کادو ولنتاین - باکس ولنتاین

  • کالاهای موجود
باکس ولنتاین سامانتا
باکس ولنتاین سامانتا
390,000 تومان
باکس ولنتاین آنجلا
باکس ولنتاین آنجلا
645,000 تومان
باکس ولنتاین لیلی
باکس ولنتاین لیلی
700,000 تومان
باکس ولنتاین هلنا
باکس ولنتاین هلنا
345,000 تومان
باکس ولنتاین آیلین
باکس ولنتاین آیلین
625,000 تومان
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

خرید کادو ولنتاین

کادو ولنتاینِ خوب، چند ویژگی دارد: اول اینکه با رنگ‌های گرم و آتشین نمادی از عشق شور انگیز باشد، دوم اینکه زیبا و دلبر باشد و سوم که از دو گزینه‌ی اول اهمیت بیشتری دارد، قیمت مناسبی داشته باشد. برای اینکه به کسی بفهمانید که " تو ولنتاین منی" فقط خرید باکس ولنتاین( Valentine's day gift box) کار ساز نیست. شما باید به عشق‌تان دل بدهید وگرنه سرخ‌ترین رزها و ناب‌ترین شکلات‌ها هم به زودی فراموش می‌شوند و راهکارهای موقتی هستند. هدیه ولنتاین را با عشق بخرید، مطمئن باشید که این عشق دنیای شما را زیر و رو خواهد کرد!

قیمت کادو ولنتاین

هدیه‌ای که برای جشنواره عشق خریداری می‌شود، قیمت ندارد، این هدیه از دل برمی‌آید و به قول قدیمی‌ها هر آنچه که از دل برآید لاجرم بر دل نشینید. قیمت باکس هدیه‌‌ ولنتاین نسبت به اقلام موجود در آن، متغییر است. بسته‌ای که با شکلات‌ تخته ای ریتر اسپرت و یا لینت پر شده باشد، واقعا ارزشمند و البته گرانقیمت است.

(از صفحه شکلات پذیرایی نیز بازدید کنید.)

باکس ولنتاین مناسب

از زمانیکه سر و کله فرشته کوپیدو بالدار پیدا شد و تیر عشق به دل آدم‌ها اثبات کرد، گل سرخ و کارت پستال‌های عاشقانه روی کار آمدند. اما کم کم شکلات‌های طرح‌دار با جلدهای سرخ رنگ و آتشین به همراه شمع، در بازار رونق پیدا کردند.

حتی بدون پرداختن به تاریخ، می‌توان به راحتی رابطه ولنتاین و شکلات را متوجه شد. شکلات‌ها ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را رمانتیک می‌کند. شکلات‌های کاکائویی با وجود آنتی اکسیدان‌های فراوانی که دارد احساس عاشقی را تقویت خواهند کرد و با طعم خوب این حس را تکمیل می‌کنند.

(مطالعه مطلب انواع مدل شکلات را به شما پیشنهاد می‌کنیم.)

تاریخچه استفاده از شکلات در هدیه ولنتاین

در زمان‌های قدیم خانواده سلطنتی اروپایی برای داشتن رابطه عاشقانه‌ی بهتر، شکلات‌های مخلوط با کهربا به عاشقان خود هدیه می‌دادند. بر اساس مطالعات اخیر، گفته می‌شود زنانی که شکلات می‌خورند در مقایسه با زنانی که شکلات نمی‌خورند، تمایل بیشتری برای رابطه‌ی عاشقانه دارند. شکلات‌ها احساس و طعم بهشت را برایتان تداعی خواهند کرد. شکلات‌های تلخ خوش عطر در کنار گل‌های رز، هدایای خاص برای روز ولنتاین هستند.

شکلات هدیه مناسب روز عشق  

شاید اولین بار استراتژی بازاریاب نابغه‌ای به نام ریچارد کدبری در قرن نوزدهم بود که شکلات‌ها را به عنوان هدایای ناب برای روز عشق معرفی کرد. در دهه 1800، خانواده بریتانیایی او به تولید شکلات می‌پرداختند، آن‌ها با تولید کره کاکائو تواستند روش نوینی در ساخت شکلات ابداع کنند.

مثل تمامی امکانات خوب، شکلات‌ها هم مخصوص خانواده‌های اشرافی بود، اما خانواده‌ی کدبری با ساخت شکلات‌های کوچک توانستند لذت خوردن شکلات‌ را به طبقات دیگر جامعه سرایت دهند. در دوران ویکتوریا، کدبری قدم بزرگ دیگری برداشت و آن ساخت جعبه‌های زیبا با نقشی از فرشته کوپیدو بالدار و گل رز و شکلات‌های قلبی شکل بود. در امریکا، برند هرشی برای اولین بار در سال 1907 شروع به تولید شکلات‌های "بوسه" کردند، که با استقبال زیادی روبه رو شد.

(در وبلاگ حاجی بادومی مطلبی در خصوص بهترین برندهای شکلات نوشته‌ایم.)

علت محبوبیت باکس شکلات ولنتاین

یکی دیگر از مواردی که شکلات‌ها را به هدایای اصلی روز عشق تبدیل کرده است، برگرفته از یک سنت قدیمی است. مادرها در زمان جنگ، نامه‌های عاشقانه‌ی همسر و پسرهای‌شان را درون جعبه‌های زیبای شکلات می‌گذاشتند و این بسته‌های قشنگ دست به دست به نسل‌های آینده می‌رسید. این جعبه‌ی شکلات، میراث عاشقانه‌ی خانواده است!

باکس هدیه ولنتاین در فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی

تأثیرات فیزیولوژیکی و عاطفی شکلات بر روی افراد واقعیت دارد! هدیه شکلات فقط نشانه عشق نیست، بلکه به عنوان راهی برای ابراز خوشحالی، عذرخواهی و احیای دوستی باشد. شکلات از تقویت کننده‌های قدرتمند خلق و خو است. هر چقد شکلات تیره‌تر، خواص سلامتی آن بیشتر! برای خرید انواع شکلات تلخ خارجی و باکس ولنتاین خوش قیمت روی فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی حساب کنید.

این نکته را به خاطر داشته باشید که برای زیباتر کردن باکس ولنتاینتان می‌توانید از آیتم‌هایی نظیر دراژه، تافی، آبنبات، شوکوبار و پاستیل نیز استفاده کنید.