شکلات پذیرایی

  • کالاهای موجود
شکلات خارجی میکس سفارشی
شکلات خارجی میکس سفارشی
1,280,000 تومان
896,000 تومان
% 30 تخفیف
شکلات تروفالی ای بی کی
شکلات تروفالی ای بی کی
580,000 تومان
شکلات تلخ 96 درصد پارمیدا
شکلات تلخ 96 درصد پارمیدا
2,825,000 تومان
2,740,250 تومان
% 3 تخفیف
شکلات آندیس پرچمی شونیز
شکلات آندیس پرچمی شونیز
976,000 تومان
شکلات تلخ 60 درصد دوسر پیچ باراکا
شکلات تلخ 60 درصد دوسر پیچ باراکا
590,000 تومان
شکلات شونیز طلایی
شکلات شونیز طلایی
1,210,000 تومان
1,149,500 تومان
% 5 تخفیف
شکلات مینی هوبی اولکر
شکلات مینی هوبی اولکر
760,000 تومان
722,000 تومان
% 5 تخفیف
شکلات مینی اسنیکرز بادام زمینی
شکلات مینی اسنیکرز بادام زمینی
1,050,000 تومان
شکلات مینی کیت کت
شکلات مینی کیت کت
1,080,000 تومان
شکلات تلخ 55 درصد سایرو
شکلات تلخ 55 درصد سایرو
806,000 تومان
شکلات تخم مرغی آیدین
شکلات تخم مرغی آیدین
945,000 تومان
شکلات مینی توییکس
شکلات مینی توییکس
1,050,000 تومان
شکلات ملیسا شونیز
شکلات ملیسا شونیز
976,000 تومان
شکلات سوربن بریموند
شکلات سوربن بریموند
350,000 تومان
شکلات قلبی تلخ 85 درصد شونیز
شکلات قلبی تلخ 85 درصد شونیز
1,209,000 تومان
شکلات دانتل آیدین
شکلات دانتل آیدین
837,000 تومان
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

شکلات پذیرایی مناسب مهمانی‌ها و مجالس مختلف

فرهنگ‌های مختلف در سراسر جهان روش‌های مختلفی برای پذیرایی از مهمانان خود دارند. در فرهنگ ایرانی مهمان‌داری و پذیرایی از آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و افراد معمولا سعی می‌کنند بهترین شرایط را برای پذیرایی از مهمانان خود فراهم کنند.

خرید آجیل و میوه و شیرینی و شکلات از رایج‌ترین روش‌های پذیرایی است. در میان این خوردنی‌های جذاب شکلات جایگاه ویژه‌ی خود را دارد. خرید شکلات پذیرایی در برندها و طعم‌های مختلف با بسته‌بندی‌های جذاب و خلاقانه روش خوبی برای پذیرایی از مهمانان است؛ شکلات‌های خوشمزه‌ای که لبخند را بر لب هرکسی می‌نشاند و در همراهی با یک فنجان قهوه یا یک لیوان چای می‌تواند خستگی را از تن آدمها دور کند.

شکلات پذیرایی مناسب مهمانی‌ها و مجالس مختلف

اهمیت انتخاب شکلات پذیرایی مناسب

اگر در انتخاب شکلات مناسب وسواس به خرج می‌دهید و همیشه به دنبال بهترین‌ها هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم با ادامه‌ی این مطلب و معرفی برندهای مختلف شکلات پذیرایی همراه ما باشید. ضمنا برای خرید بهترین شکلات پذیرایی می‌توانید سری به فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی بزنید و از میان انواع مختلف شکلات پذیرایی لاکچری، خرید خود را انجام دهید.

اهمیت انتخاب شکلات پذیرایی مناسب

تاریخچه‌ی شکلات پذیرایی 

تاریخچه‌ی شکلات را می‌توان به مایاهای باستان و یا حتی پیش‌تر از آن و به تمدن اولمک در جنوب مکزیک نسبت داد. با شنیدن کلمه‌ی شکلات حتما در ذهنتان تصویری از آبنبات‌ها و شکلات‌های کاکائویی نقش می‌بندد اما شکلات‌های امروزی با شکلات‌های اولیه بسیار متفاوت است. در طول تاریخ، شکلات معمولا یک نوشیدنی گرم و تلخ بوده و نه یک خوردنی شیرین!

شکلات از میوه‌ی درخت کاکائو به دست می‌آید که بومی آمریکای مرکزی و جنوبی است. دانه‌های این میوه خشک شده و بو داده می‌شوند تا دانه‌های کاکائو به دست آید.

از دانه‌های شکلات تا شکلات های امروزی!

اینکه اولین بار چه کسانی از کاکائو استفاده کردند مشخص نیست اما اینطور به نظر می‌رسد که اولمک‌ها از کاکائو برای تهیه‌ی یک نوشیدنی تشریفاتی استفاده می‌کردند. پس از اولمک‌ها کاکائو به مایاها رسید که برای کاکائو اهمیت و احترام زیادی قائل بودند. آنها نیز از نوشیدنی شکلاتی در مراسم و جشن‌های خود استفاده می‌کردند. سپس آزتک‌ها احترام به دانه‌های کاکائو را به درجه‌ی بالاتری رساندند و از آن به عنوان ارز رایج استفاده کردند.

شکلات در اروپا یک محصول لوکس و مخصوص ثروتمندان بود تا اینکه در سال 1828 یک شیمیدان هلندی توانست راهی برای تولید پودر کاکائو از دانه‌های شکلات به دست بیاورد. او بعلاوه دستگاه پرس کاکائو نیز اختراع کرد که کره کاکائو را از دانه‌های کاکائوی بوداده جدا می‌کند و می‌توان از آن برای تهیه‌ی محصولات شکلاتی متنوع استفاده کرد.

تاریخچه‌ی شکلات پذیرایی 

شکلات نستله، اولین شکلات دنیا

تا قرن نوزدهم شکلات به عنوان یک نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گرفت و به جای آب به آن شیر اضافه می‌شد. در سال 1847، شکلات‌سازان انگلیسی جی‌اس فرای و پسران، اولین شکلات را ساختند. شکلات‌ساز سوییسی به نام دنیل پیتر به خاطر افزودن شیرخشک به شکلات و ساخت اولین شکلات شیری در سال 1876 شناخته می‌شود.

چند سال بعد این فرد همراه با دوست خود هنری نستله شرکت نستله را بنا نهاد و شکلات شیری را به صورت انبوه وارد بازار کرد. به این ترتیب اولین شکلات پذیرایی لذت‌بخش به دنیا معرفی شد و پس از آن برندهای دیگری مانند لیندت، اشپرونگلی، کدبری، مارس، هرشیز و غیره انواع مختلف شکلات‌ها را به بازار معرفی کردند که به عنوان شکلات پذیرایی و شکلات لوکس مورد توجه زیادی قرار گرفته‌اند.

(در صفحه تنقلات حاجی بادومی از انواع پاستیل، ویفر و انرژی بار دیدن کنید.)

شکلات نستله، اولین شکلات دنیا

شکلات پذیرایی تلخ

در میان ذائقه‌های مختلف شکلات‌پسند بعضی‌ها هستند که عاشق شکلات تلخ هستند؛ یکی از خالص‌ترین انواع شکلات که البته خواص فراوانی هم برای سلامتی دارد. شکلات تلخ نوعی شکلات است که به آن جامدات شیر اضافه نشده است. مواد اولیه‌ی اصلی شکلات تلخ دانه‌های کاکائو، شکر، یک امولسیفایر مانند لیستین سویا برای حفظ بافت و در نهایت طعم‌دهنده‌هایی مانند وانیل است.

هر چه درصد کاکائو بیشتر و میزان شکر کمتر باشد، طعم شکلات تلخ پذیرایی، بیشتر و قوی‌تر خواهد بود و مقدار کمی از آن می‌تواند یک میان‌وعده‌ی سالم باشد. اگر فکر می‌کنید مهمانان شما هم طعم بی‌نظیر شکلات تلخ را می‌پسندند می‌توانید از انواع شکلات پذیرایی تلخ برای پذیرایی از آنها استفاده کنید.

شکلات پذیرایی تلخ

شکلات پذیرایی شیری

طعم بی‌نظیر شکلات شیری همان چیزی است که اکثر افراد به ویژه کودکان آن را می‌پسندند. شکلات شیری با طعمی شیرین و عطر و بویی دلنشین می‌تواند مناسب پذیرایی از مهمان‌ها باشد. شکلات شیری حداقل حاوی 12% شیر است که می‌تواند به صورت شیر خشک، شیر تغلیظ شده، شیر معمولی و یا هر ترکیب دیگری از آن در شکلات وجود داشته باشد.

شکلات شیری بعلاوه حاوی شکر و کره کاکائو نیز هست. از آنجایی که شکلات شیری پذیرایی از نظر طعم بیشتر باب طبع اکثریت است شاید بتوان آن را گزینه‌ی بهتری به عنوان شکلات پذیرایی در نظر گرفت اما با وجود این، همه چیز به ذائقه‌ی شما و مهمانانتان بستگی دارد.

(در صفحه خشکبار، انواع میوه خشک را برای شما فراهم کرده‌ایم.)

شکلات پذیرایی شیری

برندهای مختلف شکلات پذیرایی

سری به فروشگاه‌ها و شیرینی‌فروشی‌ها بزنید با انواع مختلف شکلات روبرو می‌شوید؛ شکلات‌هایی از برندهای مختلف که کار خرید شکلات پذیرایی را برایتان سخت می‌کند مگر اینکه از پیش بدانید به دنبال چه برند و چه طعمی رفته‌اید! شکلات پذیرایی با بسته‌بندی‌های متنوع، کیفیت‌های متفاوت و طعم‌های مختلف چشم هر بیننده‌ای را به سوی خود جلب می‌کنند. برای اینکه با شکلات‌های پذیرایی بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید. در ادامه به معرفی برندهای شکلات پذیرایی ایرانی و خارجی می‌پردازیم.

برندهای مختلف شکلات پذیرایی

شکلات پذیرایی ایرانی

شکلات پذیرایی برند ایرانی معمولا در دسترس‌ترین انواع شکلات است. به راحتی با گشتی در فروشگاه‌ها یا حتی فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید با دنیایی از برندهای محبوب و پرطرفدار ایرانی آشنا شوید که محصولاتی با کیفیت به بازار عرضه می‌کنند؛ برندهایی از جمله شیرین عسل، فرمند، شونیز، آیدین و غیره که هر کدام با سال‌ها سابقه و تولید محصولات متنوع توانسته‌اند نظر مشتریان را به سمت خود جلب کنند. اما در ادامه به معرفی برخی از بهترین برندهای شکلات پذیرایی ایرانی می‌پردازیم.

شکلات پذیرایی ایرانی

شکلات پذیرایی شونیز

شونیز که با نام شرکت صنعتی داداش برادر نیز شناخته می‌شود با بیش از 45 سال سابقه در تولید شیرینی و شکلات توانسته محبوبیت زیادی در ایران و همینطور کشورهای خارجی به دست بیاورد. انواع مختلف شکلات‌ها با بهترین کیفیت و بر اساس استانداردهای مختلف به بازار عرضه می‌شود و می‌توان آنها را به عنوان شکلات پذیرایی تهیه کرد.

از جمله شکلات پذیرایی‌های شونیز می‌توان به شکلات آندیس پرچمی شونیز، شکلات ملیسا، شکلات شونیز طلایی، شکلات تلخ ملیکا، شکلات قلبی شونیز، شکلات‌های تخم مرغی یونیکا، انواع شکلات مغزدار شونیز و غیره اشاره کرد که همگی در فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی موجود هستند و می‌توانید هر کدام آنها را تهیه کنید.

شکلات پذیرایی شونیز

شکلات پذیرایی شیرین عسل

یکی از برندهای نوستالژی ما، برند شیرین عسل است که با انواع شکلات‌ها و کیک و بیسکویت شناخته می‌شود. گروه صنایع غذایی شیرین عسل با تولید انواع شکلات پذیرایی توانسته راه خود را به جمع‌های دوستانه و مهمانی‌ها هم باز کند. از جمله شکلات پذیرایی شیرین عسل می‌توان به شکلات‌های توپی اشاره کرد که با ظاهر و بسته‌بندی جذاب خود گزینه‌ی خوبی برای پذیرایی است.

شکلات پذیرایی شیرین عسل

شکلات پذیرایی آیدین

آیدین با بیش از 75 سال سابقه در تولید شیرینی و شکلات یکی از برندهای مشهور و محبوب ایرانی است. شکلات پذیرایی آیدین از کیفیت و طعم بی‌نظیری برخوردار است و با تنوع زیاد محصولات آیدین می‌توان انتخاب‌های جذاب و رنگارنگی را به عنوان شکلات پذیرایی در مهمانی یا تولد و غیره داشت. شکلات صندوقچه‌ای آیدین، شکلات مغزدار، شکلات قلبی، شکلات تلخ و شکلات ماروین آیدین، شکلات توپی و تخم مرغی آیدین که بسیار جذاب هستند و غیره از محصولات شکلات پذیرایی این شرکت محبوب ایرانی است که می‌توانید از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی تهیه کنید.

شکلات پذیرایی آیدین

شکلات پذیرایی باراکا

گروه صنعتی باراکا فعالیت خود را از سال 1358 آغاز کرده و حالا با بیش از 40 سال سابقه در زمینه‌ی تولید شکلات توانسته با تولید محصولات متنوع و باکیفیت توجه مشتریان را به خود جلب کند. حتما شما هم بیسکوییت‌های شکلاتی باراکا را امتحان کرده‌اید، طعم واقعی شکلات و کیفیت آنها باعث می‌شود همیشه باراکا اولین انتخاب باشد. از جمله محصولات شکلات پذیرایی باراکا که می‌توانید از غرفه‌ی شکلات‌های پذیرایی حاجی بادومی تهیه کنید می‌توانیم به شوکوبار نارگیلی باراکا، شکلات تلخ 60 درصد باراکا مخصوص تلخ پسندها، شکلات شیری باراکا و شکلات طعم‌دار باراکا اشاره کرد.

شکلات پذیرایی باراکا

شکلات پذیرایی مرداس

اگر چشمتان به بسته‌بندی‌های فوق‌العاده خاص و جذاب شکلات افتاد شک نکنید شکلات‌ها از برند مرداس هستند. مرداس علاوه بر ظاهر جذاب و بسته‌بندی‌های فانتزی شکلات‌های خود، از کره کاکائوی ارگانیک و طبیعی استفاده می‌کند و طعم شکلات‌های آن فوق‌العاده منحصربفرد است. شکلات‌ مرداس را می‌توانید به عنوان شکلات پذیرایی تهیه کنید. البته برخی از آنها به خاطر بسته‌بندی‌های خاصی که دارند کاملا مناسب جشن‌های تولد و مهمانی‌های دوستانه هستند و بچه‌ها آن را حتما دوست خواهند داشت. از انواع شکلات پذیرایی مرداس می‌توان به شکلات عروسکی هپی فرند بیسکوئیتی مرداس، شکلات تلخ، شکلات مغزدار عروسکی، شکلات جرقه‌ای و غیره اشاره کرد که همگی در غرفه‌ی شکلات‌های پذیرایی حاجی بادومی موجود هستند.

شکلات پذیرایی مرداس

شکلات پذیرایی مگا استار

اگر شما هم از آن دسته آدمهایی هستید که به دنبال طعم واقعی شکلات می‌گردید و شکلات تلخ را بر سایر طعم‌های شکلات ترجیح می‌دهید پس شکلات پذیرایی مگا استار گزینه‌ی ایده‌آل برای شماست. شکلات تلخ 65 درصد مگا استار، شکلات تلخ 70درصد و شکلات 85 درصد تلخ مگا استار از جمله شکلات‌های جذاب این برند تماما ایرانی هستند که در فروشگاه حاجی بادومی می‌توانید تهیه کنید. البته از شکلات شیری مگا استار هم نمی‌توان به سادگی گذشت. این شکلات‌ها با قیمت مناسب و کیفیت عالی به مشتریان عرضه می‌شود.

شکلات پذیرایی مگا استار

شکلات پذیرایی فرمند

شکلات‌های فرمند هم از جمله شکلات‌های باکیفیت و بسیار پرطرفدار ایرانی هستند. شرکت شکلات پرند که محصولات خود را با نام تجاری فرمند به بازار عرضه می‌کند، فعالیت خود را از سال 1374 آغاز کرده و با تولید محصولات متنوع توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب کند. این شرکت محصولات خود را با بهترین مواد اولیه و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز تولید می‌کند. شکلات پذیرایی فرمند در بسته‌بندی‌ها و طعم‌های مختلف عرضه می‌شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

شکلات پذیرایی فرمند

شکلات پذیرایی خارجی

میل بی‌نهایت آدمها به کشف طعم‌ها باعث می‌شود همیشه به دنبال تجربه‌ای جدید باشند. به همین خاطر است که دوست داریم شکلات‌های خارجی را هم امتحان کنیم. گاهی اوقات هم شکلات پذیرایی خارجی یک گزینه‌ی لاکچری برای مهمانی‌های خاص است. شکلات‌های خارجی نیز در طعم‌ها و مزه‌های مختلف موجود هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. در ادامه به معرفی برخی از انواع شکلات خارجی پذیرایی می‌پردازیم.

شکلات پذیرایی خارجی

شکلات پذیرایی روشِن (ROSHEN)

برند اوکراینی روشِن با تولید انواع مختلفی از شیرینی‌های شکلاتی، شکلات پذیرایی و غیره نه تنها در کشور اوکراین بلکه در سراسر دنیا شناخته شده و محبوب است. شکلات‌های ROSHEN منطبق بر آخرین تکنولوژی‌ها و با بهترین مواد اولیه تولید می‌شوند. شکلات کندی نات روشِن با طعم کارامل و بادام زمینی و همینطور نوقا از جمله بهترین انواع شکلات پذیرایی روشن هستند که می‌توانید از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی تهیه کنید.

شکلات پذیرایی روشِن (ROSHEN)

شکلات پذیرایی ای بی کی (ABK)

شرکت شکلات‌سازی ABK یکی از برندهای پیشرو در صنعت شکلات‌سازی در جهان است. این شرکت اوکراینی با بیش از 30 سال تجربه با استفاده از بهترین مواد اولیه و جدیدترین تکنولوژی‌ها، محصولات خود را به بازار جهانی عرضه می‌کند. اگر شما هم عاشق ترافل هستید حتما باید ترافل‌های ای بی کی را امتحان کنید. شکلات‌های ای بی کی با بسته‌بندی‌های جذاب خود گزینه‌ی خوبی به عنوان شکلات پذیرایی برای مراسمات مختلف هستند. ترافل بیسکوییتی، ترافل لیمویی، ترافل شیری، ترافل توت فرنگی و شکلات تروفالی ای بی کی محصولاتی فوق‌العاده خوشمزه در غرفه‌ی شکلات‌های حاجی بادومی هستند.

شکلات پذیرایی ای بی کی (ABK)

شکلات پذیرایی مینی هوبی (Mini Hobby)

شکلات مینی هوبی یکی از نوستالژی‌های کودکی اکثر ماهاست. شکلات‌هایی بسیار خوشمزه با بسته‌بندی خاص و دوست‌داشتنی که به عنوان شکلات پذیرایی می‌تواند یک گزینه‌ی تمام عیار باشد. این شکلات محصول شرکت آلمانی آلکر است و علاوه بر شکلات مینی هوبی، شکلات مترو و مینی مترو از این برند نیز بسیار پرطرفدار است. با خرید شکلات پذیرایی مینی هوبی علاوه بر زنده کردن خاطرات خود، یک طعم دلنشین را هم تجربه خواهید کرد.

شکلات پذیرایی مینی هوبی (Mini Hobby)

خرید آنلاین شکلات پذیرایی از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی

تنوع زیاد شکلات‌ها آنقدر زیاد است که خلاصه برای هر ذائقه‌ای یک شکلات مناسب پیدا می‌شود. برخی از افراد عاشق شکلات‌هایی با طعم شیرین هستند و برخی دیگر شکلات تلخ را می‌پسندند. بعضی‌ها خرید محصولات ایرانی را ترجیح می‌دهند و بعضی دیگر هم به دنبال کشف طعم شکلات‌های خارجی هستند. شما هم از هر دسته و گروهی که باشید می‌توانید شکلات مناسب خود را از غرفه‌ی شکلات پذیرایی فروشگاه حاجی بادومی پیدا کرده و تهیه کنید.

شکلات پذیرایی لاکچری، شکلات مجلسی و حتی شکلات پذیرایی ارزان و با قیمت مناسب همه به راحتی در این فروشگاه موجود است. تنوع بی‌نظیر شکلات پذیرایی ایرانی و خارجی با قیمت مناسب و در بسته‌بندی‌های 200 گرمی تا 1 کیلوگرمی آماده است تا به دست شما برسد. برای خرید شکلات پذیرایی فله هم روی حاجی بادومی حساب کنید.

خرید آنلاین شکلات پذیرایی از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی