شکلات

  • کالاهای موجود
شکلات خارجی میکس سفارشی
شکلات خارجی میکس سفارشی
بسته بندی از 200 گرم
از 160,000 تومان
از 100,800 تومان
% 37 تخفیف
ترافل بیسکوئیتی ای بی کی
ترافل بیسکوئیتی ای بی کی
بسته بندی از 200 گرم
از 39,800 تومان
شکلات تروفالی ای بی کی
شکلات تروفالی ای بی کی
بسته بندی از 200 گرم
از 39,800 تومان
ترافل شیری ای بی کی
ترافل شیری ای بی کی
بسته بندی از 200 گرم
از 39,800 تومان
ترافل توپی میکس ای بی کی
ترافل توپی میکس ای بی کی
بسته بندی از 200 گرم
از 39,800 تومان
ترافل لیمویی ای بی کی
ترافل لیمویی ای بی کی
بسته بندی از 200 گرم
از 39,800 تومان
ترافل توت فرنگی ای بی کی
ترافل توت فرنگی ای بی کی
بسته بندی از 200 گرم
از 39,800 تومان
شکلات مینی هوبی
شکلات مینی هوبی
بسته بندی از 200 گرم
از 47,900 تومان
از 43,110 تومان
% 10 تخفیف
نوقای سبز روشن با کارامل و بادام زمینی
نوقای سبز روشن با کارامل و بادام زمینی
بسته بندی از 200 گرم
از 40,500 تومان
شکلات کندی نات روشن کارامل و بادام زمینی
شکلات کندی نات روشن کارامل و بادام زمینی
بسته بندی از 200 گرم
از 40,500 تومان
شکلات مینی اسنیکرز بادام زمینی
شکلات مینی اسنیکرز بادام زمینی
بسته بندی از 200 گرم
از 68,000 تومان
شکلات مینی توئیکس
شکلات مینی توئیکس
بسته بندی از 200 گرم
از 53,000 تومان
شکلات دانتل آیدین
شکلات دانتل آیدین
بسته بندی از 200 گرم
از 29,800 تومان
شکلات آندیس پرچمی شونیز
شکلات آندیس پرچمی شونیز
بسته بندی از 200 گرم
از 33,600 تومان
شکلات تلخ تودلا
شکلات تلخ تودلا
بسته بندی از 200 گرم
ناموجود
loader filter hajibadoomi

خرید انواع شکلات ایرانی و خارجی

فکر می‌کنم کمتر کسی در دنیا پیدا می‌شود که عاشق شکلات (chocolate) نباشد. واقعا چیزی نیست که بشود از خوردنش گذشت. در هر مدلی که باشد، همیشه طرفداران خاص خود را دارد؛ از شکلات تخته‌ای ساده بگیرید تا شکلات تلخ و شکلات شیرین و مغزدار. واقعا می‌توانید زندگی را اصلا بدون این‌ خوشمزه‌ها تصور کنید؟ آبنبات هم که دیگر گفتن ندارد... این روزها که همه‌ی آدم‌ها هم سرشان شلوغ شده‌ و وقتی برای سر خاراندن هم ندارند، شکلات بسته‌بندی هم حسابی محبوبیت به هم زده‌ است. چون خیلی سریع، راحت و بدون دردسر خورده می‌شود و البته طعم‌‌های متنوع و دلپذیری هم دارد. با این حساب اگر شما از آن معدود آدم‌هایی نیستید که آن را دوست ندارند، می‎‌توانید برای خرید شکلات به فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی سری بزنید. در این وبسایت فروش شکلات ایرانی و فروش شکلات خارجی و البته فروش آجیل ده‌ها تنقلات دیگر به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

انواع شکلات

برای خودش دنیایی دارد. آنقدر تنوع دارد که واقعا نوشتن درباره همه آن، مثنوی هزار من کاغذ می‌شود. ولی اگر بخواهیم خیلی کلی نگاه به انواع آن داشته باشیم، به چهار دسته‌بندی عمومی می‌رسیم:

شکلاتِ شیری

این نوع، در واقع جزو بهترین شکلات‌های دنیا محسوب می‌شود و میزان شیر و کاکائو در آن می‌تواند متفاوت باشد. اصل آن شُکلات خالص است که بعد شیر مایع، پودری یا فشرده به آن افزوده می‌شود. میزان کاکائویی که در تولید این محصول استفاده می‌شود، می‌تواند کشور به کشور و منطقه به منطقه تفاوت داشته باشد. مثلا در آمریکا فقط 10% پایه آن را شُکلات تشکیل می‌دهد و در اروپا این عدد به 25% می‌رسد. این نکته را می‌نویسم دل خودم هم آب می‌افتد: بافت و مزه شکلات شیری از سایر مدل‌ها نرم‌تر و کرمی‌تر است.

شکلات شیری از خوشمزه ترین شکلات‌های دنیا

دارک یا تلخ

این شکلات دارک با آن طعم کم‌شیرین خود، نزدیک‌ترین نوع به کاکائوی خالص است. خیلی جاها هم آن را شکلات ساده می‌نامند؛ چون خیلی مواد اضافی به آن افزوده نمی‌شود. چربی آن نه از شیر، که ازکره کاکائو تامین می‌شود که طعم آن را خالص‌تر و نزدیک‌تر به کاکائوی خالص می‌کند. در آمریکا دو نوع از این شکلات به طور کلی تولید می‌شود: تقریبا شیرین و تلخ-شیرین. اولی شکر کمتر و طعمی شیرین‌تر داشته و دومی هم تلخ‌تر است. هر دو هم حداقل 35% کاکائوی خالص دارند. نوع دیگر این شکلات هم پوششی نام دارد. از آن که حداقل 31% شُکلات و 35% کاکائو دارد، در شیرینی‌پزی استفاده می‌شود.

شکلات تلخ خالص ترین شکلات

شکلات سفید

شکلات سفید هم مثل شیری از میزان قابل‌توجهی شیر و شکر تولید می‌شود. تفاوت این است که هیچ کاکائوی خالصی در آن وجود ندارد؛ فقط از کره کاکائو در تولیدش استفاده می‌شود. همین است که رنگ آن سفید است. هر چند این را هم بگوییم که حداقل 20% آن باید کره کاکائو باشد تا بتوان آن را شُکلات نامید.شیرین‌تر و ملایم‌تر از دو نوع دیگر است و با چاشنی‌های دیگر مثل وانیل مصرف می‌شود.

شکلات روبی

این یکی از جدیدترین اعضای خانواده شُکلات است که در سال 2017 توسط یکی از برندهای معروف شکلات یعنی بری کالبوت و البته با همکاری نستله برای اولین بار در ژاپن تولید شد. گفته می‌شود از سال 2004 روی آن کار شده بود. هیچ رنگ افزودنی به آن اضافه نمی‌شود؛ با این حال به دلیل نوع دانه خاص آن رنگ صورتی خوشایند و مزه‌ای بین شیرین و شور دارد. شیوه تولید آن هم هنوز یک راز سر به مهر است که کسی از آن خبر ندارد. برای خرید انواع شکلات، خشکبار و تنقلات می‌توانید به حاجی بادومی مراجعه کنید.

شکلات روبی جدیدترین نوع شکلات ها

مارک شکلات‌های معروف

حالا که با انواع شکلات آشنا شدیم، بد نیست چند برند و مارک خارجی و ایرانی معروف آن را بشناسیم. باور کنید نوشتن این قسمت برای من هم خیلی سخت بود. نگاه کردن به تصاویر هوس‌انگیز آن‌ها یکی از سخت‌ترین کارهاست. با این حال، فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی برای اینکه مشتریان بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند، به معرفی هر کدام از آن‌ها می‌پردازد.

برند شکلات های مشهور و معروف

برندهای مطرح شکلاتِ ایرانی

طی سالیان متمادی، شرکت‎ها و کارخانه‌های بزرگی در صنعت تولید شکلات فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و کیفیت شکلات تولیدی آن‌ها آنقدر بالاست که می‌توان با خیال راحت از میان شکلات‌های مختلف آن از جمله کادویی انتخاب نمود. علاوه بر این بخشی از این محصولات نیز به کشورهای مختلف صادر می‌شوند. بعضی از این برندها عبارتند از:

شرکت آیدین (داداش‌ برادر)

شکلات آیدین یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال در صنعت شکلات است. این برند 40 و چند ساله، انواع مختلفی از محصولات شکلاتی اعم از بیسکوییت و ویفر، انواع شکلات پذیرایی، صبحانه، شکلات‌بار و محصولات دیگر تولید می‌کند. برندهای این شرکت نیز بسیار متنوع هستند. از جمله معروف‌‌ترین آن‌ها، برند شکلات شونیز است.

شرکت شیرین‌آفرینان (مرداس)

شکلات‌ مرداس را بیش از همه چیز به بسته‌بندی‌های خاص و زیبای شکلات کادویی می‌شناسیم. البته که مزه شکلات مغزدار آن‌ها نیز واقعا بی‌نظیر است. کارخانه این شرکت در شهر قم واقع شده و در حال حاضر یکی از برترین کارخانه‌های تولیدکننده است. این شرکت مدعی استفاده از کره کاکائوی ارگانیک در تولید محصولات خود است. شاید همین یکی از نقاط تمایز این شرکت از همتایان دیگرش باشد.

شکلات مرداس از قدیمی‌ترین‌ها

شرکت کیان شکلاتِ کیمیا (پارمیدا)

شکلات پارمیدا یکی از باکیفیت‌ترین انواع این محصول در کشور است. از ویژگی‎‌های شاخص این محصول، علاوه بر بسته‌بندی بسیار شکیل و زیبا، تنوع آن است. شکلات تخته‌ای‌های پارمیدا در طعم‌ها و درصدهای مختلقی ارائه می‌شوند و هر کدام طرفداران خود را دارند. این شرکت در سال 77 تاسیس شده و هم‌اکنون حدود 40 محصول عرضه‌شده در بازار دارد. در تولید محصولات این شرکت نیز از کره کاکائوی خالص استفاده می‌شود.

شکلات تخته‌ای پارمیدا

شرکت رضوان‌‌شکلات (باراکا)

شکلات باراکا نیز امروزه به یکی از برندهای مطرح داخلی در این زمینه تبدیل شده است. باراکا بیش از همه به اشکال خلاقانه و بسته‌بندی‌های مدرن خود در کنار مزه‌های فوق‌العاده‌اش شناخته می‌شود.

شرکت رضوان شکلات تولید کننده‌ی شکلات‌های باراکا

شرکت فرمند

شرکت فرمند هم با ربع قرن سابقه در زمینه تولید شکلات، یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های فعال در این صنعت است. فرمند شعار خود را «تولید محصول با بهترین کیفیت» قرار داده است و در تولید محصولات مختلف از جمله شکلات‌های مختلف، ویفر و ... فعال است. شکلات گالاردو که به صورت تخته‌ای عرضه می‌شود، یکی از معروف‌ترین محصولات فرمند است.

فرمند تولید کننده‌ی شکلات تخته‌ای گالاردو

شرکت مروارید کویر ایوانکی (برنوتی)

این شرکت درسال 1389 کار خود را آغاز نمود و در ابتدا هدف خود را صرفا تولید شکلات کادویی قرار داده بود. اما بعدها به سمت تولید انواع دیگر نیز خط تولید خود را توسعه داد.

شکلات برنوتی مناسب برای کادو دادن

شرکت شیرین عسل

یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ و محبوب در عرصه‌ی شکلات و بیسکوئیت و سایر تنقلات از این شاخه است که درسال 1369 شروع به فعالیت کرده. فکر نمی‌کنم ایرانی باشد که از محصولات آن استفاده نکرده باشد. نوعی نوعی بیسکوئیت با روکش کاکائو و به همراه کرم در طعم‌های مختلف دارد که پای ثابت تغذیه‌ی زنگ تفریح دانش آموزان مدرسه بود همچنین از کیک‌های معروف تاینی تا شکلات معروف نانی بگیرید تا سایر شکلات‌های تخته‌ای اش.

برندهای مطرح شکلاتِ خارجی

شرکت اولکر (Ulker)

یکی از غول‌های شکلات سازی کشور ترکیه که درسال 1944 میلادی تأسیس شده و به بیش از صد کشور دنیا صادرات دارد و برای ما ایرانی‌ها هم خاطره انگیز ترین و در دسترس ترین شکلات خارجی موجود در سوپر مارکت‌ها بود. از نوستالژیک ترین شکلات‌های کودکی می‌توان از هوبی (hobby) پرآوازه و مترو (metro) معروف نام برد که هر دو از محصولات معروف شرکت اولکر برای ما ایرانی‌ها است.

اولکر بزرگ ترین شکلات سازی ترکیه

شکلاتِ توبلرون (Toblerone)

توبلرون را حتما با آن ظاهر مخروطی‌اش به یادتان هست. این شرکت، در سال 1908 در سوئیس تاسیس شده بود؛ اما بعدها مالکیت آن به آمریکا منتقل شد. توبلرون در را در انواع سیاه با عسل و مغز بادام و همچنین سفید و شیریمی‌توانید در بازار پیدا کنید. نوش جان!

شکلات توبلرون از محبوب ترن شکلات‌ها

شکلات گودیوا (Godiva)

گودیوا یک برند ترک است که در سال 1926 کار خود را آغاز نموده است. در سال 2019 این برند با یک شرکت آمریکایی به صورت شراکتی ادامه فعالیت داد. در حال حاضر دربیش از 600 فروشگاه و مغازه در سراسر جهان به فروش می‌رسد. گودیوا به بسته‌بندی بسیار زیبا و لوکس خود شناخته می‎‌شود.

شکلات گودیوا با بسته بندی لاکچری

شکلات ِنستله (Nestle)

شرکت نستله را شاید بیشتر به خاطر نسکافه‌ها و قهوه‌های فوری که در بازار هست بشناسیم؛ اما این شرکت در زمینه‌ شکلات نیز فعال و صاحب‌نام است. این شرکت اصالتا سوئیسی محسوب می‌شود؛ اما در حال حاضر دیگر باید آن را یک شرکت چندملیتی بسیار بزرگ بدانیم که در سال 1866 تاسیس شده است.

شکلات نستله یک نام آشنا برای ما

شکلات میلکا (Milka)

میلکا را احتمالا با آن علامت بامزه‌ی گاوِ حلقه به گردنش به یاد داشته باشید. شکلات‌های تخته‌ای خوشمزه‌ای که در طعم‌های مختلف ازشیری تا سیاه و تلخ به فروش می‌رسند.

شکلات تخته ای خوشمزه میلکا

شرکت مارس (Mars)

نمی‌توانید لیستی از اسامی شرکت‌های شکلات‌سازی ایجاد کنید و مارس را نادیده بگیرید. فکر کنید مارس یعنی اسنیکرز، ام اند ام، تویکس و مارس بار. واقعا نمی‌شود! آنقدر خوشمزه است که هر چه بگوییم کم است.

شکلات مارس از معروفترین مارک‌های شکلات

شرکت هرشیز (Hershey's)

هرشیز محصولات خیلی زیاد و متنوعی دارد که ساعت‎‌ها می‌توان درباره آن نوشت. از انواع شکلات تا پودر کاکائو وکرم‌های مختلف مناسب شیرینی‌پزی. حتی کیت‌کت معروف را هم الان این شرکت تولید می‌کند. در واقع اینطور نبود قبلا تا اینکه این شرکت حق تولید آن را خرید. به هرحال فرقی ندارد کدام یکی از محصولات آن را مصرف کنید، هر کدام باشد فوق‌العاده است.

شکلات خوشمزه تخته ای هرشیز

شرکت گرین اند بلکز (Green and blacks)

این شرکت انگلیسی که در سال 1991 تاسیس شده است، فقط در زمینه این زمینه تولیدی فعالیت ندارد؛ بستنی، بیسکوییت و ویفر هم بعضی دیگر از محصولات آن هستند. این نکته را نیز باید ذکر کنیم که در سال 2005 شرکت کرفت فود آن را خرید و توسعه داد و هم اکنون این شرکت در کشورهای کانادا، هلند و ایتالیا فعال است.

شکلات تخته ای گرین اند بلک با طعم های مختلف

شرکت تازا (TAZA)

Taza یک کارخانه تولیدی در آمریکاست که تم مکزیکی دارد. این شرکت درسال 2005 تاسیس شده است و بیش از همه در سطح خود کشور آمریکا فعالیت دارد. شکلات‌ سنگی و مکزیکی تازا بسیار محبوب و خوشمزه است.

شکلات تئو (Theo)

تئو یک شرکت آمریکایی است که در سال 2006 در سیاتل کار خود را آغاز نمود. جزو اولین شرکت‌های شکلات‌سازی در آمریکاست که مجوز ارگانیک بودن دارد. تئو مواد اولیه خود را از کشورهایی مثل جمهوری دومینیکن و ونزوئلا فراهم می‌کند.

شرکت فررو روچر (Ferrero Rocher)

گفته می‌شود شکلات فررو روچر ایتالیایی، پرفروش‌ترین شکلات در سراسر جهان است. قدمت این شرکت ایتالیایی به 200 سال می‌رسد. محصولات این کارخانه در فویل طلایی پیچیده شده‌اند و یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای هدیه دادن هستند.

شکلات ایتالیایی فررو روچر

شرکت Lindt & Sprungli

این شرکت که در سال 1845 در زوریخ سوئیس تاسیس شد، مشهورترین تولیدکننده شکلات سفید در سراسر جهان است. شخصا به محصولات این شرکت نه نمی‌توانم بگویم. طعم‌ها و مدل‌های بی‌نظیری دارد.

شکلات سوئیسی Lindt & Sprüngli

فروش شکلات ایرانی و خارجی - فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی

فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی با انواع و اقسام شکلات ایرانی و خارجی برای مهمانی‌ها و دورهمی‌ها در خدمت شماست اما شکلات فقط در مهمانی‌ها استفاده نمی‌شود شما حتی می‌توانید در اوقات تنهایی و ناراحتی برای بهبود روحیه هم شکلات درمانی کنید به صورت تضمین شده و امتحان پس داده. بنابراین ما یعنی آجیل و خشکبار حاجی بادومی را شریک شادی‌ها و غم‌های خود بدانید مخصوصا در خرید شکلات.