آجیل شور

  • کالاهای موجود
آجیل تخمه دار اعلا
آجیل تخمه دار اعلا
بسته بندی از 200 گرم
از 60,000 تومان
از 58,200 تومان
% 3 تخفیف
آجیل تخمه دار اقتصادی
آجیل تخمه دار اقتصادی
بسته بندی از 200 گرم
از 51,000 تومان
از 49,470 تومان
% 3 تخفیف
آجیل چهار مغز شور بدون پوست
آجیل چهار مغز شور بدون پوست
بسته بندی از 200 گرم
از 78,000 تومان
آجیل چهار مغز شور پسته با پوست
آجیل چهار مغز شور پسته با پوست
بسته بندی از 200 گرم
از 70,000 تومان
از 66,500 تومان
% 5 تخفیف
loader filter hajibadoomi

آجیل شور

آجیل شور (Mixed Roasted Nuts) یکی از پرطرفدارترین انواع آجیل مخلوط است که متشکل از آجیل‌های بوداده و نمکی مانند انواع تخمه‌ها، بادام هندی، بادام درختی، پسته و فندق تازه است. اگرچه لذت خوردن آجیل شور مخلوط ترد و نمکی غیرقابل توصیف است اما برای افرادی که دارای فشار خون بالا هستند خوردن این آجیل پیشنهاد نمی‌شود. اما به طور کلی نباید فکر کنید که آجیل شور مخلوط مضر است.

ما برای سلامت بدن خود به مقدار کمی سدیم نیاز داریم. سدیم در انتقال تکانه‌های عصبی، انقباض و شل شدن عضلات و حفظ تعادل مایعات نقش دارد. یک فرد بالغ روزانه بین 460 تا 920 میلی‌گرم سدیم (یا حدود 1 تا 2 گرم نمک) برای عملکرد بدن خود نیاز دارد. به این ترتیب خرید آجیل شور می‌تواند برای سلامتی مفید هم باشد. البته آجیل مخلوط شور مرغوب و باکیفیت را می‌توانید با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی تهیه کنید و از خواص آن برای سلامتی بهره‌مند شوید.

خرید آجیل مخلوط شور

آجیل شور مفید برای سلامت قلب

تحقیقات زیادی در مورد خواص آجیل‌ها بر سلامتی بدن و به ویژه قلب انجام شده است. این تحقیقات نشان داده‌اند که مصرف روزانه‌ی 30 گرم آجیل شور خطر ابتلا به بیمار‌ی‌های قلبی عروقی را تا 30 درصد کاهش می‌دهد. افرادی که مبتلا به بیماری‌های قلبی هستند نیز می‌توانند با مصرف روزانه‌ی آجیل کمتر در معرض خطرات و مرگ و میر باشند. بعلاوه تحقیقات دیگر نشان دادند که خوردن روزانه یک مشت آجیل شور مخلوط می‌تواند مارکرهای خونی مرتبط با بیماری‌های قلبی مانند کلسترول بد بالا را بهبود بخشد. مزایای متعدد آجیل مخلوط شور به خاطر وجود مواد مغذی و ترکیبات فعال زیستی منحصر بفرد موجود در آنها است.

آجیل شور

خرید آجیل شور اعلا از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی

آجیل‌ها خوب و خوشمزه‌اند اما با کمی نمک جذاب‌تر هم می‌شوند. بنابراین اگر تا حالا از خوردن آجیل شور اجتناب می‌کردید ارزش آن را دارد که به این منبع مواد مغذی و پر خاصیت یک فرصتی بدهید. آجیل مخلوط شور فواید زیادی برای سلامتی دارد و اگرچه آجیل‌های بی‌نمک حاوی سدیم کمی هستند اما آجیل مخلوط شور هم آنقدری که فکر می‌کنید شور نیست! برای خرید آنلاین آجیل مخلوط شور ممتاز از جمله آجیل مخلوط تخمه‌دار و آجیل چهار مغز شور می‌توانید به فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی رجوع کنید.