خوشبو کننده دهان

  • کالاهای موجود
آبنبات خنک کننده ژاپنی
آبنبات خنک کننده ژاپنی
570,000 تومان
آدامس فایو فلزی با طعم توت فرنگی و موز 40 گرمی
آدامس فایو فلزی با طعم توت فرنگی و موز 40 گرمی
81,000 تومان
آدامس تریدنت فلزی با طعم هندوانه 35 گرمی
آدامس تریدنت فلزی با طعم هندوانه 35 گرمی
83,000 تومان
آدامس منتوس با طعم میوه 38 گرمی
آدامس منتوس با طعم میوه 38 گرمی
40,000 تومان
آدامس منتوس با طعم نعنا 38 گرمی
آدامس منتوس با طعم نعنا 38 گرمی
40,000 تومان
آدامس تریدنت فلزی با طعم تمشک وحشی 35 گرمی
آدامس تریدنت فلزی با طعم تمشک وحشی 35 گرمی
83,000 تومان
آدامس منتوس با طعم انگور 38 گرمی
آدامس منتوس با طعم انگور 38 گرمی
40,000 تومان
آدامس منتوس پیور وایت سبز 38 گرمی
آدامس منتوس پیور وایت سبز 38 گرمی
40,000 تومان
آدامس تریدنت فلزی با طعم توت فرنگی 35 گرمی
آدامس تریدنت فلزی با طعم توت فرنگی 35 گرمی
83,000 تومان
آدامس منتوس پیور وایت قرمز 38 گرمی
آدامس منتوس پیور وایت قرمز 38 گرمی
40,000 تومان
آدامس تریدنت فلزی با طعم تمشک سیاه 35 گرمی
آدامس تریدنت فلزی با طعم تمشک سیاه 35 گرمی
83,000 تومان
آدامس تریدنت فلزی با طعم نعنا تند 35 گرمی
آدامس تریدنت فلزی با طعم نعنا تند 35 گرمی
83,000 تومان
آدامس منتوس با طعم هندوانه 38 گرمی
آدامس منتوس با طعم هندوانه 38 گرمی
40,000 تومان
آدامس ویویدنت مکعبی با طعم نعنا یخی بدون قند 86 گرمی
آدامس ویویدنت مکعبی با طعم نعنا یخی بدون قند 86 گرمی
190,000 تومان
آدامس تریدنت فلزی با طعم میوه های گرمسیری  35 گرمی
آدامس تریدنت فلزی با طعم میوه های گرمسیری 35 گرمی
83,000 تومان
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

خوشبو کننده دهان

تا حالا شده صبح زود از خواب بیدار شوید، یک جلسه اداری یا تجاری دارید یا سرکار می‌روید و می‌خواهید با همکاران خود گفتگو کنید، ولی دهانتان خیلی بوی بدی می‌دهد و وقت مسواک زدن ندارید؟ در این‌جا است که با مصرف یک خوشبو کننده‌ی دهان کار شما سریع راه می‌افتد. خوشبو کننده دهان یک نوع آب‌نبات است که ما در دهانمان می‌گذاریم و می‌تواند بوی خوشی را به مدتی کوتاه برای دهانمان به وجود بیاورد. ما در این مقاله در مورد چند نوع محصول اسپری خوشبو کننده‌ی دهان و به‌طورکلی در مورد مصرف خوشبو کننده‌ی دهان صحبت خواهیم کرد.

(پیشنهاد می‌کنیم از محصولات صفحه آدامس و قرص و آبنبات خوشبو کننده نیز بازدید کنید.)

خرید آبنبات

خوشبو کننده دهان می‌تواند جایگزین برای مسواک زدن باشد؟

همان‌طور که گفتیم شما با مصرف خوشبو کننده دهان می‌توانید به مدتی کوتاه دهان خود را خوش‌بو نگه دارید. بعد از مدت ساعتی یا حتی کمتر اثر این خوشبو کننده از بین می‌رود. برای همین، اگر فکر می‌کنید که دهان شما بوی خیلی بدی می‌دهد و این مشکل در زندگی شما یک مشکل مداوم است و با خوشبو کننده‌ی دهان از بین نمی‌رود، بهتر است که به‌طورکلی عادت‌های غذایی خود را تغییر بدهید و اگر عامل آن را نمی‌دانید به پزشک مراجعه کنید. بااین‌وجود، داشتن خوشبو کننده‌ی دهان بدون ارزش نیست و شما می‌توانید در زمانی‌که قرار است به‌جایی بروید و وقت ندارید یک یا دو قرص خوشبو کننده‌ی دهان را مصرف کنید تا دهانتان بوی بهتری بگیرد.

خرید خوشبو کننده دهان

خوشبو کننده دهان طبیعی

پیش‌از آن که به معرفی چند محصول خوشبو کننده‌ی دهان برویم می‌خواهیم به شما روشی را یاد بدهیم که شما می‌توانید در خانه و با استفاده از مواد طبیعی یک خوشبو کننده دهان طبیعی را به تهیه کنید. در طبیعت مواد زیادی وجود دارند که می‌توانند به‌طور طبیعی و بدون داشتن مواد شیمیایی و افزودنی بوی بد دهان شما را برطرف کنند. مواد گیاهی که شما برای درست کردن خوشبو کننده دهان طبیعی نیاز دارید هل، دارچین، پودر نارگیل، میخک، تخم گشنیز، پودر زنجبیل، بذر کتان، تخم هندوانه و کنجد سفید هستند.

(در فروشگاه آجیل و خشکبار حاجی بادومی به آسانی خرید پسته، فندق و بادام خود را انجام دهید.)

خوشبو کننده دهان طبیعی

طرز تهیه خوشبو کننده دهان گیاهی

برای طرز تهیه خوشبو کننده دهان گیاهی شما در ابتدا باید 1/4 فنجان دانه‌های رازیانه را به مدت‌زمان ۵ دقیقه در ماهیتابه تفت دهید. در مرحله بعدی شما باید ¼ فنجان تخم گشنیز را هم تفت بدهید و بعد آن را به دانه‌های رازیانه اضافه کنید. همچنین، شما باید 1/4 فنجان کنجد سفید را تا مدت ۵ دقیقه تفت دهید.

خرید خوشبو کننده دهان

تخم هندوانه، پودر نارگیل و بذر کتان را حرارت دهید

در مرحله بعدی شما باید ۲ قاشق غذاخوری مغز تخم هندوانه را تفت دهید. در این‌جا شما باید تا موقعی که مغز هندوانه رنگش تغییر کند آن را حرارت دهید. بعد از آن باید پودر نارگیل خشک‌شده را به هر میزانی که دلتان می‌خواهد روی حرارت کم تفت دهید تا کمی رنگش طلایی شود. سپس، شما باید ۱ قاشق غذاخوری بذر کتان را به مدت‌زمان ۷ دقیقه بر روی ماهیتابه حرارت دهید تا بو داده شود. بعد از این‌که تمام این مراحل را انجام دادید حالا تمام دانه‌هایی را که بو داده‌اید را با همدیگر مخلوط کنید.

(در حاجی بادومی از انواع آجیل و تنقلات دیدن کنید.)

طرز تهیه خوشبو کننده دهان در منزل

باقی مواد را به ترکیب اضافه کنید

در مرحله بعدی شما باید ۲ قاشق غذاخوری دانه‌های هل و پودر زنجبیل خشک را به مخلوط دانه‌های بوداده شده خود اضافه کنید. بعد از آن شما باید ½  قاشق چای‌خوری پودر میخک و یک قاشق چای‌خوری دارچین آسیاب شده را به ترکیبتان اضافه کنید. به این صورت، شما دستور تهیه خوشبو کننده‌های طبیعی دهان را انجام داده‌اید. فقط اگر می‌خواهید خوشبو کننده طبیعی شما طعم شیرینی داشته باشد می‌توانید کمی نبات را خورد و به ترکیب خوشبو کننده دهان خود اضافه کنید.

 

چگونه خودمان خوشبو کننده دهان درست کنیم؟

ترکیب خوشبو کننده دهان طبیعی

بعد از این‌که این ترکیب را درست کرده‌اید حتماً آن را در یک ظرف در بسته نگهداری کنید. به این صورت، شما می‌توانید به مدت ۶ ماه از آن استفاده کنید. در زمان درست کردن این ترکیب هم هر وقت که مواد را روی حرارت قرار می‌دهید، حتماً سعی کنید که شعله حرارت شما ملایم باشد و با شعله زیاد آن‌ها را تفت ندهید. اگر ترکیب خشک را در ظرفی نگهداری کنید که رطوبت نداشته باشد این ترکیب خوشبو کننده طبیعی برای شما تا مدت ۶ ماه باقی می‌ماند.

(شما در وبسایت حاجی بادومی به انواع شکلات، شکلات پذیرایی و شکلات خارجی دسترسی دارید.)

انواع محصولات خوشبو کننده دهان

انواع محصولات خوشبو کننده دهان در داروخانه‌ها

حالا که ما در مورد تهیه خوشبو کننده دهان طبیعی کمی صحبت کردیم و گفتیم شما می‌توانید از روش‌های طبیعی برای تهیه خوشبو کننده استفاده کنید، بیایید به سراغ خوشبو کننده‌ی دهان داروخانه برویم. شما می‌توانید انواع خوشبو کننده‌ی دهان در داروخانه را تهیه کنید. این خوشبو کننده‌ی دهان داروخانه برای افرادی مناسب است که خودشان حوصلهٔ درست کردن خوشبو کننده طبیعی در خانه را ندارند. ما در این‌جا انواع محصولات خوشبو کننده‌ی دهان در داروخانه که در بازار ایران موجود هستند را توضیح خواهیم داد.

(از صفحه میوه خشک نیز دیدن کنید.)

خرید خوشبو کننده دهان داروخانه

1. خوشبو کننده دهان کامپس

خوشبو کننده‌ی دهان کامپس محصولی از کشور آلمان است و برند شناخته‌شده‌ای در زمینه تولید خوشبو کننده‌ی دهان است. خوشبو کننده‌ی دهان کامپس به طعم‌های مختلف مثل طعم نعنا و میوه‌های متنوع در بازار عرضه می‌شود. در ساخت قرص خوشبو کننده دهان کامپس از شکر مصنوعی استفاده می‌شود و در آن شکر و قند واقعی وجود ندارد.

قیمت خوشبو کننده دهان کامپس 

خوشبوکننده دهان کامپس برای دیابتی‌ها

بنابراین، قرص خوشبو کننده دهان کامپس برای کسانی که مبتلا به دیابت هستند یا در معرض ابتلا به دیابت هستند می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. علاوه‌براین، خوشبو کننده‌ی دهان compass بسته‌بندی کوچک و جمع‌وجوری دارد. برای همین، افرادی که می‌خواهند خوشبو کننده‌ی دهان compass را با خود حمل کنند می‌توانند این قرص خوش‌بو کننده را به‌راحتی در جیب خود دارند. قیمت خوشبو کننده‌ی دهان کامپس به این خاطر که این محصول یک محصول وارداتی است و به قیمت یورو و دلار در داخل کشورمان بستگی دارد می‌تواند متفاوت باشد.

خرید خوشبوکننده دهان کامپس

2. خوشبو کننده دهان سیم سیم

خوشبو کننده‌ی دهان سیم سیم یکی از انواع بهترین قرص خوشبو کننده‌ی دهان در بازار ایران است. شرکت سازنده این قرص خوشبو کننده ایرانی است. قرص خوشبو کننده دهان سیم سیم دارای ۲ ماده ویتامین ث و متینول است. ویتامین ث همان‌طور که می‌دانیم یک ماده مهم در بدن ما است که به تقویت سیستم ایمنی بدنمان کمک می‌کند.

قیمت خوشبو کننده دهان سیم سیم

متینول چیست

متینول از گیاه نعناع استخراج می‌شود و برای کاهش علائم سرماخوردگی مثل گرفتگی بینی و التهاب گلو مؤثر است. همچنین، این ماده می‌تواند مجراهای تنفسی را خنک کند و به آن‌ها بوی خوبی بدهد. قرص خوشبو کننده سیم سیم در ۴ طمع میوه‌ای لیمویی، توت‌فرنگی، پرتغال و نعنایی در بازار ایران عرضه می‌شود.

متینول موجود در خشبو کننده دهان

طریقه مصرف قرص خوشبو کننده دهان سیم سیم

برای طریقه مصرف قرص خوشبو کننده دهان سیم سیم شما اول باید آن را درجایی نگهداری کنید که خشک است و رطوبت ندارد و دمای آن کمتر از ۲۵ درجه سانتی‌گراد است. حداقل سن مصرف این قرص خوشبو کننده ۵ سال است و به کودکان کمتر از ۵ سال نباید این قرص را بدهید. برای طریقه مصرف قرص خوشبو کننده‌ی دهان سیم سیم شما می‌توانید آن را از زیر زبان خود بگذارید و به‌مرور شروع به مکیدن آن کنید تا در دهانتان حل شود.

خرید خوشبو کننده دهان سیم سیم

3. خوشبو کننده دهان Frostie

خوشبو کننده دهان Frostie یک خوشبو کننده‌ی دهان خارجی و محصولی از کشور انگلستان است. اسپری خوشبو کننده Frostie یکی از انواع بهترین اسپری خشک‌کننده دهان در بازار ایران است. این خوشبو کننده‌ی دهان خارجی دارای زایلیتول است که یک شیرین‌کننده طبیعی است و مصرف آن خیلی به دهان و دندان ضرر نمی‌زند.

قیمت خوشبو کننده دهان Frostie

4. قرص خوشبو کننده وی وان

قرص خوشبو کننده وی وان یکی از انواع خوشبو کننده دهان با ماندگاری بالا در بازار ایران است. در این محصول از زایلیتول استفاده‌شده که یک قند سطح پایین است و به سلامت دهان و دندان آسیبی نمی‌رساند. ازآنجایی‌که در این محصول از شکر واقعی ساخته استفاده‌نشده، بیماران دیابتی و افراد سیگاری هم می‌توانند از آن استفاده کنند. خوبی قرص خوشبو کننده وی وان این است که یک خوشبو کننده‌ی دهان با ماندگاری بالا است و تا بعد از شستشو هم رایحه آن در دهان شما باقی می‌ماند.

قیمت  قرص خوشبو کننده دهان Vi-one

5. خوشبو کننده دهان ورقه ای Fresh

خوشبو کننده دهان ورقه ای Fresh یکی از محصولات خوشبو کننده‌های دهان ورقه ای وارداتی است. این خوشبو کننده‌ی دهان در طعم‌های لیمویی، نعنایی، توت‌فرنگی و غیره در بازار عرضه می‌شود. بسته‌بندی محصول خوشبو کننده‌ی دهان ورقه Fresh خیلی جمع‌وجور و کوچک است و شما خیلی راحت می‌توانید آن را در جیب خود بگذارید. کالری مصرف این خوشبو کننده‌ی دهان پایین است و دارای زایلیتول است. برای طرز مصرف خوشبو کننده‌های دهان ورقه ای شما باید آن‌ها را روی زبان خودتان بگذارید تا آب شوند.

قیمت خوشبو کننده دهان ورقه ای Fresh

6. خوشبو کننده دهان ناتسور

خوشبو کننده دهان ناتسور یکی از بهترین انواع قرص خوشبو کننده‌ی دهان خارجی در ایران است. خوشبو کننده‌ی دهان ناتسور محصولی از کشور سوییس است. شما با این قرص خوشبو کننده می‌توانید میزان اسیدی بودن دهان خودتان را کمتر کنید و به این صورت، به بوی دهانتان رایحه خوبی دهید. در ساخت این محصول از قند و شکر استفاده‌نشده و برای همین، این محصول برای سلامت دندان‌ها می‌تواند مفید باشد. قرص خوشبو کننده ناتسور در طعم‌های مختلف نعنایی، انبه، پشن فروت و پرتغالی در بازار عرضه می‌شود.

قیمت خوشبو کننده دهان ناتسور

خرید خوشبو کننده دهان ناتسور

برای خرید خوشبو کننده دهان ناتسور شما گزینه‌های مختلفی دارید. اگر می‌خواهید حضوری این خوشبو کننده را بخرید، می‌توانید به داروخانه‌ها مراجعه کنید و ببینید که آیا این محصول را دارند یا خیر. راه بعدی جستجو در اینترنت برای خرید خوشبو کننده‌ی دهان است. فروشگاه‌های آنلاین بسیاری که این محصولات را ارائه می‌کنند این خوشبو کننده را هم به‌صورت آنلاین می‌فروشند. ما در فروشگاه آنلاین حاجی بادومی سعی می‌کنیم انواع برندهای خوشبو کننده‌ی دهان را به مشتریان و با قیمت‌های مناسب عرضه کنیم. برای همین، شما برای خرید این خوشبو کننده می‌توانید به فروشگاه آنلاین ما هم سری بزنید.

قیمت خوشبو کننده دهان ناتسور

7. اسپری خوشبو کننده فراستی مدل Extra Strong Mint

اسپری خوشبو کننده‌ی دهان 24 ساعته Extra Strong Mint از همان برند فراستی خارجی در ایران است که جزو بهترین اسپری خوشبو کننده دهان است. این اسپری طعم نعنایی دارد و در مواد آن از شیرین‌کننده طبیعی استفاده شده‌است. برای طرز استفاده اسپری خوشبو کننده‌ی دهان شما بهتر است قبل‌از این‌که دندان‌ها را مسواک زده باشید این اسپری را مصرف کنید. طرز استفاده اسپری خوشبو کننده‌ی دهان بسیار آسان است و شما فقط باید آن را چندین‌بار روی دهان و دندان‌ها بزنید.

خرید اسپری فراستی مدل Extra Strong Mint

عوارض مصرف خوشبو کننده دهان

به‌طورکلی ما از قرص خوشبو کننده دهان برای مخفی کردن بوی دهان خودمان استفاده می‌کنیم، اما نمی‌توان گفت که این محصول‌ها اثر همیشگی دارند. ازآنجایی‌که در اکثر محصولات قرص خوشبو کننده‌ی دهان خارجی و ایرانی قند وجود دارد، مصرف بیش‌ازحد آن‌ها می‌تواند به‌مرور زمان برای سلامت دهان و دندان‌هایمان مضر باشد.

بنابراین، تخریب دندان‌ها می‌تواند یکی از جدی‌ترین عوارض خوشبو کننده‌ی دهان باشد. برای همین، توصیه می‌شود که در مصرف این محصول و به‌طورکلی هر محصول خوشبو کننده‌ی دهان بهتر است شما تعادل را رعایت کنید و به خوشبو کننده‌ی دهان به‌عنوان روش اصلی خوش‌بو کردن دهانتان تکیه نکنید.

خوشبو کننده دهان حلال همه‌ی مشکلات نیست!

ما قبلاً هم گفتیم که برای این‌که دهان شما همیشه بوی خوبی بدهد باید بهداشت دندان و دهان را رعایت کنید و این کار به این بستگی دارد که شما چه نوع غذاهایی را می‌خورید و این‌که چند بار در روز مسواک می‌زنید یا دهانتان می‌شورید. برای همین، شما هیچ‌وقت نباید صرفاً بر روی اسپری خوشبو کننده‌ی دهان برای خوش‌بو بودن دهانتان تکیه کنید.

قند داخل خوشبو کننده دهان برای دندان‌ها مضر است

خرید خوشبوکننده دهان از فروشگاه تنقلات حاجی بادومی

بااین‌وجود، اگر زمانی در تنگنا قرار گرفته‌اید و وقت نداشتید مسواک بزنید می‌توانید از خوشبو کننده‌ی دهان استفاده کنید ما در فروشگاه آنلاین حاجی بادومی محصولات متنوع خوشبو کننده دهان را عرضه می‌کنیم. شما با بازدید از فروشگاه آنلاین ما می‌توانید این محصولات را مشاهده و نسبت‌به خرید آن‌ها اقدام کنید.

تهیه انواع خوشبوکننده دهان از حاجی بادومی