آجیل مخلوط شور

  • کالاهای موجود
آجیل مخلوط تخمه‌دار ممتاز
آجیل مخلوط تخمه‌دار ممتاز
بسته بندی از 200 گرم
از 52,000 تومان
از 49,400 تومان
% 5 تخفیف
آجیل مخلوط تخمه‌دار اقتصادی
آجیل مخلوط تخمه‌دار اقتصادی
بسته بندی از 200 گرم
از 42,000 تومان
از 39,900 تومان
% 5 تخفیف
آجیل مخلوط چهار مغز بدون پوست شور ممتاز
آجیل مخلوط چهار مغز بدون پوست شور ممتاز
بسته بندی از 200 گرم
از 68,000 تومان
از 61,200 تومان
% 10 تخفیف
آجیل مخلوط شور ممتاز
آجیل مخلوط شور ممتاز
بسته بندی از 200 گرم
از 64,000 تومان
از 58,240 تومان
% 9 تخفیف
loader filter hajibadoomi

آجیل مخلوط شور

آجیل مخلوط شور (Mixed Roasted Nuts) یکی از پرطرفدارترین انواع آجیل مخلوط است که متشکل از آجیل‌های بوداده و نمکی مانند انواع تخمه‌ها، بادام هندی، بادام درختی، پسته و فندق تازه است. اگرچه لذت خوردن آجیل مخلوط ترد و نمکی غیرقابل توصیف است اما برای افرادی که دارای فشار خون بالا هستند خوردن این آجیل پیشنهاد نمی‌شود. اما به طور کلی نباید فکر کنید که آجیل مخلوط شور مضر است.

ما برای سلامت بدن خود به مقدار کمی سدیم نیاز داریم. سدیم در انتقال تکانه‌های عصبی، انقباض و شل شدن عضلات و حفظ تعادل مایعات نقش دارد. یک فرد بالغ روزانه بین 460 تا 920 میلی‌گرم سدیم (یا حدود 1 تا 2 گرم نمک) برای عملکرد بدن خود نیاز دارد. به این ترتیب خرید آجیل مخلوط شور می‌تواند برای سلامتی مفید هم باشد. البته آجیل مخلوط شور مرغوب و باکیفیت را می‌توانید با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی تهیه کنید و از خواص آن برای سلامتی بهره‌مند شوید.

خرید آجیل مخلوط شور

آجیل مفید برای سلامت قلب

تحقیقات زیادی در مورد خواص آجیل‌ها بر سلامتی بدن و به ویژه قلب انجام شده است. این تحقیقات نشان داده‌اند که مصرف روزانه‌ی 30 گرم آجیل مخلوط خطر ابتلا به بیمار‌ی‌های قلبی عروقی را تا 30 درصد کاهش می‌دهد. افرادی که مبتلا به بیماری‌های قلبی هستند نیز می‌توانند با مصرف روزانه‌ی آجیل کمتر در معرض خطرات و مرگ و میر باشند. بعلاوه تحقیقات دیگر نشان دادند که خوردن روزانه یک مشت آجیل مخلوط می‌تواند مارکرهای خونی مرتبط با بیماری‌های قلبی مانند کلسترول بد بالا را بهبود بخشد. مزایای متعدد آجیل مخلوط شور به خاطر وجود مواد مغذی و ترکیبات فعال زیستی منحصر بفرد موجود در آنها است.

آجیل مفید برای سلامت قلب

خرید آجیل مخلوط شور اعلا از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی

آجیل‌ها خوب و خوشمزه‌اند اما با کمی نمک جذاب‌تر هم می‌شوند. بنابراین اگر تا حالا از خوردن آجیل مخلوط شور اجتناب می‌کردید ارزش آن را دارد که به این منبع مواد مغذی و پر خاصیت یک فرصتی بدهید. آجیل مخلوط شور فواید زیادی برای سلامتی دارد و اگرچه آجیل‌های بی‌نمک حاوی سدیم کمی هستند اما آجیل مخلوط شور هم آنقدری که فکر می‌کنید شور نیست! برای خرید آنلاین آجیل مخلوط شور ممتاز از جمله آجیل مخلوط تخمه‌دار و آجیل مخلوط چهار مغز بدون پوست می‌توانید به فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی رجوع کنید.