آجیل خام

  • کالاهای موجود
آجیل چهار مغز خام اعلا
آجیل چهار مغز خام اعلا
بسته بندی از 200 گرم
از 78,000 تومان
آجیل مغز شیرین خام اعلا
آجیل مغز شیرین خام اعلا
بسته بندی از 200 گرم
از 73,000 تومان
loader filter hajibadoomi

آجیل خام مخلوط - سالم و مقوی

آجیل مخلوط خام (Raw Mixed Nuts) یک میان‌وعده‌ی کاملا سالم و خوشمزه است. ترکیبی از بادام هندی، بادام درختی، فندق، پسته و غیره معمولا عضو ثابت آجیل‌های مخلوط هستند. آجیل‌های بکار رفته در آجیل خام دارای چربی، فیبر و پروتئین سالم هستند که برای سلامتی بدن می‌توانند بسیار مفید باشند. آجیل‌های خام طرفداران خاص خود را دارند و از نظر تغذیه‌ای نسبت به آجیل شور یا روغنی بسیار سالم‌ترند. خرید آجیل خام مخلوط و مصرف منظم و روزانه‌ی آن در رژیم غذایی به ویژه در افراد مسن‌تر می‌تواند راه خوبی برای ارتقای سیستم ایمنی و سلامت بدن باشد. شما هم می‌توانید با خرید آجیل مخلوط و خرید آجیل خام از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی از خواص بی‌نظیر این مخلوط‌ها لذت ببرید.

خرید آجیل مخلوط خام اعلاء

فواید آجیل خام و ارگانیک

آجیل خام تازه و باکیفیت راهی عالی برای بدست آوردن طیف وسیعی از مواد مغذی مفید است. آجیل خام ارگانیک مملو از مواد مغذی سالم برای قلب مانند چربی‌های اشباع نشده هستند که می‌تواند در کاهش سطح کلسترول‌های بد خون موثر باشد. این آجیل‌های خام بعلاوه غنی از آنتی اکسیدان هستند که از سلول‌های بدن در برابر اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند. آجیل خام خوشمزه و تازه حاوی پروتئین، فیبر غذایی و مواد معدنی است و یک گزینه‌ی مناسب به عنوان میان وعده‌ای سالم و سیرکننده است. این آجیل‌های خام و باکیفیت که فندق تازه عضو اصلی آن است، بعلاوه آمینو اسدید آرژینین تولید می‌کنند که با کاهش فشار خون مرتبط است.

فواید آجیل مخلوط خام و ارگانیک

خرید آجیل خام باکیفیت از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی

خرید اینترنتی آجیل خام اعلا را می‌توانید با فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی تجربه کنید. این فروشگاه آجیل مخلوط چهار مغز خام و آجیل مخلوط مغز شیرین خام باکیفیت و اعلاء را به مشتریان خود ارائه می‌کند. آجیل‌ها سرشار از خواص برای سلامتی بدن هستند و با گنجاندن آنها در رژیم غذایی خود می‌توانید از این خواص بهره‌مند شوید. شما می‌توانید آجیل مخلوط خام را به عنوان آجیل شب یلدا و یا شب عید نیز تهیه کنید.