نودل

  • کالاهای موجود
نودل بولداک رامن سامیانگ گوجه و مرغ تند 140 گرمی
نودل بولداک رامن سامیانگ گوجه و مرغ تند 140 گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ رامن تریپل اسپایسی 140 گرمی
نودل سامیانگ رامن تریپل اسپایسی 140 گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ ساده 110 گرمی
نودل سامیانگ ساده 110 گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ رامن کاری 140 گرمی
نودل سامیانگ رامن کاری 140 گرمی
ناموجود
نودل بولداک ججاجانگ رامن سامیانگ مرغ تند 140 گرمی
نودل بولداک ججاجانگ رامن سامیانگ مرغ تند 140 گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ رامن مرغ تند 140گرمی
نودل سامیانگ رامن مرغ تند 140گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ کاربونارا خامه‌ای 140 گرمی
نودل سامیانگ کاربونارا خامه‌ای 140 گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ رامن مرغ تند 90 گرمی
نودل سامیانگ رامن مرغ تند 90 گرمی
ناموجود
نودل بولداک سامیانگ رامن مرغ تند لایت ۱۱۰ گرمی
نودل بولداک سامیانگ رامن مرغ تند لایت ۱۱۰ گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ رامن اسپایسی 135گرمی
نودل سامیانگ رامن اسپایسی 135گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ غذای دریایی 125 گرمی
نودل سامیانگ غذای دریایی 125 گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ توپوکی رامن 80 گرمی
نودل سامیانگ توپوکی رامن 80 گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ بولگوگی رامن 80 گرمی
نودل سامیانگ بولگوگی رامن 80 گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ فلفل تند 120 گرمی
نودل سامیانگ فلفل تند 120 گرمی
ناموجود
نودل بولداک لیمو و فلفل 135 گرمی
نودل بولداک لیمو و فلفل 135 گرمی
ناموجود
نودل سامیانگ پوتیتو رامن 120 گرمی
نودل سامیانگ پوتیتو رامن 120 گرمی
ناموجود
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

نودل

ما آدم‌ها در زندگی خودمان خیلی تنوع‌طلب هستیم. حالا این تنوع‌طلبی می‌تواند در انجام فعالیت‌های مختلف و خوردن غذاهای متنوع باشد. یکی از لذت‌های اصلی انسان‌ها که خیلی مهم است و به بقای ما کمک می‌کند خوردن است. چیز خیلی ارضاء کننده‌ای در امتحان کردن مزه‌های غذاهای مختلف وجود دارد که کسی نمی‌تواند منکر آن شود. امروزه با اینترنت و مرتبط شدن نقاط مختلف دنیا به‌صورت مجازی ما می‌توانیم غذاهای کشورها و نواحی مختلف دنیا را امتحان کنیم. فقط کافی است مواد لازم برای پخت آن‌ها را بگیریم که با بازار بین‌المللی که در دنیا وجود دارد این دیگر کار سختی نیست.

خرید شکلات پذیرایی

نودل، غذای آسیایی خوشمزه و جذاب

یکی از غذاهای خوشمزه که با کم‌رنگ شدن مرزهای کشورهای مختلف در دنیا خیلی محبوبیت پیدا کرده غذای آسیای شرقی بنام نودل است. نودل در سال‌های اخیر در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده‌است و خیلی‌ها در رستوران این غذای خوشمزه را سرو می‌کنند یا خودشان در خانه نودل را درست می‌کنند. ما در این مقاله در مورد چند دستور پخت نودل و چند مثال در مورد انواع محصولات نودل و قیمت نودل صحبت خواهیم کرد.

خرید نودل

دستور پخت نودل کره ای

برای درست کردن نودل کره ای بعد از این‌که شما نودل را آماده کردید، می‌توانید به سراغ آماده کردن بقیه اجزای آن بروید. اگر دوست دارید شما می‌توانید نودل را با گوشت مرغ یا گوشت قرمز سرو کنید. در مرحله اول شما باید گوشت و در صورت دلخواه سبزیجات را هم تکه‌تکه کنید. سبزیجات شما می‌تواند قارچ و هویج یا اسفناج یا هرچیزی که دلتان می‌خواهد باشد.

بعد از تکه‌تکه کردن سبزیجات باید آن‌ها را در روغن تفت دهید. بعد از آن باید تکه‌های گوشت را سرخ کنید و سپس سس نودل خود را روی آن بریزید و اجازه دهید تا مدتی تکه‌های گوشت در آن بپزند. بعد از پختن گوشت باید نودل ها و سبزیجات را در ماهیتابه بریزید و پیاز و اسفناج را هم به آن ترکیب اضافه کنید. بعد از آن باید به مدت ۵ دقیقه این ترکیب را تفت بدهید. به این صورت، نودل کره ای شما آماده خواهد شد.

(در فروشگاه آجیل و خشکبار حاجی بادومی به آسانی خرید پسته، فندق و بادام خود را انجام دهید.)

قیمت نودل

طرز تهیه نودل تند

چه کسی است که دلش یک نودل با طعم و مزه آتشین فلفل را نخواهد؟ اگر شما نودل تند کره ای دوست دارید، می‌توانید این نودل را از بازار تهیه کنید. در خود این نودل طعم تند تعبیه شده‌است. اگر هم نودل تند کره ای ندارید، ما به شما دستور پخت نودل تند را توضیح می‌دهیم.

طرز تهیه انواع نودل

مواد لازم برای تهیه نودل تند

برای تهیه نودل تند شما به نودل، قارچ، فلفل دلمه‌ای، پیاز، رب، سس فلفلی، سوسیس، نمک، فلفل سیاه و پودر سیر احتیاج دارید. در مرحله اول شما باید پیازها و سوسیس‌ها را خرد کنید و تفت دهید. سپس، شما باید فلفل دلمه و قارچ را خرد کنید و در ماهیتابه تفت دهید.

بعد از این‌که تمام این مواد را تفت دادید، باید رب یا سس فلفلی که می‌خواهید را به ماهیتابه اضافه کنید و بگذارید که مواد شما کمی در این سس یا رب بپزند. در همین حین، شما باید در یک قابلمه آب بریزید و بگذارید که جوش بیاید. سپس، نودل های خود را در مدت ۵ دقیقه در آن بگذارید تا نرم شوند. بعد از ۵ دقیقه شما باید آن را آبکش کنید و بعد از آبکش کردن آن را به ماهیتابه مواد خودتان اضافه کنید و آن‌ها را تفت دهید. به این صورت، نودل شما آماده است.

(در حاجی بادومی از انواع آجیل و تنقلات دیدن کنید.)

نودل تند را چگونه بپزیم

طرز تهیه نودل مرغ

برای تهیه نودل مرغ شما به سینه مرغ، فلفل دلمه، قارچ، نودل، سیر، سس سویا، نمک، پودر سیر، فلفل سیاه، زردچوبه و پودر آویشن احتیاج دارید. در مرحله اول، شما باید سینه مرغ را به دلخواه خود به هر شکلی خرد کنید و آن را در ماهیتابه و با فلفل سیاه، پودر سیر و نمک تفت دهید. سپس، باید کمی سس سویا را به آن اضافه کنید.

در مرحله بعدی، شما باید قارچ‌ها و فلفل دلمه‌ها را خرد کرده و در ماهیتابه تفت دهید تا موقعی که آب قارچ‌ها کشیده شود. سپس، شما باید در قابلمه آب جوش را قرارداده و نودل ها را در آن آماده کنید. بعد از آنکه نودل ها نرم شدند، باید آن‌ها را آبکشی و به ماهیتابه اضافه کنید. بعد از آن باید سس سویا، زردچوبه و آویشن را به ماهیتابه اضافه کنید و آن‌ها را تفت دهید. بعد از ۵ دقیقه، نودل مرغ شما آماده خواهد شد.

 نودل مرغ چگونه درست می شود

طرز تهیه نودل چینی

برای تهیه نودل چینی شما به نودل، سینه مرغ، بادام‌زمینی، سیر، پودر سیر، سس سویا، پیازچه، نمک و فلفل احتیاج دارید. در مرحله اول شما باید سینه مرغ را خرد کنید و آن را در داخل ماهیتابه با تکه‌های سیر و نمک تفت دهید.

در مرحله بعدی شما باید تکه‌های بادام‌زمینی را همراه با پودر سیر به ترکیب خودتان اضافه کنید و تفت دهید و بعد نمک، فلفل و پودر سیر را به ترکیب اضافه کنید. در این حین، شما باید نودل خودتان را آماده و آبکشی کنید. در مرحله آخر هم شما باید در داخل ماهیتابه نودل و مواد سس نودل، مرغ و پیازچه را اضافه کنید و تفت دهید. به این صورت، نودل چینی شما آماده می‌شود.

(شما در وبسایت حاجی بادومی به انواع شکلات، شکلات پذیرایی و شکلات خارجی دسترسی دارید.)

نودل چینی و طرز تهیه‌ی آن

دستور پخت نودل با پنیر پیتزا

برای پخت نودل با پنیر پیتزا شما به نودل با گوشت چرخ‌کرده، خامه صبحانه، پیاز، رب گوجه‌فرنگی، آویشن، پودر سیر، پاپریکا، زردچوبه، نمک و فلفل احتیاج دارید. پیش‌از هرچیز، شما باید نودل ها را آماده و آبکشی کنید و کنار بگذارید. بعد از آن باید به سراغ درست کردن سس و گوشت چرخ‌کرده‌ی نودل بروید. برای ‌درست کردن گوشت چرخ‌کرده اول باید پیازها را خرد کنید و در ماهیتابه تفت دهید. بعد از این‌که پیازها رنگشان عوض شد و رنگ طلایی گرفتند باید به آن‌ها زردچوبه بزنید و دوباره آن‌ها را تفت دهید.

نودل پنیر پیتزا

گوشت چرخ کرده و سس نودل را درست کنید

در مرحله بعدی شما باید گوشت را همراه با نمک و فلفل در ماهیتابه بگذارید و تا موقعی که رنگ گوشت عوض و آبش جذب شد اجازه دهید تا گوشت بپزد. حالا نوبت درست کردن سس نودل رسیده‌است. برای درست کردن سس نودل شما اول باید رب را در آب جوش بگذارید تا نرم شود و بعد از آن، ادویه نودل، خامه صبحانه، آویشن، پودر سیر و پاپریکا را به آن اضافه کنید.

(از صفحه میوه خشک نیز دیدن کنید.)

نودل پنیر پیتزا با گوشت چرخ کرده

نودل خود را همراه با پنیر پیتزا در فر بگذارید

در مرحلهٔ آخر هم که همه مواد لازم پنیر پیتزای شما آماده شده‌اند، شما باید ظرفی را که مخصوص گذاشتن در فر است چرب کنید و گوشت چرخ‌کرده و سس نودل را را در آن بریزید. سپس، گوشت چرخ‌کرده و آخر از همه سس نودل را بریزید و در مرحله آخر پنیر پیتزا را روی همه لایه‌ها بگذارید. بعد باید آن را در فر با دمای ۱۹۰ درجه قرار دهید. معمولاً حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه یا حتی کمتر طول می‌کشد تا نودل پنیر پیتزا شما آماده شود.

دستور پخت نودل پنیر پیتزا

انواع محصولات نودل

حالا که ما کمی در مورد انواع دستور پخت نودل فوری صحبت کردیم، می‌خواهیم در مورد چند محصول نودل که در بازار ایران وجود دارند صحبت کنیم. علاوه‌براین، ما در مورد نودل هایی صحبت می‌کنیم که شاید در ایران وجود نداشته باشند. اما هنوز نوع ساخت نودل در این ۲ مورد به‌قدری معروف هستند که در سرتاسر دنیا این نودل‌ها محبوب هستند.

بهترین محصولات نودل ایرانی و خارجی کدام اند؟

1. نودل مرگ

شاید اگر اسم نودل مرگ به گوشتان خورده باشد از این تعجب کنید که چه اسم عجیب و غریبی دارد!اما ساخت نودل مرگ به گونه‌ای است که کاملاً سزاوار این اسم است. نودل مرگ یک نودل جاکارتایی و نودل بسیار تندی است. افرادی که این نودل را می‌خورند و این را گفتند که بلافاصله بعد از خوردن نودل شروع به عرق کردن کرده‌اند و رنگ پوستشان سریع سرخ شده‌است. علاوه‌براین، چیز عجیب‌تر این بود که آن‌ها به‌طور موقت حس شنوایی خود را از دست داده‌اند.

نودل مرگ: نودل بسیار تند جاکارتایی

نودل مرگ، طعم خالص و کر کننده فلفل!

این بیشتر به این دلیل است که طعم نودل مرگ به‌قدری تند است که شما فقط طعم تند فلفل را حس می‌کنید. تعجبی هم ندارد چون نودل مرگ از ۱۰۰ نوع فلفل تایلندی استفاده شده‌است. اما چیزی که باعث از دست دادن موقتی شنوایی می‌شود، این است که فلفل مجراهای گلو و گوش‌ها که به همدیگر مرتبط هستند را کاملاً تحت تأثیر قرار می‌دهد و به‌صورت موقتی آن‌ها را بی‌حس می‌کند. برای همین است که افراد ممکن است به‌طور موقت حس شنوایی خود را بعد از خوردن این نودل از دست دهند.

نودل مرگ، طعم خالص و کر کننده فلفل!

2. نودل جاجانگمیون

نودل جاجانگمیون که اسم دیگرش نودل سیاه هست محصولی از کشور کره است و در واقع، می‌توان گفت که یک دستور پخت چینی و کره ای است و در ابتدا توسط چینی‌هایی به وجود آمد که به کره مهاجرت کرده بودند. در نودل جاجانگمیون از سس لوبیا سیاه استفاده می‌شود. این نوع نودل به‌خاطر سس لوبیای سیاه خود معروف است. سس لوبیای سیاه نودل جاجانگمیون از تخمیر دانه سویا و نمک به وجود می‌آید و به این دلیل اسم سس لوبیا سیاه را به آن داده‌اند، چون دانه‌های سویا در فرآیند تخمیر کاملاً رنگشان عوض می‌شود.

نودل جاجانگمیون کشور کره

3. نودل پنیری

نودل پنیری قارچ و پنیر محصولی از شرکت نودالیت است و این نودل ایرانی در ساخت نودل خود از ترکیبات قارچ و پنیر استفاده می‌کند. علاوه‌براین، در ترکیب نودل پنیری نودالیت مواد دیگری مثل هویج، پیاز، سیر، ادویه، فلفل سیاه و آویشن هم وجود دارد.

انواع نودل ایرانی: نودل پنیری

4. نودالیت مرغ

نودالیت مرغ محصول کلاسیک شرکت نودالیت است. این محصول خیلی پرفروش بوده و طعم این محصول مرغ و سبزیجات جعفری، پودر سیر و پیاز و ادویه فلفل و زردچوبه است.

انواع نودل ایرانی: نودالیت مرغ

خرید نودل از فروشگاه تنقلات حاجی بادومی

اگر شما هم بعد از خواندن مطالب این مقاله مایل به خرید نودل شده‌اید یا همیشه طرف‌دار پروپاقرص آن بوده‌اید، می‌توانید از فروشگاه آنلاین حاجی بادومی این محصولات را تهیه کنید. شما در فروشگاه آنلاین حاجی بادومی می‌توانید قیمت نودل را مشاهده کنید و هر کدام از محصولات را که خواستید تهیه کنید.

خرید نودل از فروشگاه تنقلات حاجی بادومی