پک سازمانی

  • کالاهای موجود
پک سازمانی رویال
پک سازمانی رویال
2,100,000 تومان
پک سازمانی بزرگداشت
پک سازمانی بزرگداشت
335,000 تومان
پک سازمانی فستیوال
پک سازمانی فستیوال
1,680,000 تومان
پک سازمانی تجلیل
پک سازمانی تجلیل
490,000 تومان
پک سازمانی تکریم
پک سازمانی تکریم
650,000 تومان
پک سازمانی آیین
پک سازمانی آیین
980,000 تومان
پک سازمانی اعزاز
پک سازمانی اعزاز
810,000 تومان
پک سازمانی گرامیداشت
پک سازمانی گرامیداشت
630,000 تومان
پک سازمانی جشنواره
پک سازمانی جشنواره
1,000,000 تومان
پک سازمانی نکوداشت
پک سازمانی نکوداشت
785,000 تومان
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

خرید گیفت سازمانی

برای خرید هدیه سازمانی (organization gift packages) مهم نیست که در چه صنعتی هستید، تنها چیزی که مهم است نمایش برند شما است! یکی از استراتژی‌های بازاریابی که الحق و الانصاف نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی بازدهی بالا و قیمت ارزان‌تری دارد، ارائه هدایای جذاب سفارشی است. حالا این که پک سازمانی باید یکجورایی انحصاری باشد (یعنی در بازار برای عموم قابل فروش نباشد) و مورد بعدی که از مورد اول اهمیت بیشتری دارد، قیمت هدیه سازمانی موافق طبع مدیران باشد، از موارد مهمی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

 در ادامه متن درباره‌ی اینکه اصلا هدیه سازمانی چیست و از کجا ایده‌ی آن نشأت گرفت گریزی خواهیم زد. اما بصورت اجمالی هدیه سازمانی است که از جانب مدیران خوش فکر و آشنا با استراتژی‌های کاربردی بازاریابی، به کارمندان، مشتریان و همینطور رقبا، در مناسبت‌های مختلف (از مناسبت‌های ملی - مذهبی گرفته تا جشن‌های اختصاصی شرکت مثل سالگرد تأسیس و مواردی اینچنینی) از روی احترام و برای تحکیم رابطه‌ی کاری، اهداء می‌شود.

محال است به کسی هدیه (Gift) دهید و آن فرد را مشغول الذمه خود نکنید، مخصوصا ایرانی‌های اصیل که عادت دارند جواب لطف را با لطف برابر یا بیشتر پاسخ دهند! حالا به قولی اگر هم تبلیغ‌تان آنچنان که باید و شاید هم نگرفت (که بر طبق آمار قطعا هم می‌گیرد)، اما بذر محبت و لبخند می‌کارد، مطمئن باشید که انرژی مثبت آن، برکت را به کسب و کار شما سرازیر خواهد کرد.

انواع هدایای سازمانی (پک سازمانی یلدا، پک سازمانی عید نوروز، پک آجیل کادوییدر فروشگاه آنلاین حاجی بادومی Haji Badoomi موجود است. اگر می‌خواهید خاص و ویژه باشید، برای خرید پک هدیه سازمانی و انتخاب باکس هدیه سازمانی درجه یک، حتما سری به محصولات بی‌نظیر آجیل سرای آنلاین حاجی بادومی بزنید. مطمئنا قیمت مناسب و کیفیت عالی آن رضایت شما را جلب خواهد کرد. برای آشنایی با انواع هدیه سازمانی لوکس حاجی بادومی، در ادامه با ما همراه باشید.

خرید گیفت سازمانی

 هدیه سازمانی چیست؟

هدایای سازمانی (Promotional gifts) یا به عبارتی دیگر (پک هدیه سازمانی یا پکیج هدیه سازمانی Organization Gift Packages)، به اقلامی گفته می‌شود (با حک شدن آرم و لوگوی شرکت)، به منظور تبلیغات در ارتباطات بازاریابی، به مشتریان و در برخی موارد به کارمندان بصورت رایگان و از روی لطف، پیشکش می‌شود.

همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد، فرقی نمی‌کند که صنعت شما چیست، بنابر بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته شده است، می‌توان هدایای مختلفی، خیلی ساده مثل کارت هدیه سازمانی تا تهیه‌ی پک های آجیل به عنوان پک نوروزی یا پک یلدایی سازمانی و پک هدیه سازمانی روز زن و امثالهم را در نظر گرفت.

جالب است بدانید که اولین هدیه‌ی سازمانی در سال 1789 به برگزاری انتخابات جورج واشنگتن در آمریکا برمی‌گردد! در این مراسم دکمه‌هایی به منظور یاد بود به حضار هدیه می‌شد. از آن زمان به بعد، یعنی از اوایل قرن نوزدهم، تقویم‌های تبلیغاتی، خط کش و محصولات چوبی (هدایای چوبی سازمانی) خاصی که نماد لوگوی شرکت بر روی آن حک شده بود، به عنوان هدیه سازمانی در نظر گرفته شد، اما نه آنقدر رسمی! در سال 1904، دوازده تولید کننده گرد هم آمدند تا اولین انجمن تجاری این صنعت را تأسیس کردند. آن سازمان اکنون به عنوان انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی یا PPAI (Promotional Products Association International) در حال حاضر بیش از 10.000 عضو جهانی دارد.

هدیه سازمانی چیست؟

اهمیت هدایای سازمانی

گیفت مدیریتی یا همان باکس هدیه سازمانی، هدایایی هستند که مدیران شرکت‌ها و مؤسسات در مراسمات مختلف، مثل عید نوروز، سالگرد افتتاح شرکت، مراسمات ملی‌-‌مذهبی و امثالهم، به کارمندان، مشتری‌ها، همکاران تجاری و همینطور رقبا، اهداء می‌کنند.

باکس هدیه‌ی سازمانی، گیفت های خاص ی هستند، که از طرفی هم بار تبلیغات و بازاریابی شرکت را به عهده دارند و از طرفی دیگر نشانگر محبت و لطف مدیران به کارمندان و شرکا هستند. به همین خاطر انواع هدایای سازمانی، اهمیت ویژه‌ای دارند و باید در انتخاب آن هوشمندانه وارد عمل شد.

اهمیت هدایای تبلیغاتی

برای هدیه سازمانی چه چیزی بخریم؟  

ذات هدیه و کادو، بخشندگی است، اگر بخواهیم بگوییم که ارزش مالی هدیه اصلا اهمیت ندارد که شعاری بیش نیست، اما چیزیکه بیش از ارزش مالی اهمیت دارد، نوع کالایی است که برای هدیه در نظر گرفته می‌شود.

انتخاب نوع هدیه، مخصوصا هدیه‌ای که قرار است به مجموعه‌ی وسیعی از افراد تعلق بگیرد (مثل گیفت افتتاحیه یا گیفت تبلیغاتی شرکت‌)، باید هم خاص باشد و هم همه پسند! و نکته‌ی مهم دیگری که باید در خرید گیفت هدیه سازمانی توجه کرد، این است که باید آنقدر جذاب باشد تا مدت‌ها در ذهن‌ها بماند.

نکاتی که باید در خرید هدیه سازمانی در نظر گرفت عبارتند از:

1. خرید گیفت سازمانی همانند خرید هدیه برای دوست و اعضای خانواده نیست. شما به عنوان مدیر و نماینده‌ی شرکت باید هدیه‌ای مناسب و درخور شأن خودتان برای کارمندان و شرکا تهیه کنید. 

2. معمولا به منظور ایجاد حس برابری، بهتر است که خرید هدایای سازمانی بصورت یکسان برای تمامی کارمندان انجام شود. 

3. از خرید هدایای سازمانی بی‌کیفیت و غیر کاربردی که شأن و منزلت هدیه‌دهنده و هدیه‌گیرنده را زیر سؤال می‌برد؛ جدا خودداری کنید. (طبق آمار این نوع هدایا در تبلیغات آثار معکوسی دارند!)

4. بهتر است خرید هدایای متفاوت (یکی خیلی لوکس و گرانقیمت و دیگری خیلی کم ارزش و پیش پا افتاده) را از ذهن بیرون کنید. از آثار بد هدیه‌ی خیلی گرانقیمت، اول این است که ارزش هدیه دهنده را پایین می‌آورد و حس برتری به گیرنده می‌دهد و دوم، ممکن است به عنوان فخر فروشی تلقی شود. هدیه‌ی بی‌ارزش نیز جزء پایین آوردن شخصیت دهنده و سرکوب شخصیت گیرنده هیج عایدی ندارد.

5. طبق آمار به دست آمده افراد از دریافت هدیه‌های کاربردی (اقلام خوراکی، مثل هدیه سازمانی شب عید و هدایای سازمانی شب یلدا که موجب می‌شود کمی از هزینه‌های روزمره‌ی زندگی کم شود) و ماندگار (ماندگاری بین 8 تا 14 ماه) خیلی لذت می‌برند. بنابراین حواستان باشد که هدیه‌ی شما بی‌کیفیت و نامرغوب نباشد، وگرنه به یک ضد تبلیغ تبدیل می‌شود.

6. حواستان باشد که اجناس نامرغوبی که فقط ظاهر جذابی دارند، شما را فریب ندهند. هدیه باید همانند اهداف شرکت شما، اصالت داشته باشد.

7. و مورد آخر، بهتر است از خرید پک هدیه سازمانی تکراری که مطمئن هستید هدف خیلی از شرکت‌ها و سازمان‌ها است، اجتناب کنید. کمی سلیقه بخرج دهید و سعی کنید مثل اهداف شرکتتان خاص و بی‌همتا باشید. 

برای هدیه سازمانی چه چیزی بخریم؟  

بهترین زمان برای اهداء گیفت سازمانی

اگر با این هزینه‌های بالا، توانایی اهداء هدیه در هر عید و مناسبتی را ندارید، فقط بر روی عید نوروز تمرکز کنید. طبق آمار، در عید نوروز بیش از هر مناسبت دیگری افراد انتظار پیشکش و هدیه را دارند. تمام توانایی و ابتکار خود را بر روی باکس سازمانی عید نوروز و هدیه اداری عید بگذارید.

البته مناسبات غیر منتظره که کسی یادش نیست، مثل سالگرد تأسیس شرکت، و اگر تعداد کارمندهای خانم در شرکت شما زیاد است خرید هدایای سازمانی روز زن خیلی جذاب و شگفت انگیز است. اما اگر می‌خواهید حسابی خاطره آفرینی کنید و به چشم بیایید، پک هدیه شب عید، هدیه سازمانی عید نوروز و یا شکلات سازمانی مانور دهید.

در مهمانی‌ها و دورهمی‌های نوروزی، وقتی افراد حرف و خوش و بش کم می‌آورند از هدیه سازمانی لوکس شرکت شما صحبت خواهند کرد که چقدر باسلیقه و مبتکرانه امسال آن‌ها را سوپرایز کرده‌اید. خلاصه عید نوروز زمان خوبی برای بازاریابی است، تا دیر نشده برای تهیه‌ی یک گیفت نوروزی خوشمزه دست به کار شوید.

بهترین زمان برای اهداء گیفت سازمانی

تهیه گیفت نوروزی از آجیل فروشی آنلاین حاجی بادومی

فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی Haji Badoomi با خوراکی‌های خوشمزه و باکیفیت در انواع باکس زیبا و جالب، که مطمئنا بعد از اتمام خوردنی‌ها، کسی آن‌ها را دور نخواهد انداخت و همیشه در آشپزخانه یا دفتر کار می‌توان به عنوان نظم دهنده وسایل از آن‌ها استفاده کرد، در یادها خواهد ماند. اگر خودتان را در تهیه‌ی هدیه خلاق و مبتکر می‌دانید، از باکس‌های هدیه‌ی جذاب حاجی بادومی برای تهیه باکس سازمانی، گیفت سازمانی یلدا، هدیه سازمانی عید نوروز، آجیل هدیه و هدیه سازمانی روز زن غافل نشوید.