست کردن جعبه کادویی خیلی وسواس به خرج ندهید. همان‌طور که در این مقاله توضیح دادیم، شما مجبور نیستید هدایای خیلی گران‌قیمت و پرزرق‌وبرق را در جعبهٔ هدیه قرار دهید. شما با گرفتن هدیه‌های کوچکی مثل بیسکویت خارجی، قهوه، شکلات تخته‌ای و آرایشی و غیره هم می‌توانید آن‌ها را به‌عنوان هدیه به عزیزانتان هدیه دهید. خوبی باکسِ هدیه این است که شما در انتخاب هدیه گزینه‌های زیادی دارید و می‌توانید هرچیزی که دلتان می‌خواهد انتخاب کنید. امیدواریم که مطالب این مقاله به شما کمک کنند تا باکس کادویی که دلتان می‌خواهد را برای دوست یا عزیزتان تهیه کنید.

با درست کردن یک باکس هدیه کوچک و صمیمانه عزیزتان را خوشحال کنید

خرید باکس هدیه از شکلات فروشی حاجی بادومی

فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی با خوراکی‌های خوشمزه و باکیفیت در انواع باکس زیبا و جالب، که مطمئنا بعد از اتمام خوردنی‌ها، کسی آن‌ها را دور نخواهد انداخت و همیشه در آشپزخانه یا دفتر کار می‌توان به عنوان نظم دهنده وسایل از آن‌ها استفاده کرد، در یادها خواهد ماند. اگر خودتان را در تهیه‌ی باکس هدیه برای عزیزانتان خلاق و مبتکر می‌دانید، حتما به باکس‌ هدیه‌، باکس شکلات، باکس آجیل، باکس میوه خشک و شکلات کادویی جذاب حاجی بادومی نگاهی بی‌اندازید.