پک سازمانی

  • کالاهای موجود
پک سازمانی رویال
پک سازمانی رویال
2,675,000 تومان
2,407,500 تومان
% 10 تخفیف
پک سازمانی اعزاز
پک سازمانی اعزاز
1,650,000 تومان
1,485,000 تومان
% 10 تخفیف
پک سازمانی فستیوال
پک سازمانی فستیوال
2,380,000 تومان
2,142,000 تومان
% 10 تخفیف
پک سازمانی بزرگداشت
پک سازمانی بزرگداشت
470,000 تومان
446,500 تومان
% 5 تخفیف
پک سازمانی تکریم
پک سازمانی تکریم
950,000 تومان
855,000 تومان
% 10 تخفیف
پک سازمانی تجلیل
پک سازمانی تجلیل
720,000 تومان
648,000 تومان
% 10 تخفیف
پک سازمانی جشنواره
پک سازمانی جشنواره
1,760,000 تومان
1,584,000 تومان
% 10 تخفیف
پک سازمانی آیین
پک سازمانی آیین
1,750,000 تومان
1,575,000 تومان
% 10 تخفیف
پک سازمانی گرامیداشت
پک سازمانی گرامیداشت
1,050,000 تومان
945,000 تومان
% 10 تخفیف
پک سازمانی نکوداشت
پک سازمانی نکوداشت
1,550,000 تومان
1,395,000 تومان
% 10 تخفیف
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار
ناموجود
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار اکونومی
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار اکونومی
ناموجود
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار اسپشیال
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار اسپشیال
ناموجود
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

هدیه سازمانی

رؤسای شرکت‌ها و کسب‌وکارها می‌توانند از دو نوع باشند. یک نوع آن‌ها می‌تواند به کاری که کارمندان و همکارانش انجام می‌دهد اهمیت زیادی بدهد و نه‌تنها وضعیت جسمی و راحتی فیزیکی آن‌ها بلکه وضعیت روحی و تقویت روحیه آن‌ها در محل کار می‌تواند برای برایش خیلی مهم باشد. از سوی دیگر، رییس شرکتی هم ممکن است به وضعیت جسمی و روحی کارمندان خودش اهمیت ندهد و اصلاً با آن‌ها مثل یک انسان رفتار نکند. اگر شما جزو دسته اول هستید و به سلامت روحی و جسمی کارمندان خودتان اهمیت می‌دهید، مسلماً می‌دانید که هرچقدر که کارمندان و همکاران شما از لحاظ روحی و فیزیکی سلامت بیشتری داشته باشند، کارایی آن‌ها برای انجام کارهای شرکت هم بیشتر و بهتر است. 

یکی از راه‌های تکریم کارمندان و تقدیر از زحمات آنها خرید پک سازمانی یا جعبه هدیه سازمانی است. هدیه‌هایی هر چند کوچک می‌توانند مایه‌ی دلگرمی افراد باشند. بسته به بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفته می‌شود، شرکت‌ها یا ادارات می‌توانند یک پک هدیه اداری مناسب تهیه کنند. برای مثال ست هدیه اداری یا ست رومیزی اداری هدیه گزینه‌ی خوبی به عنوان هدایای سازمانی است. بعلاوه برای مناسبت‌هایی مثل روز زن نیز می‌توانید برای کارمندان خانم جعبه هدیه سازمانی روز زن تهیه کنید. با ما همراه باشید تا با هدیه مناسب برای محل کار و هدیه پرسنلی خاص آشنا شوید.

خرید آجیل

خرید پک سازمانی

برای خرید هدیه سازمانی (organization gift packages) مهم نیست که در چه صنعتی هستید، تنها چیزی که مهم است نمایش برند شما است! یکی از استراتژی‌های بازاریابی که الحق و الانصاف نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی بازدهی بالا و قیمت ارزان‌تری دارد، ارائه هدایای سازمانی جذاب سفارشی است. حالا این که پک سازمانی باید یکجورایی انحصاری باشد (یعنی در بازار برای عموم قابل فروش نباشد) و مورد بعدی که از مورد اول اهمیت بیشتری دارد، قیمت هدیه سازمانی یا قیمت ست هدیه اداری موافق طبع مدیران باشد، از موارد مهمی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

در ادامه متن درباره‌ی اینکه اصلا هدیه سازمانی چیست و از کجا ایده‌ی آن نشأت گرفت گریزی خواهیم زد. اما بصورت اجمالی هدیه سازمانی هدیه‌ای است که از جانب مدیران خوش فکر و آشنا با استراتژی‌های کاربردی بازاریابی، به کارمندان، مشتریان و همینطور رقبا، در مناسبت‌های مختلف (از مناسبت‌های ملی - مذهبی مانند جعبه هدیه سازمانی یلدا گرفته تا جشن‌های اختصاصی شرکت مثل سالگرد تأسیس و مواردی اینچنینی) از روی احترام و برای تحکیم رابطه‌ی کاری، اهداء می‌شود.

(از محصولات صفحه تنقلات فروشگاه حاجی بادومی می‌توانید برای کادو ولنتاین استفاده کنید.)

خرید پک سازمانی

قیمت پک سازمانی

محال است به کسی هدیه (Gift) دهید و آن فرد را مشغول الذمه خود نکنید، مخصوصا ایرانی‌های اصیل که عادت دارند جواب لطف را با لطف برابر یا بیشتر پاسخ دهند! حالا به قولی اگر هم تبلیغ‌تان آنچنان که باید و شاید هم نگرفت (که بر طبق آمار قطعا هم می‌گیرد)، اما بذر محبت و لبخند می‌کارد، مطمئن باشید که انرژی مثبت آن، برکت را به کسب و کار شما سرازیر خواهد کرد.

انواع گیفت سازمانی یا انواع هدیه سازمانی (پک سازمانی یلدا، پک سازمانی عید نوروز، جعبه هدیه سازمانی آجیل و خشکباردر فروشگاه آنلاین حاجی بادومی موجود است. اگر می‌خواهید خاص و ویژه باشید، برای خرید پک هدیه سازمانی یا یک ست هدیه اداری و انتخاب باکس هدیه سازمانی درجه یک، حتما سری به صفحه باکس آجیل، باکس میوه خشک، باکس شکلات و شکلات کادوئی فروشگاه آنلاین حاجی بادومی بزنید. مطمئنا قیمت هدیه سازمانی مناسب و کیفیت عالی آن رضایت شما را جلب خواهد کرد. برای آشنایی با انواع هدیه سازمانی لوکس حاجی بادومی از جمله شکلات هدیه سازمانی، در ادامه با ما همراه باشید.

قیمت پک سازمانی

پک سازمانی چیست؟

هدیه سازمانی (Promotional gifts) یا به عبارتی دیگر پک سازمانی یا گیفت سازمانی، به اقلامی گفته می‌شود (با حک شدن آرم و لوگوی شرکت)، به منظور تبلیغات در ارتباطات بازاریابی، به مشتریان و در برخی موارد به کارمندان بصورت رایگان و از روی لطف، پیشکش می‌شود. ست هدیه اداری می‌تواند ست رومیزی اداری هدیه یا بسته‌ای شامل سالنامه و قلم باشد که به کارمندان پیشکش می‌شود و در برخی مواقع نیز در کنار این هدیه اداری، شکلات هدیه سازمانی یا آجیل هم قرار داده می‌شود. 

همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد، فرقی نمی‌کند که صنعت شما چیست، بنابر بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته شده است، می‌توان هدایای سازمانی مختلف خیلی ساده مثل کارت هدیه سازمانی و پک سازمانی آجیل به عنوان هدیه سازمانی نوروز یا پک سازمانی یلدا و پک هدیه سازمانی روز زن و امثالهم را در نظر گرفت.

پک سازمانی چیست؟

پک سازمانی از چه زمانی باب شد؟

جالب است بدانید که اولین هدیه‌ سازمانی در سال 1789 به برگزاری انتخابات جورج واشنگتن در آمریکا برمی‌گردد! در این مراسم دکمه‌هایی به منظور یاد بود به حضار هدیه می‌شد. از آن زمان به بعد، یعنی از اوایل قرن نوزدهم، تقویم‌های تبلیغاتی، خط کش و محصولات چوبی (هدایای چوبی سازمانی) خاصی که نماد لوگوی شرکت بر روی آن حک شده بود، به عنوان هدیه سازمانی در نظر گرفته شد، اما نه آنقدر رسمی!

در سال 1904، دوازده تولید کننده گرد هم آمدند تا اولین انجمن تجاری این صنعت را تأسیس کردند. آن سازمان اکنون به عنوان انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی یا PPAI (Promotional Products Association International) در حال حاضر بیش از 10.000 عضو جهانی دارد.

پک سازمانی از چه زمانی باب شد؟

اهمیت پک و هدیه سازمانی

گیفت مدیریتی یا همان باکس هدیه سازمانی  و هدیه اداری، هدایای سازمانی هستند که مدیران شرکت‌ها و مؤسسات در مراسمات مختلف، مثل هدیه سازمانی عید نوروز، سالگرد افتتاح شرکت، مراسمات ملی‌-‌مذهبی و امثالهم، به کارمندان، مشتری‌ها، همکاران تجاری و همینطور رقبا، اهداء می‌کنند.

باکس هدیه‌ سازمانی، گیفت های خاص هستند، که از طرفی هم بار تبلیغات و بازاریابی شرکت را به عهده دارند و از طرفی دیگر نشانگر محبت و لطف مدیران به کارمندان و شرکا هستند. به همین خاطر انواع پک سازمانی، اهمیت ویژه‌ای دارد و باید در انتخاب آن هوشمندانه وارد عمل شد. ست هدیه اداری متناسب با مراسم یا مناسبت مورد نظر و یا یک ست رومیزی اداری هدیه می‌تواند هدیه‌ی مناسبی باشد. 

(ما انواع مختلفی از آجیل، مثل آجیل مخلوط، آجیل خام و آجیل شور برایتان فراهم کرده ایم.)

اهمیت پک و هدیه سازمانی

چه چیزی بعنوان پک سازمانی هدیه دهیم؟

ذات هدیه و کادو، بخشندگی است، اگر بخواهیم بگوییم که ارزش مالی هدیه اصلا اهمیت ندارد که شعاری بیش نیست، اما چیزیکه بیش از ارزش مالی اهمیت دارد، نوع کالایی است که برای هدیه در نظر گرفته می‌شود.

انتخاب نوع هدیه، مخصوصا هدیه‌ای که قرار است به مجموعه‌ی وسیعی از افراد تعلق بگیرد (مثل گیفت افتتاحیه یا گیفت تبلیغاتی شرکت‌)، باید هم خاص باشد و هم همه پسند! و نکته‌ی مهم دیگری که باید در خرید پک سازمانی یا خرید پک هدیه اداری توجه کرد، این است که باید آنقدر جذاب باشد تا مدت‌ها در ذهن‌ها بماند. برای مثال ست رومیزی اداری هدیه یک هدیه‌ی ماندگار خواهد بود. 

چه چیزی بعنوان پک سازمانی هدیه دهیم؟

نکات خرید هدیه سازمانی

خرید پک سازمانی همانند خرید هدیه برای دوست و اعضای خانواده نیست. شما به عنوان مدیر و نماینده‌ی شرکت باید هدیه‌ای مناسب و درخور شأن خودتان برای کارمندان و شرکا تهیه کنید. معمولا به منظور ایجاد حس برابری، بهتر است که خرید هدیه سازمانی بصورت یکسان برای تمامی کارمندان انجام شود. برای مثال یک ست هدیه اداری مشابه مانند ست رومیزی اداری هدیه برای همه‌ی کارمندان می‌تواند مناسب باشد. 

از خرید پک سازمانی بی‌کیفیت و غیر کاربردی که شأن و منزلت هدیه‌دهنده و هدیه‌گیرنده را زیر سؤال می‌برد؛ جدا خودداری کنید. (طبق آمار این نوع هدایای سازمانی در تبلیغات آثار معکوسی دارند!) بهتر است خرید پک سازمانی متفاوت (یکی خیلی لوکس و گرانقیمت و دیگری خیلی کم ارزش و پیش پا افتاده) را از ذهن بیرون کنید. از آثار بد هدیه‌ سازمانی خیلی گرانقیمت، اول این است که ارزش هدیه دهنده را پایین می‌آورد و حس برتری به گیرنده می‌دهد و دوم، ممکن است به عنوان فخر فروشی تلقی شود. هدیه‌ی بی‌ارزش نیز جزء پایین آوردن شخصیت دهنده و سرکوب شخصیت گیرنده هیج عایدی ندارد.

نکات خرید پک سازمانی یلدا

طبق آمار به دست آمده افراد از دریافت هدیه‌های کاربردی (اقلام خوراکی، مثل جعبه هدیه سازمانی نوروزی و پک سازمانی شب یلدا که موجب می‌شود کمی از هزینه‌های روزمره‌ی زندگی کم شود) و ماندگار (ماندگاری بین 8 تا 14 ماه) خیلی لذت می‌برند. بنابراین حواستان باشد که هدیه‌ سازمانی شما بی‌کیفیت و نامرغوب نباشد به ویژه اگر پک یلدایی سازمانی یا هدیه نوروزی شرکتی شما شامل اقلامی مثل پک آجیل سازمانی باشد، وگرنه به یک ضد تبلیغ تبدیل می‌شود.

حواستان باشد که اجناس نامرغوبی که فقط ظاهر جذابی دارند، شما را فریب ندهند. پک سازمانی شب یلدا باید همانند اهداف شرکت شما، اصالت داشته باشد. و مورد آخر، بهتر است از خرید پک هدیه سازمانی یلدا تکراری که مطمئن هستید هدف خیلی از شرکت‌ها و سازمان‌ها است، اجتناب کنید. کمی سلیقه بخرج دهید و سعی کنید با خرید یک پک هدیه اداری خاص، مثل اهداف شرکتتان خاص و بی‌همتا باشید. برای تهیه‌ی پک یلدایی سازمانی می‌توانید از اقلام مختلفی مانند پک آجیل سازمانی و شکلات هدیه سازمانی یا جعبه‌های شیرینی استفاده کنید. 

(در صفحه شکلات انواع شکلات خارجی، شکلات پذیرایی و شکلات تلخ را برای شما گرد آورده‌ایم.)

نکات خرید پک سازمانی یلدا

بهترین زمان برای اهداء جعبه هدیه سازمانی

اگر با این هزینه‌های بالا، توانایی اهداء پک سازمانی در هر عید و مناسبتی را ندارید، فقط بر روی پک سازمانی عید نوروز و پک سازمانی شب یلدا تمرکز کنید. طبق آمار، در عید نوروز بیش از هر مناسبت دیگری افراد انتظار پیشکش و هدیه را دارند. تمام توانایی و ابتکار خود را بر روی خرید هدیه سازمانی نوروز و پک سازمانی یلدا بگذارید.

البته مناسبات غیر منتظره که کسی یادش نیست، مثل خرید ست هدیه اداری برای سالگرد تأسیس شرکت، و اگر تعداد کارمندهای خانم در شرکت شما زیاد است خرید هدیه سازمانی روز زن نیز خیلی جذاب و شگفت انگیز است. اما اگر می‌خواهید حسابی خاطره آفرینی کنید و به چشم بیایید، با پک سازمانی عید نوروز و جعبه هدیه سازمانی یلدا مانور دهید. نکته‌ی مشترک برای تهیه‌ی پک یلدایی سازمانی و هدیه سازمانی عید نوروز این است که هر دو را می‌توانید با آجیل‌های مرغوب حاجی بادومی آماده کنید و پک آجیل سازمانی خاص خود را داشته باشید. 

(از صفحه آجیل شب عید و آجیل شب یلدا نیز بازدید کنید.)

بهترین زمان برای اهداء هدیه سازمانی

پک هدیه سازمانی لوکس

در مهمانی‌ها و دورهمی‌های نوروزی، وقتی افراد حرف و خوش و بش کم می‌آورند از هدیه سازمانی لوکس شرکت شما صحبت خواهند کرد که چقدر باسلیقه و مبتکرانه امسال آن‌ها را سوپرایز کرده‌اید. خلاصه عید نوروز زمان خوبی برای بازاریابی و ارائه‌ی یک گیفت عید شرکتی فوق‌العاده است، تا دیر نشده برای تهیه‌ی یک گیفت نوروزی خوشمزه و پک هدیه اداری خاص خودتان دست به کار شوید. هدیه سازمانی نوروزی می‌تواند با اقلام مختلفی تهیه شود. برای مثال شما می‌توانید در کنار آجیل و شکلات هدیه سازمانی، هدایای نقدی یا کتاب و هر چیز دیگری را به عنوان هدیه نوروزی شرکتی به کارمندان خود هدیه دهید. 

پک هدیه سازمانی لوکس

گزینه های برای هدیه دادن بعنوان پک سازمانی

شاید شما نتوانید در مورد سلامت فیزیکی کارمندان خود کار چندانی انجام دهید، اما فراهم کردن یک محیط کاری با فرهنگ و روحیه خیلی سالم می‌تواند به آن‌ها کمک کند که استرس کمتری داشته باشند و کارهای خود را با تمرکز بیشتری انجام دهند. یکی از راه‌هایی که باعث تقویت روحیه کارمندان شما می‌شود این است که شما رابطه خود با آن‌ها را قوی‌تر کنید. یک روش برای انجام این کار دادن پک سازمانی هدیه به آن‌ها است.

شما با دادن هدیه سازمانی به کارمندان‌تان می‌توانید به آن‌ها نشان دهید که قدردان زحمات آن‌ها هستید و نشان می‌دهید که کاری که آن‌ها برای شما و شرکت‌تان انجام می‌دهند برایتان بسیار اهمیت دارد. ما در ادامه این مطلب گزینه‌هایی که شما می‌توانید برای هدیه دادن پک سازمانی به کارمندان خود انتخاب کنید را برایتان توضیح خواهیم داد.

گزینه‌های خرید پک سازمانی: 1. بسته جوراب

هدیه دادن بسته جوراب برای کارمندان می‌تواند انتخاب جالبی باشد. مخصوصاً اگر شما پک هدیه شرکتی جوراب را با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع برای کارمندان خودتان انتخاب کنید. جوراب یک نوع لباس است که ما خیلی از آن استفاده می‌کنیم. داشتن یک جوراب با کیفیت باعث می‌شود که ما روزانه که با کفش اسپرت یا کفش‌های دیگر راه می‌رویم با راحتی بیشتر این کار را انجام دهیم. درنتیجه، برای خرید هدیه سازمانی جوراب می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

گزینه‌های خرید پک سازمانی: 1. بسته جوراب

گزینه‌های خرید پک سازمانی: 2. لوازم بهداشتی

یک گزینه مناسب برای خرید هدیه سازمانی و هدیه دادن آن به کارمندان و همکارانتان می‌تواند این باشد که شما لوازم بهداشتی مثل لوسیون بدن یا مایع دستشویی یا شامپو برای آن‌ها بگیرید. حفظ سلامت و سالم بودن یکی از دغدغه‌های اصلی ما است و کاری است که ما همیشه باید در روتین روزانهٔ مان انجام دهیم. برای همین، شما می‌توانید در یک این لوازم را و به کارمندان یا همکارانتان هدیه دهید. اگرچه شاید در نظر اول این نوع پک هدیه اداری عجیب به نظر برسد و احتمالا ترجیح می‌دهید سراغ همان ست رومیزی اداری هدیه همیشگی بروید، اما لازم است با تاکید بر بهداشت و سلامتی، این مساله را عادی‌سازی کنیم. 

گزینه‌های خرید پک سازمانی: 2. لوازم بهداشتی

گزینه‌هایی برای پک سازمانی: 3. بسته چندتایی لیوان

گرفتن لیوان به‌عنوان هدیه سازمانی خاص می‌تواند انتخاب مناسبی برای پک هدیه اداری باشد. شما بسته به سلیقه‌تان می‌توانید لیوان‌های خیلی ساده و با قیمت مناسب یا اگر دوست دارید و بودجه‌اش را داشتید می‌توانید چند تا لیوان لوکس و شیک را برای همکاران و کارمندان‌تان بگیرید. لیوان‌ها هدیه مناسب برای محل کار هستند و می‌توانند هدیه پرسنلی خصوصی هر فرد نیز باشند. 

چه برای گیفت عید شرکتی و یا پک هدیه شرکتی برای هر مناسبت دیگر، یک بسته چند تایی لیوان می‌تواند مناسب باشد. البته شما می‌توانید این هدیه را در کنار سایر گیفت برای همکار قرار داده و هدیه‌ی خود را اختصاصی‌تر کنید. 

گزینه‌هایی برای پک سازمانی: 3. بسته چندتایی لیوان

خرید پکیج سازمانی: 4. کوکی قوطی

چه کسی است که کوکی را دوست نداشته باشد؟ مخصوصاً برای میان وعده خوردن کوکی‌های خوشمزه و ترد می‌تواند انتخاب خوبی باشد. اگر شما مایل باشید، می‌توانید یک کوکی قوطی را برای خرید هدیه سازمانی انتخاب کرده و آن را به کارمندان و همکاران خودتان هدیه دهید. به این صورت، آن‌ها هم یک میان وعدهٔ خوشمزه و ترد می‌خورند و هم این‌که انرژی بیشتری برای ادامه کارهایشان دارند. اگر به فکر تهیه‌ی ست هدیه اداری هستید، کوکی‌ها گزینه‌ی خوبی برای افزودن به آن هستند. 

خرید پکیج سازمانی: 4. کوکی قوطی

انتخاب هدیه برای پک سازمانی: 5. بسته قهوه

پرانرژی و سرحال بودن در یک روز کاری برای تمام کارمندان و کسانی که در محیط کاری فعالیت می‌کنند کار خیلی مهمی است. یکی از مواد غذایی که خیلی از کارمندان آن را مصرف می‌کنند قهوه است. کافئینی که در قهوه وجود دارد به آن‌ها کمک می‌کند تا در طول روز پرانرژی بمانند. برای همین، خیلی‌ها دوست دارند در محل کارشان قهوه میل کنند. شما می‌توانید برای این‌که نیازهای خوردن قهوه آن‌ها را برآورده کنید یک بسته قهوه به‌دلخواه خودتان به‌عنوان هدیه پرسنلی یا هدیه سازمانی خاص به آن‌ها هدیه دهید و یا در گیفت عید شرکتی آنها یک بسته پودر قهوه‌ی آماده نیز قرار دهید. 

انتخاب هدیه برای پک سازمانی: 5. بسته قهوه

انتخاب هدیه برای خرید پکیج سازمانی: 6. کارت هدیه دیجیتال

گاهی اوقات ممکن است که شما اصلاً به فکرتان نرسد که چه هدیه‌ سازمانی یا پک هدیه اداری می‌خواهید بگیرید. درنتیجه، برای خرید هدیه سازمانی ممکن است شما اصلاً بخواهید پول هدیه دهید. یک راهکار هوشمندانه برای هدیه دادن پول این است که به‌جای اسکناس دادن یا واریز کردن پول به حساب کارمندتان شما می‌توانید یک کارت هدیه دیجیتال به او دهید.

شما کارت هدیه سازمانی دیجیتال را می‌توانید به سلیقه خود انتخاب کنید و هر مبلغی را که می‌خواهید می‌توانید برای آن تعیین کنید. با دادن کارت هدیه شما می‌توانید آن را به کارمند و همکارتان هدیه دهید و او می‌تواند با آن مبلغی که در کارت هدیه گذاشته‌اید هر کاری که دلش می‌خواهد بکند.

انتخاب هدیه برای خرید پکیج سازمانی: 6. کارت هدیه دیجیتال

بهترین انتخاب برای هدیه دادن پک سازمانی: 7. گل‌ها و گیاهان آپارتمانی

هدیه دادن گل‌ها و گیاهان آپارتمانی به عنوان هدیه سازمانی روز زن یا سایر مناسبت‌ها هم می‌تواند برای سالم‌تر کردن محیط کاری همکاران و کارمندان شما مناسب باشد و هم این‌که روحیه آن‌ها را تقویت کند. گذاشتن گیاهان آپارتمانی در محیط کار می‌تواند مزایای خیلی زیادی داشته باشد. علاوه‌بر اینکه آن‌ها می‌توانند کیفیت هوای محیط را بهتر کنند، رنگ سبز آن‌ها برای تقویت روحیه کارمندان شما هم خیلی مناسب است. برای همین، شما می‌توانید گیاهان آپارتمانی را به عنوان هدیه سازمانی خاص برای همکاران و کارمندان‌تان در نظر بگیرید که نگهداری از آن‌ها خیلی سخت نیست و آن‌ها می‌توانند به‌راحتی از آن نگهداری کنند.

دادن گل و گیاه به عنوان هدیه سازمانی نوروزی، می‌تواند نویدبخش تازگی و شادمانی نیز هم باشد. بنابراین اگر به دنبال ایده برای هدیه نوروزی شرکتی هستید، از این گزینه غافل نشوید. 

بهترین انتخاب برای هدیه دادن پک سازمانی: 7. گل‌ها و گیاهان آپارتمانی

خرید پک سازمانی: 8. جایگاه یا استند تلفن همراه

با انتخاب استند تلفن همراه به عنوان خرید هدیه سازمانی خاص شما می‌توانید یک هدیه پرسنلی کاربردی را به کارمندان و همکارانتان دهید. خیلی از ما از تلفن همراهمان برای برقراری تماس صوتی یا تماس تصویری با عزیزانمان استفاده می‌کنیم. در طول این تماس ما می‌خواهیم که تصویری که طرف مقابل از ما دارد یک تصویر ثابت باشد. در این‌جا است که جایگاه تلفن همراه می‌تواند یک شئ کاربردی و مفید باشد که می‌توان آن را در پک هدیه اداری گنجاند. به این ترتیب در میان انواع گیفت سازمانی و پک هدیه شرکتی، اگر می‌خواهید آسایش و راحتی بیشتری برای پرسنل فراهم کنید، استند تلفن همراه می‌تواند هدیه مناسب برای محل کار باشد. 

خرید پک سازمانی: 8. جایگاه تلفن‌همراه

انتخاب هدیه برای پک سازمانی: 9. ماگ

با تهیه ماگ برای هدیه سازمانی خاص شما می‌توانید به همکاران و کارمندان خودتان نشان دهید که چقدر آن‌ها برای شما مهم هستند. برای خرید ماگ شما انتخاب‌های متنوعی دارید و می‌توانید ماگ‌های ساده یا طرح‌دار را برای همکاران و کارمندان‌تان انتخاب کنید. این کار بستگی به شخصیت و علایق آن‌ها دارد. اگر آن‌ها چیزهای بامزه را دوست دارند شما می‌توانید ماگ هایی با طرح‌های بامزه و جذاب را برای آن‌ها بگیرید. اگر آن‌ها چیزهای ساده می‌پسندند می‌توانید ماگ‌های ساده با رنگ‌های ملایم یا رنگ‌های تند را برای آن‌ها تهیه کنید.

این نوع هدیه پرسنلی می‌تواند برای تک تک کارمندان متفاوت باشد. این گیفت برای همکار و پرسنل نشان‌دهنده‌ی خاص بودن هر کدام از آنها است و بعلاوه یک هدیه مناسب برای محل کار نیز هست که می‌توانند از آن برای نوشیدن چای، قهوه یا آب استفاده کنند. 

انتخاب هدیه برای پک سازمانی: 9. ماگ

خرید پک سازمانی: 10. عروسک ضد استرس

عروسک ضد استرس هم یک گزینه مناسب دیگر برای خرید هدیه سازمانی محسوب می‌شود. در محیط کار خیلی از کارمندان و همکاران شما ممکن است فشارهای روحی کاری به آن‌ها وارد شود و یک راه برای خالی کردن استرس آن‌ها این است که بخواهند چیزی را فشار بدهند. در این مواقع، گرفتن یک عروسک ضد استرس می‌تواند راه‌حل مناسبی باشد. کارمندان و همکاران شما با فشار دادن این عروسک می‌توانند استرس‌ها و تنش‌های روزانه که در محیط کار تحمل می‌کنند را کمی کاهش دهند.

خرید پک سازمانی: 10. عروسک ضد استرس

با خرید هدیه سازمانی روحیه کارمندان خود را تقویت کنید

داشتن یک تیم کارمندان و همکارانی که با جان‌ودل زحمت می‌کشند و کارهای شرکت را پیش می‌برند و برای برآوردن اهداف آن می‌کوشند یکی از بهترین چیزهایی است که شرکت شما می‌تواند داشته باشد. برای همین، شما با هدیه دادن پک سازمانی یا جعبه هدیه سازمانی می‌توانید از این اطمینان حاصل کنید که شما رابطه خوبی با کارمندان خود دارید و به خوب بودن روحیه آن‌ها اهمیت می‌دهید. درنتیجه، با خرید پک سازمانی شما نه تنها می‌توانید روابط صمیمانه‌تر و نزدیک‌تری با کارمندان خود برقرار کنید، بلکه می‌توانید به آن‌ها نشان دهید که آن‌ها برای شما و اهداف شرکت‌تان مهم هستند.

هدیه سازمانی صنایع دستی

برای خرید گیفت سازمانی ایده‌های مختلف و انواع گیفت سازمانی وجود دارد که همگی می‌توانند پک هدیه شرکتی مناسبی برای کارمندان و پرسنل شرکت باشند. اما اگر به دنبال خرید گیفت سازمانی خاص هستید، هدیه سازمانی صنایع دستی نیز گزینه‌ی بسیار ایده‌آلی به عنوان گیفت هدیه شرکتی است. خرید گیفت هدیه شرکتی متشکل از صنایع دستی ارج نهادن به هنر دست هنرمندان است و به خوبی به کارمندان نشان می‌دهد که قدردان زحمات و تلاش‌های آنها هستید. 

قیمت هدیه سازمانی متشکل از صنایع دستی شاید به نظر ایده‌ی گرانی برسد اما خرید صنایع دستی به صورت عمده علاوه بر کمک به هنرمندان صنایع دستی، می‌تواند هزینه‌ی کمتری هم برای شما به همراه داشته باشد و در عین حال هدیه پرسنلی شیک و منحصربفردی باشد. 

تهیه جعبه هدیه سازمانی نوروزی از آجیل فروشی آنلاین حاجی بادومی

فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی با خوراکی‌های خوشمزه و باکیفیت در انواع باکس زیبا و جالب، که مطمئنا بعد از اتمام خوردنی‌ها، کسی آن‌ها را دور نخواهد انداخت و همیشه در آشپزخانه یا دفتر کار می‌توان به عنوان نظم دهنده وسایل از آن‌ها استفاده کرد، در یادها خواهد ماند. اگر خودتان را در تهیه‌ی پک سازمانی خلاق و مبتکر می‌دانید، از باکس‌های هدیه‌ی جذاب حاجی بادومی برای تهیه باکس سازمانی، خرید گیفت سازمانی یلدا، هدیه سازمانی عید نوروز، پک آجیل سازمانی هدیه و پک سازمانی روز زن غافل نشوید.

تهیه هدیه سازمانی نوروزی از آجیل فروشی آنلاین حاجی بادومی