ویفر

  • کالاهای موجود
ویفر جانی کراکر شیری روشن
ویفر جانی کراکر شیری روشن
600,000 تومان
ویفر مینی بایکیت دارک شونیز
ویفر مینی بایکیت دارک شونیز
359,000 تومان
ویفر مینی بایکیت فندقی شونیز
ویفر مینی بایکیت فندقی شونیز
356,000 تومان
ویفر جانی کراکر شکلاتی روشن
ویفر جانی کراکر شکلاتی روشن
610,000 تومان
ویفر مینی بایکیت طلایی بادام زمینی شونیز
ویفر مینی بایکیت طلایی بادام زمینی شونیز
356,000 تومان
ویفر نستله 1927 شکلات شیری فندقی 30 گرمی
ویفر نستله 1927 شکلات شیری فندقی 30 گرمی
68,000 تومان
65,280 تومان
% 4 تخفیف
ویفر نستله 1927 شکلات فندقی 30 گرمی
ویفر نستله 1927 شکلات فندقی 30 گرمی
68,000 تومان
65,280 تومان
% 4 تخفیف
ویفر لواکر ناپولیتانر فندقی 45 گرمی
ویفر لواکر ناپولیتانر فندقی 45 گرمی
74,000 تومان
ویفر شکلات کیندر هپی هیپو با کرم کاکائو 20 گرمی
ویفر شکلات کیندر هپی هیپو با کرم کاکائو 20 گرمی
54,000 تومان
48,600 تومان
% 10 تخفیف
ویفر تیکرز کاکائویی فندقی با تکه های فندق
ویفر تیکرز کاکائویی فندقی با تکه های فندق
15,000 تومان
ویفر لواکر کلاسیک نارگیلی 250 گرمی
ویفر لواکر کلاسیک نارگیلی 250 گرمی
272,000 تومان
ویفر نوپرز ریگل  دارک فندق 40 گرمی
ویفر نوپرز ریگل دارک فندق 40 گرمی
90,000 تومان
84,600 تومان
% 6 تخفیف
میکس ویفر پذیرایی خارجی
میکس ویفر پذیرایی خارجی
650,000 تومان
520,000 تومان
% 20 تخفیف
ویفر لواکر کلاسیک شکلات تلخ 118 گرمی
ویفر لواکر کلاسیک شکلات تلخ 118 گرمی
447,000 تومان
ویفر وینکرز کاکائویی با کرم نارگیل 45 گرمی
ویفر وینکرز کاکائویی با کرم نارگیل 45 گرمی
16,000 تومان
ویفر نوپرز ریگل با طعم فندق 40 گرمی
ویفر نوپرز ریگل با طعم فندق 40 گرمی
90,000 تومان
84,600 تومان
% 6 تخفیف
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

ویفر

خوردن غذا برای ما نه تنها یک امر لازم برای زنده ماندن و بقا است، بلکه یک لذت اصلی هم محسوب می‌شود. همان‌طور که می‌دانید سه وعده اصلی غذا مثل صبحانه، ناهار و شام و در روز برای ما وجود دارند. اما در بین زمان ۲ وعده غذایی اصلی هنوز هم ما فعالیت‌های روزانه‌مان را انجام می‌دهیم و این به این معنی است که ما گرسنه می‌شویم و دلمان غذا می‌خواهد. ما برای میان وعده غذایی می‌توانیم چیزهای مختلفی را مصرف کنیم. خیلی‌ها به سمت شکلات یا آب‌نبات می‌روند، اما بعضی‌ها بیشتر به‌دنبال خوراکی‌هایی می‌گردند که مزه ترد و خوشمزه‌ای دارند. یکی از این خوراکی‌های خوشمزه ویفر است.

خرید شکلات تلخ

آشنایی با ویفر

دوستداران ویفر که طعم آن را چشیده‌اند می‌دانند من درمورد چه صحبت می‌کنم، اما کسانی هم که خیلی ویفر نخورده‌اند، اما مایلند بیشتر آن را امتحان کنند بیشتر می‌توانند از این مطلب بهره‌مند بشوند. ما در این مقاله درمورد دستور پخت چند نوع ویفر و درمورد انواع محصولات ویفر که در بازار ایران موجود هستند توضیح خواهیم داد.

خرید ویفر

آموزش تهیه ویفر در منزل

ویفر یک نوع بیسکویت خشک و ترد است که معمولاً خیلی مزه‌ای ندارد یا مزه شیرینی دارد. لایه‌های ویفر نازک هستند. بسیاری از ویفر برای تزیین بستنی استفاده می‌کنند. خیلی از این بستنی‌ها به‌صورت ساندویچی هستند و خود خامه بستنی در بین ۲ لایه ویفر قرار می‌گیرد. اما در بازار هم عده‌ای از ویفر به‌عنوان یک نوع شیرینی و میان وعده خوراکی هم استفاده می‌کنند. ما در این بخش قبل از این که این انواع ویفر که در بازار وجود دارند را به شما معرفی کنیم، چند مثال برای آموزش ویفر و درست کردن آن در خانه می‌زنیم.

قیمت ویفر

طرز تهیه ویفر کاکائویی یا شکلاتی

موادی که شما برای پخت ویفر کاکائویی احتیاج دارید آرد گندم، پودر قند، روغن مایع، پودر کاکائو، نان میکادو و شکلات تخته‌ای هستند. شما بسته به تعداد نفراتی که می‌خواهید ویفر کاکائویی یا شکلاتی را برای آن‌ها درست کنید می‌توانید هرکدام از این مواد را به میزان دلخواه تهیه کنید.

تهیه انواع ویفر

آرد گندم، قند و پودر کاکائو را تفت دهید و ترکیب کنید

در مرحله اول درست کردن ویفر شکلاتی شما باید آرد گندم را الک کنید و در ماهیتابه به‌صورت ۱۰ دقیقه تفت بدهید. سپس، بعد از تفت دادن آرد گندم شما باید به‌ترتیب پودر قند و پودر کاکائو را الک کنید و روی آرد گندم تفت‌داده بریزید.

مایه ویفر را آماده و آن را روی نان میکادو پهن کنید

در مرحله بعدی، شما باید روغن مایع را به ترکیب آرد اضافه و مخلوط کنید. به این صورت، مایه ویفر حاضر می‌شود و بعد از آن باید اجازه دهید تا این مایه کمی سرد شود. بعد از این کار، حالا نوبت به آن می‌رسد که شما نان میکادو را بچینید. بعد از چیدن نان میکادو شما باید خمیر ویفر شکلاتی را روی نان میکادو پهن کنید و سپس لایه‌های بعدی نان میکادو را روی این خمیر بگذارید. در پخش کردن خمیر روی نان میکادو باید توجه داشته باشید که خمیر شکلاتی شما نباید خیلی گرم و نباید خیلی سرد باشد. اگر خیلی گرم باشد نان میکادوی شما ذوب می‌شود و اگر هم خیلی سرد باشد اصلاً این لایه‌ها به نان میکادو نمی‌چسبند.

(در صفحه آجیل حاجی بادومی از انواع پسته، فندق و بادام دیدن کنید.)

دستور پخت ویفر کاکائویی

ویفرها را در محلول شکلاتی بگذارید

بعد از این‌که تمام لایه‌ها را درست کرده‌اید، باید یک شیئی با وزن سنگین بر روی لایه‌ها بگذارید تا لایه‌ها به همدیگر بچسبند. در مرحله آخر شما باید شکلات‌های تخته‌ای را ذوب کنید. بعداز ذوب کردن شکلات‌ها شما باید ویفرها را درون شکلات ذوب‌شده قرار دهید تا به محلول شکلات آغشته شوند. بعد از یک ساعت ویفرهای شکلاتی شما آماده مصرف هستند.

طرز تهیه ویفر موزی

برای درست کردن ویفر موزی شما اول احتیاج به تهیه ترکیبات ویفر موزی دارید. ترکیبات ویفر موزی عبارت‌اند از آرد سفید، پودر قند، روغن مایع، رنگ خوراکی، نان میکادو و اسانس میوه موز. بعد از تهیه ترکیبات ویفر موزی حالا نوبت درست کردن ویفر می‌رسد.

ویفر موزی

خمیر ویفر را آماده کنید

در مرحله اول شما باید آرد را ۲ بار الک کنید و تا ۳۰ دقیقه در ماهیتابه تفت دهید. بعد از آن باید روغن، پودر قند، رنگ خوراکی و اسانس موز را به آرد اضافه کنید و تفت دهید. بعد از تفت دادن و یکدست کردن مواد خمیر مایه باید اجازه دهید تا خمیر مایه شما کمی سرد شود. نباید اجازه دهید کاملاً سرد شود و یا کاملاً داغ باشد. بهترین حالت آن حالت ولرم است.

خمیر ویفر را روی نان میکادو پهن کنید

بعد از آن باید نان میکادو را روی یک ظرف بگذارید. سپس، خمیر را روی آن پخش کنید و نان میکادوی دیگری را باید روی آن بگذارید. همین کار را چند دفعه تکرار کنید. بعد از گذاشتن لایه آخر نان میکادو یک ظرف سنگین بر روی آن‌ها بگذارید تا لایه‌ها به‌هم بچسبند. بعد از گذشت نیم‌ساعت شما باید ویفرها را در یخچال بگذارید و زمانی‌که کاملاً لایه‌ها چسبیدند آن‌ها را بیرون بیاورید و برش دهید.

(در صفحه تنقلات انواع محصولات ایرانی و خارجی انرژی بار، کره بادام زمینی و چیپس را برای شما گردآوری کرده‌ایم.)

قیمت ویفر موزی

طرز تهیه ویفر ساده و بدون اسانس

اگر شما می‌خواهید که ویفرتان ساده باشد و هیچ اسانسی نداشته باشد می‌توانید از اسانس و رنگ خوراکی استفاده نکنید. برای طرز تهیه ویفر بدون اسانس شما به‌جای اسانس‌ها و مواد خوراکی می‌توانید از موادی مثل هل و زعفران و مواد شیرینی‌پزی دیگر استفاده کنید. البته، طرز تهیه ویفر بدون اسانس هم بدون هیچ کدام از این مواد و هر موادی که شما می‌خواهید امکان‌پذیر است.

ویفر ساده

طرز تهیه ویفر کاراملی

طرز تهیه ویفر کاراملی خیلی شبیه به نوع تهیه ویفر ساده و ویفرهای شکلاتی و موزی است که توضیح دادیم. برای طرز تهیه ویفر کاراملی شما باید تقریباً همان مراحل را برای ساختن خمیر مایه ویفر دنبال کنید. اما تفاوتی که در پخت ویفر کاراملی با ویفرهای دیگر وجود دارد این است که شما باید از چند قطره اسانس کارامل برای پخت ویفر کاراملی استفاده کنید. به غیر از این، طرز تهیه ویفر کاراملی خیلی شبیه تهیه ویفرهایی است که برایتان توضیح دادیم.

(برای تهیه پک سازمانی برای کارمندانتان می‌توانید از باکس آجیل و باکس میوه خشک استفاده کنید.)

ویفر کاراملی

انواع محصولات ویفر در بازار ایران کدام‌اند؟

حالا که ما کمی درمورد ویفر و نحوه درست کردن آن صحبت کردیم، بگذارید و سراغ چند نوع محصول ویفر در بازار ایران برویم. بیشتر ویفرها در بازار ایران ساخت خود ایران هستند ان. بااین‌وجود، بعضی از انواع ویفر خارجی هم در بازار ایران وجود دارند. ما در این بخش درمورد چند محصول ویفر در بازار ایران صحبت خواهیم کرد.

خرید انواع ویفر

1. ویفر بایکیت

ویفر بایکیت محصولی از شرکت شونیز است که در زمینه شیرینی و شکلات سازی چند سال است که سابقه دارد. ویفر بایکیت شونیز در یک بسته‌بندی ۵۰۰ گرمی به بازار ارائه می‌شود. در این بسته‌بندی ۴۰ عدد ویفر وجود دارد. مزه این ویفرها، فندقی است. شما می‌توانید از ویفر بایکیت نیز برای پذیرایی و گذاشتن ویفر در جلوی مهمان استفاده کنید.

(اگر به فکر تهیه باکس شکلات برای کادو ولنتاین هستید، حتما از صفحه شکلات خارجی و پاستیل بازدید کنید.)

قیمت ویفر بایکیت

2. ویفر رنگارنگ

ویفر رنگارنگ خیلی وقت است که در زمینه ساخت ویفر در بازار ایران فعالیت می‌کرده است. ویفر رنگارنگ محصولی از شرکت مینو ایران است. شما می‌توانید این ویفر را به‌صورت تکی یا به‌صورت بسته ۳۵ عددی بخرید. بسته ۳۵ عددی ویفر رنگارنگ حدوداً ۵۰۰ گرم وزن دارد و در آن ۳۵ عدد ویفر رنگارنگ وجود دارد. با خوردن هرکدام از ویفرهای رنگارنگ شما می‌توانید ۶۶ کیلو کالری انرژی را به بدنتان برسانید.

قیمت ویفر رنگارنگ مینو

3. ویفر کوپا

کوپا محصولی از شرکت آماده لذیذ که یک شرکت ایرانی است و حدود چند سال است که در زمینه ساخت شیرینی و محصولات غذایی فعالیت می‌کند. ویفر کوپا طعم شکلاتی دارد و روی آن روکش شکلات تلخ کشیده شده‌است. شرکت کوپا ویفر کوپا را در بسته‌های ۳۰ عددی به بازار ارائه می‌کند. شما با خوردن هر ویفر کوپا می‌توانید ۱۵۸ کیلو کالری انرژی را به بدن خود برسانید.

خرید آنلاین ویفر کوپا

4. ویفر نظری

ویفر نظری هم ساخت برند نظری در ایران است. اگر شما طعم شکلات صبحانه را دوست دارید مطمئناً به امتحان کردن این ویفر علاقه‌مند خواهید شد. در وسط ۲ لایه ویفر نظری شکلات وجود دارد و روکش ویفری نظری را شکلات صبحانه پوشانده‌است. این نوع ویفر برای میان وعده غذایی انتخاب خیلی خوبی محسوب می‌شود.

ویفر نظری

5. ویفر ساندو

ویفر ساندو یک ویفر خارجی و ساخت کشور اندونزی است. این ویفر به‌صورت تکی و بسته‌ای در بازار ایران عرضه می‌شود. ویفر ساندو یک لایهٔ نرم شکلاتی و بافت ترد و خوشمزه‌ای دارد. شما می‌توانید از این ویفر خوشمزه و مقوی به‌عنوان یک صبحانه سریع یا میان وعده غذایی استفاده کنید.

انواع ویفر خارجی: ویفر ساندو