آجیل مخلوط خام

  • کالاهای موجود
آجیل چهار مغز خام اعلا
آجیل چهار مغز خام اعلا
بسته بندی از 200 گرم
از 68,000 تومان
از 61,200 تومان
% 10 تخفیف
آجیل مغز شیرین خام اعلا
آجیل مغز شیرین خام اعلا
بسته بندی از 200 گرم
از 64,000 تومان
از 60,800 تومان
% 5 تخفیف
loader filter hajibadoomi

آجیل مخلوط خام - سالم و مقوی

آجیل مخلوط خام (Raw Mixed Nuts) یک میان‌وعده‌ی کاملا سالم و خوشمزه است. ترکیبی از بادام هندی، بادام درختی، فندق، پسته و غیره معمولا عضو ثابت آجیل‌های مخلوط هستند. آجیل‌های بکار رفته در آجیل مخلوط خام دارای چربی، فیبر و پروتئین سالم هستند که برای سلامتی بدن می‌توانند بسیار مفید باشند. آجیل‌های خام طرفداران خاص خود را دارند و از نظر تغذیه‌ای نسبت به آجیل شور یا روغنی بسیار سالم‌ترند. خرید آجیل مخلوط خام و مصرف منظم و روزانه‌ی آن در رژیم غذایی به ویژه در افراد مسن‌تر می‌تواند راه خوبی برای ارتقای سیستم ایمنی و سلامت بدن باشد. شما هم می‌توانید با خرید آجیل مخلوط خام اعلاء از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی از خواص بی‌نظیر این مخلوط‌ها لذت ببرید.

خرید آجیل مخلوط خام اعلاء

فواید آجیل مخلوط خام و ارگانیک

آجیل مخلوط خام تازه و باکیفیت راهی عالی برای بدست آوردن طیف وسیعی از مواد مغذی مفید است. آجیل مخلوط خام ارگانیک مملو از مواد مغذی سالم برای قلب مانند چربی‌های اشباع نشده هستند که می‌تواند در کاهش سطح کلسترول‌های بد خون موثر باشد. این آجیل‌های مخلوط خام بعلاوه غنی از آنتی اکسیدان هستند که از سلول‌های بدن در برابر اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند. آجیل مخلوط خام خوشمزه و تازه حاوی پروتئین، فیبر غذایی و مواد معدنی است و یک گزینه‌ی مناسب به عنوان میان وعده‌ای سالم و سیرکننده است. این آجیل‌های خام و باکیفیت که فندق تازه عضو اصلی آن است، بعلاوه آمینو اسدید آرژینین تولید می‌کنند که با کاهش فشار خون مرتبط است.

فواید آجیل مخلوط خام و ارگانیک

خرید آجیل مخلوط خام باکیفیت از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی

خرید اینترنتی آجیل مخلوط خام اعلا را می‌توانید با فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی تجربه کنید. این فروشگاه آجیل مخلوط چهار مغز خام و آجیل مخلوط مغز شیرین خام باکیفیت و اعلاء را به مشتریان خود ارائه می‌کند. آجیل‌ها سرشار از خواص برای سلامتی بدن هستند و با گنجاندن آنها در رژیم غذایی خود می‌توانید از این خواص بهره‌مند شوید. شما می‌توانید آجیل مخلوط خام را به عنوان آجیل شب یلدا و یا شب عید نیز تهیه کنید.