پک سازمانی

  • کالاهای موجود
پک سازمانی رویال
پک سازمانی رویال
2,700,000 تومان
پک سازمانی فستیوال
پک سازمانی فستیوال
2,500,000 تومان
پک سازمانی اعزاز
پک سازمانی اعزاز
1,650,000 تومان
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار
1,150,000 تومان
1,092,500 تومان
% 5 تخفیف
پک سازمانی بزرگداشت
پک سازمانی بزرگداشت
570,000 تومان
پک سازمانی جشنواره
پک سازمانی جشنواره
1,760,000 تومان
پک سازمانی تکریم
پک سازمانی تکریم
950,000 تومان
پک سازمانی آیین
پک سازمانی آیین
1,950,000 تومان
پک سازمانی تجلیل
پک سازمانی تجلیل
880,000 تومان
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار اکونومی
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار اکونومی
830,000 تومان
788,500 تومان
% 5 تخفیف
پک سازمانی گرامیداشت
پک سازمانی گرامیداشت
1,150,000 تومان
پک سازمانی نکوداشت
پک سازمانی نکوداشت
1,550,000 تومان
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار اسپشیال
باکس هدیه سازمانی شب یلدا طرح انار اسپشیال
980,000 تومان
931,000 تومان
% 5 تخفیف
پک آجیل یلدایی مانا 500 گرمی
پک آجیل یلدایی مانا 500 گرمی
578,000 تومان
549,100 تومان
% 5 تخفیف
پک آجیل یلدایی فانوس 1000 گرمی
پک آجیل یلدایی فانوس 1000 گرمی
970,000 تومان
921,500 تومان
% 5 تخفیف
پک آجیل یلدایی ناردون 1000 گرمی
پک آجیل یلدایی ناردون 1000 گرمی
975,000 تومان
926,250 تومان
% 5 تخفیف
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

صفر تا صدِ سفارش پک سازمانی - هدیه سازمان

اصولا گرفتن  باکس هدیه خاص باعث رضایت بیشتر هر فردی می‌شود. از آنجایی که داشتن احساس ارزشمندی یکی از مهمترین عوامل برای متعهد کردن پرسنل یک کسب و کار به شمار می‌آید، با دادن پک سازمانی می‌توانید این احساس را به کارکنان خود هدیه کنید و با افزایش بهره‌وری کارکنان، به کسب و کارتان رونق ببخشید. در اینجا با هم از اهمیت خرید پک سازمانی، قیمت پک سازمانی مناسب، پک سازمانی نوروز، انواع پک سازمانی می‌خوانیم، همچنین می توان پک‌های سازمانی را در قالب‌های پک سازمانی عید، پک نوروزیی سازمانی، خرید پک سازمانی و سفارش پک سازمانی، پک سازمانی شب یلدا، پک سازمانی آجیل گنجاند.

سفارش پک سازمانی

اهمیت خرید پک سازمانی

بنابراین بهتر است بدانید یکی از راه‌های تکریم کارمندان و تقدیر از زحمات آنها خرید پک سازمانی یا جعبه هدیه سازمانی است. هدیه‌هایی هر چند کوچک می‌توانند مایه‌ی دلگرمی افراد باشند. بسته به بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفته می‌شود، شرکت‌ها یا ادارات می‌توانند یک پک هدیه اداری مناسب تهیه کنند. برای مثال ست هدیه اداری یا ست رومیزی اداری هدیه، پک سازمانی شب یلدا گزینه‌ی خوبی به عنوان هدایای سازمانی  و یک پک مناسبتی سازمانی است. اغلب در بسته‌هایی که به این مناسبت‌ها در نظر می‌گیرند آجیل، اعم از آجیل خام و آجیل شور و به طور کلی آجیل‌های مخلوط یکی از سوژه‌های اصلی است. 

اهمیت خرید پک سازمانی

پک سازمانی مناسبتی

بعلاوه برای مناسبت‌هایی مثل روز زن نیز می‌توانید سفارش پک سازمانی برای کارمندان خانم جعبه هدیه سازمانی روز زن تهیه کنید. با ما همراه باشید تا با هدیه مناسب برای محل کار و هدیه پرسنلی خاص آشنا شوید. ( برای ایده مناسب یک پک سازمانی و پک سازمانی شب یلدا و حتی پک سازمانی عید نوروز می 
توانید روی حاجی بادومی حساب کنید.) 
 

خرید پک مناسبتی سازمانی برای کارمندان روحیه بخش است

رؤسای شرکت‌ها و کسب‌وکارها می‌توانند از دو نوع باشند. یک نوع آن‌ها می‌تواند به کاری که کارمندان و همکارانش انجام می‌دهد اهمیت زیادی بدهد و نه‌تنها وضعیت جسمی و راحتی فیزیکی آن‌ها بلکه وضعیت روحی و تقویت روحیه آن‌ها در محل کار می‌تواند برایش خیلی مهم باشد. از سوی دیگر، رییس شرکتی هم ممکن است به وضعیت جسمی و روحی کارمندان خودش اهمیت ندهد و اصلاً با آن‌ها مثل یک انسان رفتار نکند. اگر شما جزو دسته اول هستید و به سلامت روحی و جسمی کارمندان خودتان اهمیت می‌دهید،

مسلماً می‌دانید که هرچقدر که کارمندان و همکاران شما از لحاظ روحی و فیزیکی سلامت بیشتری داشته باشند، کارایی آن‌ها برای انجام کارهای شرکت هم بیشتر و بهتر است. بنابراین می توان گزینه پک سازمانی مناسب را یکی از بهترین راه کار های مناسب برای بهبود روحیه کارمندان در نظر بگیریم و سفارش پک سازمانی را برای آن ها داشته باشیم. ( شما می توانید برای تهیه پک سازمانی عید نوروز و پک سازمانی شب یلدا از ایده های حاجی بادومی استفاده کنید.

خرید پک سازمانی مناسبتنی


خرید پک سازمانی

برای خرید هدیه سازمانی (organization gift packages) مهم نیست که در چه صنعتی هستید، تنها چیزی که مهم است نمایش برند شما است! یکی از استراتژی‌های بازاریابی که الحق و الانصاف نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی بازدهی بالا و قیمت ارزان‌تری دارد، ارائه هدایای سازمانی جذاب سفارشی است که سفارش پک سازمانی. حالا این که پک سازمانی باید یکجورایی انحصاری باشد (یعنی در بازار برای عموم قابل فروش نباشد)

می‌توان گفت مورد بعدی که از مورد اول اهمیت بیشتری دارد، قیمت هدیه سازمانی یا قیمت ست هدیه اداری است که باید موافق طبع مدیران باشد و از موارد مهمی است که باید به آن توجه ویژه داشت در یک پک مناسبتی سازمانی پک سازمانی شب یلدا نیز می تواند یکی از جذاب ترین گزینه ها برای سفارش پک سازمانی شب یلدا باشد. و می‌توان گفت قیمت پک سازمانی یلدایی و قیمت پک سازمانی نوروزی می‌تواند مهم باشد.

بهتر است برای دیدن تنقلات بیشتر سری به فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی بزنید.


تحکیم رابطه ی کاری با هدیه نفیس سازمانی

در ادامه متن درباره‌ی اینکه اصلا هدیه سازمانی چیست و از کجا ایده‌ی آن نشأت گرفت گریزی خواهیم زد. اما بصورت اجمالی هدیه سازمانی هدیه‌ای است که از جانب مدیران خوش فکر و آشنا با استراتژی‌های کاربردی بازاریابی، به کارمندان، مشتریان و همینطور رقبا، در مناسبت‌های مختلف (از مناسبت‌های ملی - مذهبی مانند جعبه پک سازمانی شب یلدا و پک سازمانی عید نوروز گرفته تا جشن‌های اختصاصی شرکت مثل سالگرد تأسیس و مواردی اینچنینی) از روی احترام و برای تحکیم رابطه‌ی کاری اهداء می‌شود.
(از محصولات صفحه تنقلات فروشگاه حاجی بادومی می‌توانید برای کادو ولنتاین استفاده کنید.)

هدیه سازمانی - پک هدیه سازمانی
قیمت پک سازمانی

محال است به کسی هدیه (Gift) دهید و آن فرد را مشغول الذمه خود نکنید، مخصوصا ایرانی‌های اصیل که عادت دارند جواب لطف را با لطف برابر یا بیشتر پاسخ دهند! حالا به قولی اگر هم تبلیغ‌تان آنچنان که باید و شاید هم نگرفت (که بر طبق آمار قطعا هم می‌گیرد)، اما بذر محبت و لبخند می‌کارد، مطمئن باشید که انرژی مثبت آن، برکت را به کسب و کار شما سرازیر خواهد کرد. می توان گفت،هدایای سازمانی اداری، پک سازمانی نوروز و پک سازمانی شب یلدا یکی از ست‌های جذاب و باکیفیتی هستند که طرفداران زیادی دارند و در عین حال قیمت پک های سازمانی تاثیر بسزایی خواهند داشت.


پک هدیه سازمانی خاص و درجه یک

انواع گیفت سازمانی یا انواع هدیه سازمانی (پک سازمانی آجیل، پک سازمانی یلدا، پک سازمانی عید نوروز، جعبه هدیه سازمانی آجیل و خشکبار) در فروشگاه آنلاین حاجی بادومی موجود است. اگر می‌خواهید خاص و ویژه باشید، برای خرید پک هدیه سازمانی یا یک ست هدیه اداری و انتخاب باکس هدیه سازمانی درجه یک، و قیمت پک سازمانی یلدایی و قیمت پک سازمانی نوروز حتما سری به صفحه باکس آجیل، باکس میوه خشک، باکس شکلات و شکلات کادوئی فروشگاه آنلاین حاجی بادومی بزنید. مطمئنا قیمت هدیه سازمانی مناسب و کیفیت عالی آن رضایت شما را جلب خواهد کرد. برای آشنایی با انواع هدیه سازمانی لوکس حاجی بادومی از جمله شکلات هدیه سازمانی، در ادامه با ما همراه باشید.

هدیه سازمانی - قیمت پک و هدایای سازمانی مناسبتی

 

پک سازمانی چیست؟

هدیه سازمانی (Promotional gifts) یا به عبارتی دیگر پک سازمانی یا گیفت سازمانی، به اقلامی گفته می‌شود (با حک شدن آرم و لوگوی شرکت)، به منظور تبلیغات در ارتباطات بازاریابی، به مشتریان و در برخی موارد به کارمندان بصورت رایگان و از روی لطف، پیشکش می‌شود. ست هدیه اداری می‌تواند ست رومیزی اداری هدیه یا بسته‌ای شامل سالنامه و قلم باشد که به کارمندان پیشکش می‌شود و در برخی مواقع نیز در کنار این هدیه اداری، شکلات هدیه سازمانی یا آجیل هم قرار داده می‌شود. می‌توان گفت پک سازمانی شب یلدا و پک سازمانی عید نوروز همچنین پک سازمانی آجیل از موارد پک سازمانی می‌تواند باشد.

پک سازمانی آجیل


انواع پک های هدیه سازمانی

همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد، فرقی نمی‌کند که صنعت شما چیست، بنابر بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته شده است، می‌توان هدایای سازمانی و یک پک مناسبتی سازمانی خیلی ساده مثل کارت هدیه سازمانی و پک سازمانی آجیل به عنوان هدیه سازمانی نوروز( قیمت پک سازمانی نوروز) یا پک سازمانی شب یلدا( قیمت پک سازمانی یلدایی) و پک هدیه سازمانی روز زن و امثالهم را در نظر گرفت که در عین حال قیمت پک سازمانی مناسبی هم داشته باشیم.


پک سازمانی از چه زمانی باب شد؟

جالب است بدانید که اولین هدیه‌ سازمانی در غالب یک پک پک مناسبتی سازمانی در سال 1789 به برگزاری انتخابات جورج واشنگتن در آمریکا برمی‌گردد! در این مراسم دکمه‌هایی به منظور یاد بود به حضار هدیه می‌شد. از آن زمان به بعد، یعنی از اوایل قرن نوزدهم، تقویم‌های تبلیغاتی، خط کش و محصولات چوبی (هدایای چوبی سازمانی) خاصی که نماد لوگوی شرکت بر روی آن حک شده بود، به عنوان هدیه سازمانی در نظر گرفته شد، اما نه آنقدر رسمی!

این پک ها می تواند شامل پک سازمانی شب یلدا و پک سازمانی عید نوروز و انواع سفارش پک سازمانی شب یلدا و سفارش پک سازمانی عید نوروز باشد، که در این راستا قیمت پک سازمانی عید نوروز و قیمت پک سازمانی شب یلدا نیز باید در دستور کار شما قراربگیرد.


تاسیس اولین انجمن پک سازمانی

در سال 1904، دوازده تولید کننده گرد هم آمدند تا اولین انجمن تجاری این صنعت را تأسیس کردند. آن سازمان اکنون به عنوان انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی یا PPAI (Promotional Products Association International) در حال حاضر بیش از 10.000 عضو جهانی دارد.


اهمیت پک و هدیه سازمانی

گیفت مدیریتی یا همان باکس هدیه سازمانی در غالب یک پک مناسبتی سازمانی و هدیه اداری، هدایای سازمانی هستند که مدیران شرکت‌ها و مؤسسات در مراسمات مختلف، مثل هدیه سازمانی عید نوروز، سالگرد افتتاح شرکت، مراسمات ملی‌-‌مذهبی همچنین در یک پک سازمانی مناسبتی برای گرامیداشت کارامندان و کارکنان، مشتری‌ها، همکاران تجاری و همینطور رقبا، اهداء می‌کنند. همچنین با در نظر گرفتن اینکه برای تعداد زیادی از افراد این هدایا در نظر گرفته شده و می‌توان به شکل عمده خرید کرد بنابراین قیمت پک سازمانی مناسبی را خواهیم داشت.


انتخاب هوشمندانه پک های هدیه سازمانی

باکس هدیه‌ سازمانی، گیفت های خاص هستند، که از طرفی هم بار تبلیغات و بازاریابی شرکت را به عهده دارند و از طرفی دیگر نشانگر محبت و لطف مدیران به کارمندان و شرکا هستند. بنابراین دادن پک سازمانی به مخاطبان و کارکنان یک بازی دو سر برد به حساب می‌آید زیرا اول اینکه قیمت پک سازمانی مناسبتی دارد، همچنین تاثیر آن بر روی مشتری و کارکنان بسیار بیشتر از چیزی‌ست که تصور می‌کنید.

 

اهمیت انواع پک سازمانی

به همین خاطر انواع پک سازمانی، اهمیت ویژه‌ای دارد و باید در انتخاب آن هوشمندانه وارد عمل شد. ست هدیه اداری متناسب با مراسم یا مناسبت مورد نظر و یا یک ست رومیزی اداری هدیه، پک سازمانی آجیل می‌تواند هدیه‌ی مناسبی برای یک پک مناسبتی سازمانی باشد.
(ما انواع مختلفی از آجیل، مثل آجیل مخلوط، آجیل خام و آجیل شور برایتان فراهم کرده ایم.)


چه چیزی بعنوان پک سازمانی هدیه دهیم؟

ذات هدیه و کادو، بخشندگی است، اگر بخواهیم بگوییم که ارزش مالی هدیه اصلا اهمیت ندارد که شعاری بیش نیست، اما چیزیکه بیش از ارزش مالی اهمیت دارد، نوع کالایی است که برای هدیه در نظر گرفته می‌شود. مزایا و کاربردهای هدیه سازمانی سبب شده تا بازار خرید و فروش هدیه سازمانی از رونق بالایی برخوردار باشد و یک پک مناسبتی سازمانی که می توان در متنوع ترین قیمت پک سازمانی آن ها را تهیه کرد. برای مثال می توان از پک سازمانی آجیل، پک سازمانی یلدا، پک سازمانی نوروزی، پک مناسبتی سازمانی استفاده کرد. 


مشخصات یک پک سازمانی جذاب

انتخاب نوع هدیه، مخصوصا هدیه‌ای که قرار است به مجموعه‌ی وسیعی از افراد تعلق بگیرد (مثل گیفت افتتاحیه یا گیفت تبلیغاتی شرکت‌)، باید هم خاص باشد و هم همه پسند! و نکته‌ی مهم دیگری که باید در خرید پک سازمانی یا خرید پک هدیه اداری توجه کرد، این است که باید آنقدر جذاب باشد تا مدت‌ها در ذهن‌ها بماند. برای مثال ست رومیزی اداری هدیه یک هدیه‌ی ماندگار خواهد بود.

 

نکات خرید هدیه سازمانی

خرید پک سازمانی همانند خرید هدیه برای دوست و اعضای خانواده نیست. شما به عنوان مدیر و نماینده‌ی شرکت باید هدیه‌ای مناسب و درخور شأن خودتان برای کارمندان و شرکا تهیه کنید. معمولا به منظور ایجاد حس برابری، بهتر است که با توجه به قیمت پک سازمانی مورد نظر خرید هدیه سازمانی بصورت یکسان برای تمامی کارمندان انجام شود. برای مثال یک ست هدیه اداری مشابه مانند ست رومیزی اداری هدیه برای همه‌ی کارمندان می‌تواند مناسب باشد. همچنین قیمت پک سازمانی یلدایی و قیمت پک سازمانی نوروز می تواند برای شما مهم باشد که سایت حاجی بادومی در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. 


هدیه ارزشمند سازمانی: کیفیت مهم ترین نکته است

از خرید پک سازمانی بی‌کیفیت و غیر کاربردی در یک پک مناسبتی سازمانی که شأن و منزلت هدیه‌دهنده و هدیه‌گیرنده را زیر سؤال می‌برد؛ جدا خودداری کنید. (طبق آمار این نوع هدایای سازمانی در تبلیغات آثار معکوسی دارند!) بهتر است خرید پک سازمانی متفاوت (یکی خیلی لوکس و گرانقیمت و دیگری خیلی کم ارزش و پیش پا افتاده) را از ذهن بیرون کنید. از آثار بد هدیه‌ سازمانی خیلی گرانقیمت، اول این است که ارزش هدیه دهنده را پایین می‌آورد و حس برتری به گیرنده می‌دهد و دوم، ممکن است به عنوان فخر فروشی تلقی شود. هدیه‌ی بی‌ارزش نیز جزء پایین آوردن شخصیت دهنده و سرکوب شخصیت گیرنده هیج عایدی ندارد.


نکات خرید پک سازمانی یلدا

طبق آمار به دست آمده افراد از دریافت هدیه‌های کاربردی (اقلام خوراکی، مثل جعبه هدیه سازمانی نوروزی و پک سازمانی شب یلدا که موجب می‌شود کمی از هزینه‌های روزمره‌ی زندگی کم شود) و ماندگار (ماندگاری بین 8 تا 14 ماه) خیلی لذت می‌برند. بنابراین حواستان باشد که هدیه‌ سازمانی شما بی‌کیفیت و نامرغوب نباشد به ویژه اگر پک یلدایی سازمانی یا هدیه نوروزی شرکتی شما شامل اقلامی مثل پک آجیل سازمانی باشد، وگرنه به یک ضد تبلیغ تبدیل می‌شود.


هدیه نفیس سازمانی: خاص و بی همتا باشید

یکی از جذاب‌ترین هدیه‌های سازمانی، پک های سازمانی و پک سازمانی مناسبتی هستند که به شکل خلاقانه‌ای طراحی شده‌اند حواستان باشد که اجناس نامرغوبی که فقط ظاهر جذابی دارند، شما را فریب ندهند. پک سازمانی شب یلدا باید همانند اهداف شرکت شما، اصالت داشته باشد. و مورد آخر، بهتر است از خرید پک هدیه سازمانی یلدا تکراری که مطمئن هستید هدف خیلی از شرکت‌ها و سازمان‌ها است، اجتناب کنید. کمی سلیقه بخرج دهید و سعی کنید با خرید یک پک هدیه اداری خاص، مثل اهداف شرکتتان خاص و بی‌همتا باشید. برای تهیه‌ی پک یلدایی سازمانی می‌توانید از اقلام مختلفی مانند پک آجیل سازمانی و شکلات هدیه سازمانی یا جعبه‌های شیرینی استفاده کنید.
(در صفحه شکلات انواع شکلات خارجی، شکلات پذیرایی و شکلات تخته‌ای را برای شما گرد آورده‌ایم.)


بهترین زمان برای اهدا جعبه هدیه سازمانی

اگر با این هزینه‌های بالا، توانایی اهدا پک سازمانی در هر عید و مناسبتی را ندارید، فقط بر روی پک سازمانی عید نوروز و پک سازمانی شب یلدا تمرکز کنید. طبق آمار، در عید نوروز بیش از هر مناسبت دیگری افراد انتظار پیشکش و هدیه را دارند. تمام توانایی و ابتکار خود را بر روی خرید هدیه سازمانی نوروز و پک سازمانی یلدا بگذارید. قیمت پک سازمانی یلدایی به مراتب برای شما می تواند بهترین گزینه باشد.


شما می توانید برای خرید و دیدن پک های متنوع به لینک های ارجاع داده شده مراجعه کنید :
باکس آجیل، باکس میوه خشک، شکلات کادویی، پک سازمانی و شاید بد نباشد  سری هم به شکلات فروشی آنلاین حاجی بادومی بزنید باکس شکلات


انتخاب پک  سازمانی مناسبتی

البته مناسبات غیر منتظره که کسی یادش نیست، مثل خرید ست هدیه اداری برای سالگرد تأسیس شرکت، و اگر تعداد کارمندهای خانم در شرکت شما زیاد است خرید هدیه سازمانی روز زن در یک پک سازمانی مناسبتی نیز خیلی جذاب و شگفت انگیز است. اما اگر می‌خواهید حسابی خاطره آفرینی کنید و به چشم بیایید، با پک سازمانی عید نوروز و جعبه هدیه سازمانی یلدا مانور دهید. نکته‌ی مشترک برای تهیه‌ی پک یلدایی سازمانی و هدیه سازمانی عید نوروز این است که هر دو را می‌توانید با توجه به قیمت پک سازمانی مناسب با آجیل‌های مرغوب حاجی بادومی آماده کنید و پک آجیل سازمانی خاص خود را داشته باشید.
(از صفحه آجیل شب عید و آجیل شب یلدا نیز بازدید کنید.)


پک هدیه سازمانی لوکس

در مهمانی‌ها و دورهمی‌های نوروزی، وقتی افراد حرف و خوش و بش کم می‌آورند از هدیه سازمانی لوکس و پک سازمانی مناسبتی شرکت شما صحبت خواهند کرد که چقدر باسلیقه و مبتکرانه امسال آن‌ها را سوپرایز کرده‌اید. خلاصه عید نوروز زمان خوبی برای بازاریابی و ارائه‌ی یک گیفت عید شرکتی فوق‌العاده است، تا دیر نشده برای تهیه‌ی یک گیفت نوروزی خوشمزه و پک هدیه اداری خاص خودتان دست به کار شوید. هدیه سازمانی نوروزی می‌تواند با اقلام مختلفی تهیه شود.

برای مثال شما می‌توانید در پک سازمانی مناسبتی کنار آجیل و شکلات هدیه سازمانی، هدایای نقدی یا کتاب و هر چیز دیگری را با قیمت پک سازمانی مناسب به عنوان هدیه نوروزی شرکتی به کارمندان خود هدیه دهید. همچنین پک سازمانی شب یلدا و پک سازمانی عید نوروز می تواند سوپرایز خوبی برای اعضای خانواده و دوستان شما باشد. و در عین حال با در نظر گرفتن قیمت پک سازمانی یلدایی و قیمت پک سازمانی نوروز می توانید انتخاب مناسبی را داشته باشید.

(در صفحه خشکبار، انواع میوه خشک را برای شما فراهم کرده‌ایم.)

 

گزینه های برای هدیه دادن بعنوان پک سازمانی

شاید شما نتوانید در مورد سلامت فیزیکی کارمندان خود کار چندانی انجام دهید، اما فراهم کردن یک محیط کاری با فرهنگ و روحیه خیلی سالم می‌تواند به آن‌ها کمک کند که استرس کمتری داشته باشند و کارهای خود را با تمرکز بیشتری انجام دهند. یکی از راه‌هایی که باعث تقویت روحیه کارمندان شما می‌شود این است که شما رابطه خود با آن‌ها را قوی‌تر کنید. یک روش برای انجام این کار دادن پک سازمانی هدیه و پک سازمانی مناسبتی به آن‌ها است. شما می توانید از انواع پک ها اعم از پک سازمانی شب یلدا و پک سازمانی نوروزی و با در نظر گرفتن قیمت پک سازمانی یلدایی همچنین قیمت پک سازمانی نوروز بهترین گزینه را برای تهیه پک سازمانی مناسبتی در نظر بگیرید.


انتخاب پک سازمانی مناسب

شما با دادن هدیه سازمانی و یک پک سازمانی مناسبتی مناسب به کارمندان‌تان می‌توانید به آن‌ها نشان دهید که قدردان زحمات آن‌ها هستید و نشان می‌دهید که کاری که آن‌ها برای شما و شرکت‌تان انجام می‌دهند برایتان بسیار اهمیت دارد. یکی از این مناسبت ها می تواند پک سازمانی شب یلدا و پک سازمانی نوروز باشد و انتخاب پک سازمانی مناسب یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کرد ما در ادامه این مطلب گزینه‌هایی که شما می‌توانید برای هدیه دادن پک سازمانی به کارمندان خود انتخاب کنید را برایتان توضیح خواهیم داد.


گزینه‌های خرید پک سازمانی: 1. بسته جوراب

هدیه دادن بسته جوراب برای کارمندان می‌تواند انتخاب جالب و در عین حال که قیمت پک سازمانی مناسبی هم دارد می توانید پک هدیه شرکتی جوراب را با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع برای کارمندان خودتان انتخاب کنید. جوراب یک نوع لباس است که ما خیلی از آن استفاده می‌کنیم. داشتن یک جوراب با کیفیت باعث می‌شود که ما روزانه که با کفش اسپرت یا کفش‌های دیگر راه می‌رویم با راحتی بیشتر این کار را انجام دهیم. درنتیجه، برای خرید پک سازمانی جوراب می‌تواند انتخاب خوبی باشد. بنابراین می توانید  برای یک پک سازمانی مناسبتی در پک سازمانی شب یلدا و پک سازمانی نوروزی از طرح های مناسب جوراب برای این مناسبت ها هم استفاده کرد. همچنین قیمت پک سازمانی یلدایی و قیمت پک سازمانی نوروزی در این پک سازمانی می‌تواند بهترین گزینه باشد. 

سفارش انواع پک سازمانی از حاجی بادومی

گزینه‌های خرید پک سازمانی: 2. لوازم بهداشتی

یک گزینه مناسب برای خرید هدیه سازمانی و پک سازمانی مناسبتی و هدیه دادن آن به کارمندان و همکارانتان می‌تواند این باشد که شما لوازم بهداشتی مثل لوسیون بدن یا مایع دستشویی یا شامپو برای آن‌ها بگیرید. حفظ سلامت و سالم بودن یکی از دغدغه‌های اصلی ما است و کاری است که ما همیشه باید در روتین روزانهٔ مان انجام دهیم. برای همین، شما می‌توانید در یک این لوازم را و به کارمندان یا همکارانتان هدیه دهید.

پک سازمانی لوازم بهداشتی

اگرچه شاید در نظر اول این نوع پک هدیه اداری عجیب به نظر برسد و احتمالا ترجیح می‌دهید سراغ همان ست رومیزی اداری هدیه همیشگی بروید، اما لازم است با تاکید بر بهداشت و سلامتی، این مساله را عادی‌سازی کنیم. لازم به ذکر است شما می توانید در یک پک مناسبتی سازمانی مثل پک سازمانی شب یلدا و پک سازمانی نوروزی از این ست استفاده کنید و با در نظر گرفتن قیمت پک سازمانی یلدایی و پک سازمانی نوروزی بهترین انتخاب را داشته باشید .


گزینه‌هایی برای پک سازمانی: 3. بسته چندتایی لیوان

گرفتن لیوان به‌عنوان هدیه سازمانی خاص و یک پک سازمانی مناسبتی  می‌تواند انتخاب مناسبی برای پک هدیه اداری باشد. شما بسته به سلیقه‌تان می‌توانید لیوان‌های خیلی ساده و با قیمت مناسب یا اگر دوست دارید و بودجه‌اش را داشتید می‌توانید چند تا لیوان لوکس و شیک را برای همکاران و کارمندان‌تان بگیرید. لیوان‌ها هدیه مناسب برای محل کار هستند و می‌توانند هدیه پرسنلی خصوصی هر فرد نیز باشند.

بسته چندتایی لیوان ایده برای خرید پک و هدیه سازمانی

محتوای پک سازمانی

پک سازمانی مناسبتی چه برای گیفت عید شرکتی و یا پک هدیه شرکتی برای هر مناسبت دیگر، یک بسته چند تایی لیوان می‌تواند مناسب باشد. البته شما می‌توانید این هدیه را در کنار سایر گیفت برای همکار قرار داده و هدیه‌ی خود را اختصاصی‌تر کنید.


خرید پک سازمانی: 4. کوکی قوطی

چه کسی است که کوکی را دوست نداشته باشد؟ مخصوصاً برای میان وعده خوردن کوکی‌های خوشمزه و ترد می‌تواند انتخاب خوبی باشد. اگر شما مایل باشید، می‌توانید یک کوکی قوطی را برای خرید هدیه سازمانی و یک پک سازمانی مناسبتی  انتخاب کرده و آن را به کارمندان و همکاران خودتان هدیه دهید. به این صورت، آن‌ها هم یک میان وعده‌ی خوشمزه و ترد می‌خورند و هم این‌که انرژی بیشتری برای ادامه کارهایشان دارند. اگر به فکر تهیه‌ی ست هدیه اداری هستید، کوکی‌ها گزینه‌ی خوبی برای افزودن به آن هستند.

خرید پک سازمانی کوکی


انتخاب هدیه برای پک سازمانی: 5. بسته قهوه

پرانرژی و سرحال بودن در یک روز کاری برای تمام کارمندان و کسانی که در محیط کاری فعالیت می‌کنند کار خیلی مهمی است. یکی از مواد غذایی که خیلی از کارمندان آن را مصرف می‌کنند قهوه است که شما می توانید در پک سازمانی مناسبتی خود بگنجانید. کافئینی که در قهوه وجود دارد به آن‌ها کمک می‌کند تا در طول روز پرانرژی بمانند. برای همین، خیلی‌ها دوست دارند در محل کارشان قهوه میل کنند. شما می‌توانید برای این‌که نیازهای خوردن قهوه آن‌ها را برآورده کنید یک بسته قهوه به دلخواه خودتان به عنوان هدیه پرسنلی یا هدیه سازمانی خاص به آن‌ها هدیه دهید و یا در گیفت عید شرکتی آنها یک بسته پودر قهوه‌ی آماده نیز قرار دهید.

پک سازمانی قهوه


انتخاب هدیه برای خرید پکیج سازمانی: 6. کارت هدیه دیجیتال

گاهی اوقات ممکن است که شما اصلاً به فکرتان نرسد که چه هدیه‌ سازمانی یا پک هدیه اداری می‌خواهید بگیرید. برای خرید هدیه سازمانی ممکن است شما اصلاً بخواهید پول هدیه دهید. یک راهکار هوشمندانه برای هدیه دادن پول این است که به‌جای اسکناس دادن یا واریز کردن پول به حساب کارمندتان شما می‌توانید یک کارت هدیه دیجیتال به او دهید.

کارت هدیه برای خرید هدیه سازمانی و پک مناسبتی سازمان های دولتی


پک هدیه سازمانی: کارت هدیه

یکی از گزینه هایی که می توانید برای هدیه به کارمندان خود در نظر بگیرید و از زیر مجموعه های پک سازمانی مناسبتی باشد کارت هدیه ایست که می توانید برای آن در نظر بگیرید. شما کارت هدیه سازمانی دیجیتال را می‌توانید به سلیقه خود انتخاب کنید و هر مبلغی را که می‌خواهید می‌توانید برای آن تعیین کنید. با دادن کارت هدیه شما می‌توانید آن را به کارمند و همکارتان هدیه دهید و او می‌تواند با آن مبلغی که در کارت هدیه گذاشته‌اید هر کاری که دلش می‌خواهد بکند.این کارت هدیه می تواند در روزهای خاص و مناسبت های مختلف از جمله شب یلدا و عید نوروز داداه شود.


بهترین انتخاب برای هدیه دادن پک سازمانی: 7. گل‌ها و گیاهان آپارتمانی

هدیه دادن گل‌ها و گیاهان آپارتمانی به عنوان هدیه سازمانی روز زن یا سایر مناسبت‌ها هم می‌تواند برای سالم‌تر کردن محیط کاری همکاران و کارمندان شما مناسب باشد و هم این‌که روحیه آن‌ها را تقویت کند. گذاشتن گیاهان آپارتمانی در محیط کار می‌تواند مزایای خیلی زیادی داشته باشد. علاوه‌بر اینکه آن‌ها می‌توانند کیفیت هوای محیط را بهتر کنند، رنگ سبز آن‌ها برای تقویت روحیه کارمندان شما هم خیلی مناسب است. برای همین، شما می‌توانید گیاهان آپارتمانی را به عنوان هدیه سازمانی خاص برای همکاران و کارمندان‌تان در نظر بگیرید که نگهداری از آن‌ها خیلی سخت نیست و آن‌ها می‌توانند به‌راحتی از آن نگهداری کنند.


هدیه سازمانی گل و گیاه آپارتمانی

دادن گل و گیاه به عنوان هدیه سازمانی نوروزی، می‌تواند نویدبخش تازگی و شادمانی نیز هم باشد. بنابراین اگر به دنبال ایده برای هدیه نوروزی شرکتی هستید، از این گزینه غافل نشوید.

پک سازمانی میتواند شامل گلدان گل آپارتمانی هم باشد!


خرید پک سازمانی: 8. جایگاه یا استند تلفن همراه

با انتخاب استند تلفن همراه به عنوان خرید هدیه سازمانی خاص شما می‌توانید یک هدیه پرسنلی کاربردی را به کارمندان و همکارانتان دهید. خیلی از ما از تلفن همراهمان برای برقراری تماس صوتی یا تماس تصویری با عزیزانمان استفاده می‌کنیم. در طول این تماس ما می‌خواهیم که تصویری که طرف مقابل از ما دارد یک تصویر ثابت باشد. در این‌جا است که جایگاه تلفن همراه می‌تواند یک شئ کاربردی و مفید باشد که می‌توان آن را در پک هدیه اداری گنجاند. به این ترتیب در میان انواع گیفت سازمانی و پک هدیه شرکتی، اگر می‌خواهید آسایش و راحتی بیشتری برای پرسنل فراهم کنید، استند تلفن همراه می‌تواند هدیه مناسب و یک پک سازمانی مناسبتی برای محل کار باشد.

پک سازمانی


انتخاب هدیه برای پک سازمانی: 9. ماگ

با تهیه ماگ برای هدیه سازمانی خاص و حتی یک پک سازمانی مناسبتی شما می‌توانید به همکاران و کارمندان خودتان نشان دهید که چقدر آن‌ها برای شما مهم هستند. برای خرید ماگ شما انتخاب‌های متنوعی دارید و می‌توانید ماگ‌های ساده یا طرح‌دار را برای همکاران و کارمندان‌تان انتخاب کنید. این کار بستگی به شخصیت و علایق آن‌ها دارد. اگر آن‌ها چیزهای بامزه را دوست دارند شما می‌توانید ماگ هایی با طرح‌های بامزه و جذاب را برای آن‌ها بگیرید. اگر آن‌ها چیزهای ساده می‌پسندند می‌توانید ماگ‌های ساده با رنگ‌های ملایم یا رنگ‌های تند را برای آن‌ها تهیه کنید.

پک سازمانی


هدیه سازمانی مناسب برای محل کار

این نوع هدیه پرسنلی می‌تواند برای تک تک کارمندان متفاوت باشد. این گیفت برای همکار و پرسنل نشان‌دهنده‌ی خاص بودن هر کدام از آنها است و بعلاوه یک هدیه مناسب برای محل کار نیز هست که می‌توانند از آن برای نوشیدن چای، قهوه یا آب استفاده کنند.


خرید پک سازمانی: 10. عروسک ضد استرس

عروسک ضد استرس هم یک گزینه مناسب دیگر برای خرید هدیه سازمانی محسوب می‌شود. در محیط کار خیلی از کارمندان و همکاران شما ممکن است فشارهای روحی کاری به آن‌ها وارد شود و یک راه برای خالی کردن استرس آن‌ها این است که بخواهند چیزی را فشار بدهند. در این مواقع، گرفتن یک عروسک ضد استرس می‌تواند راه‌حل مناسبی باشد. کارمندان و همکاران شما با فشار دادن این عروسک می‌توانند استرس‌ها و تنش‌های روزانه که در محیط کار تحمل می‌کنند را کمی کاهش دهند.


با خرید هدیه سازمانی روحیه کارمندان خود را تقویت کنید

داشتن یک تیم کارمندان و همکارانی که با جان‌ودل زحمت می‌کشند و کارهای شرکت را پیش می‌برند و برای برآوردن اهداف آن می‌کوشند یکی از بهترین چیزهایی است که شرکت شما می‌تواند داشته باشد. برای همین، شما فارغ از قیمت پک سازمانی با هدیه دادن پک سازمانی یا جعبه هدیه سازمانی می‌توانید از این اطمینان حاصل کنید که شما رابطه خوبی با کارمندان خود دارید و به خوب بودن روحیه آن‌ها اهمیت می‌دهید. درنتیجه، با خرید پک سازمانی شما نه تنها می‌توانید روابط صمیمانه‌تر و نزدیک‌تری با کارمندان خود برقرار کنید، بلکه می‌توانید به آن‌ها نشان دهید که آن‌ها برای شما و اهداف شرکت‌تان مهم هستند. یکی از این پک ها می تواند پک سازمانی آجیل، پک سازمانی نوروز، پک سازمانی عید، پک مناسبتی سازمانی باشد.

هدیه سازمانی صنایع دستی

برای خرید گیفت سازمانی یا پک هدیه سازمانی و پک سازمانی مناسبتی ایده‌های مختلف و انواع گیفت سازمانی وجود دارد که همگی می‌توانند پک هدیه شرکتی مناسبی برای کارمندان و پرسنل شرکت باشند. اما اگر به دنبال خرید گیفت سازمانی خاص هستید، هدیه سازمانی صنایع دستی نیز گزینه‌ی بسیار ایده‌آلی به عنوان گیفت هدیه شرکتی است. خرید گیفت هدیه شرکتی متشکل از صنایع دستی ارج نهادن به هنر دست هنرمندان است و به خوبی به کارمندان نشان می‌دهد که قدردان زحمات و تلاش‌های آنها هستید.

خرید پک صنایع دستی

قیمت پک سازمانی و یک پک سازمانی مناسبتی متشکل از صنایع دستی شاید به نظر ایده‌ی گرانی برسد اما خرید صنایع دستی به صورت عمده علاوه بر کمک به هنرمندان صنایع دستی، می‌تواند هزینه‌ی کمتری هم برای شما به همراه داشته باشد و در عین حال هدیه پرسنلی شیک و منحصربفردی باشد.


تهیه جعبه هدیه سازمانی نوروزی از آجیل فروشی آنلاین حاجی بادومی

فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی با خوراکی‌های خوشمزه و باکیفیت در انواع باکس زیبا و جالب، که مطمئنا بعد از اتمام خوردنی‌ها، کسی آن‌ها را دور نخواهد انداخت و همیشه در آشپزخانه یا دفتر کار می‌توان به عنوان نظم دهنده وسایل از آن‌ها استفاده کرد، در یادها خواهد ماند. اگر خودتان را در تهیه‌ی پک سازمانی خلاق و مبتکر می‌دانید، از باکس‌های هدیه‌ی جذاب حاجی بادومی برای تهیه باکس سازمانی، خرید گیفت سازمانی یلدا، هدیه سازمانی عید نوروز، پک آجیل سازمانی هدیه و پک سازمانی روز زن غافل نشوید.

جعبه هدیه سازمانی