کادو ولنتاین - باکس ولنتاین

  • کالاهای موجود
کادو ولنتاین طرح جاشوا
کادو ولنتاین طرح جاشوا
ناموجود
باکس ولنتاین لیلی
باکس ولنتاین لیلی
ناموجود
باکس ولنتاین سامانتا
باکس ولنتاین سامانتا
ناموجود
کادو ولنتاین طرح رایان
کادو ولنتاین طرح رایان
ناموجود
کادو ولنتاین طرح برایان
کادو ولنتاین طرح برایان
ناموجود
کادو ولنتاین طرح فارمیس
کادو ولنتاین طرح فارمیس
ناموجود
باکس ولنتاین آنجلا
باکس ولنتاین آنجلا
ناموجود
کادو ولنتاین طرح آرشیدا
کادو ولنتاین طرح آرشیدا
ناموجود
کادو ولنتاین طرح ویکتوریا
کادو ولنتاین طرح ویکتوریا
ناموجود
کادو ولنتاین طرح آندره
کادو ولنتاین طرح آندره
ناموجود
باکس ولنتاین هلنا
باکس ولنتاین هلنا
ناموجود
کادو ولنتاین طرح امیلیا
کادو ولنتاین طرح امیلیا
ناموجود
کادو ولنتاین طرح سباستین
کادو ولنتاین طرح سباستین
ناموجود
کادو ولنتاین طرح شارلوت
کادو ولنتاین طرح شارلوت
ناموجود
باکس ولنتاین آیلین
باکس ولنتاین آیلین
ناموجود
کادو ولنتاین طرح جوزف
کادو ولنتاین طرح جوزف
ناموجود
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

خرید کادو ولنتاین آنلاین

کادو ولنتاینِ خوب، چند ویژگی دارد: اول اینکه با رنگ‌های گرم و آتشین نمادی از عشق شور انگیز باشد، دوم اینکه زیبا و دلبر باشد و سوم که از دو گزینه‌ی اول اهمیت بیشتری دارد، قیمت مناسبی داشته باشد. برای اینکه به کسی بفهمانید که " تو ولنتاین منی" فقط خرید باکس ولنتاین (Valentine's day gift box) کار ساز نیست. شما باید به عشق‌تان دل بدهید وگرنه سرخ‌ترین رزها و ناب‌ترین شکلات‌ها هم به زودی فراموش می‌شوند و راهکارهای موقتی هستند. هدیه ولنتاین را با عشق بخرید، مطمئن باشید که این عشق دنیای شما را زیر و رو خواهد کرد!

برای خرید کادو ولنتاین ارزان ایده‌های مختلفی هست و قیمت کادو ولنتاین هم بسته به چیزهایی که می‌خرید، متفاوت است. با این حال فرقی نمی‌کند هدیه ولنتاین ارزان قیمت باشد یا پک هدیه ولنتاین لاکچری، آنچه مهم است، این است که با خرید پک ولنتاین می‌توانید احساس ناب خود را نشان دهید. اگر زمان کافی برای گشتن و خرید کردن ندارد هم خرید کادو ولنتاین اینترنتی همیشه ایده‌ی خوبی است که البته ما به شما خرید هدیه ولنتاین آنلاین از حاجی بادومی را پیشنهاد می‌کنیم.

خرید شکلات خارجی

قیمت هدیه ولنتاین

هدیه‌ای که با نیت کادو ولنتاین تهیه می‌شود، قیمت ندارد، این هدیه از دل برمی‌آید و به قول قدیمی‌ها هر آنچه که از دل برآید لاجرم بر دل نشینید. قیمت باکس ولنتاین نسبت به اقلام موجود در آن، متغییر است. بسته‌ای که با شکلات‌ تخته ای ریتر اسپرت و یا لینت پر شده باشد، واقعا ارزشمند و البته گرانقیمت است. بنابراین قیمت باکس شکلات ولنتاین با توجه به تعداد و برند شکلات‌ها می‌تواند متغیر باشد.

هیچ‌کس نمی‌تواند منکر جذابیت شکلات و هدیه دادن آن بعنوان کادو ولنتاین شود. شکلات‌ها بهترین کادو ولنتاین برای دختر هستند؛ باور نمی‌کنید؟ پس امتحان کنید! خرید باکس شکلات ولنتاین بک انتخاب کلاسیک است. شما می‌توانید شکلات‌ها را در یک باکس در کنار دسته گل‌ها در کنار گل‌های رز قرار دهید یا می‌توانید آن را در یک باکس در کنار عروسک و اسباب‌بازی‌های کوچک قرار دهید. برای خرید پک شکلات ولنتاین گزینه‌های زیادی هست که البته گزینه‌ی راحت‌تر، خرید کادو ولنتاین اینترنتی از فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی است. 

(از صفحه شکلات پذیرایی نیز بازدید کنید.)

خرید کادو ولنتاین

خرید هدیه ولنتاین اینترنتی: کادو ولنتاین عاشقانه و مناسب

از زمانیکه سر و کله فرشته کوپیدو بالدار پیدا شد و تیر عشق به دل آدم‌ها اثبات کرد، گل سرخ و کارت پستال‌های عاشقانه روی کار آمدند. اما کم کم شکلات‌های طرح‌دار با جلدهای سرخ رنگ و آتشین به همراه شمع، در بازار کادوی ولنتاین رونق پیدا کردند و در نهایت اینکه انتخاب هدیه خاص ولنتاین با این تنوع تقریبا کار ساده‌ای است. بعلاوه اینکه خرید هدیه ولنتاین آنلاین نیز کار را ساده‌تر ساخته است.

حتی بدون پرداختن به تاریخ، می‌توان به راحتی رابطه کادوی ولنتاین و شکلات را متوجه شد. شکلات‌ها ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را رمانتیک می‌کند. شکلات‌های کاکائویی با وجود آنتی اکسیدان‌های فراوانی که دارد احساس عاشقی را تقویت خواهند کرد و با طعم خوب این حس را تکمیل می‌کنند. برای خرید باکس شکلات ولنتاین سری به فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی بزنید. با شکلات و گل که هدیه خاص ولنتاین برای خانم ها است، این روز را خاطره‌انگیز کنید.

(مطالعه مطلب انواع مدل شکلات را به شما پیشنهاد می‌کنیم.)

خرید باکس ولنتاین

تاریخچه استفاده از شکلات در هدیه ولنتاین

در زمان‌های قدیم خانواده سلطنتی اروپایی برای داشتن رابطه عاشقانه‌ی بهتر، شکلات‌های مخلوط با کهربا به عاشقان خود هدیه می‌دادند. بر اساس مطالعات اخیر، گفته می‌شود زنانی که شکلات می‌خورند در مقایسه با زنانی که شکلات نمی‌خورند، تمایل بیشتری برای رابطه‌ی عاشقانه دارند. شکلات‌ها احساس و طعم بهشت را برایتان تداعی خواهند کرد. شکلات‌های تلخ خوش عطر در کنار گل‌های رز، انتخابی جذاب بعنوان باکس ولنتاین هستند.

قیمت باکس شکلات ولنتاین را با تعداد و برند شکلات‌ها می‌توانید مناسب‌سازی کنید. کادو ولنتاین برای دختر یا کادو ولنتاین مردانه، فرقی ندارد؛ در هر صورت شکلات باید پایه‌ی اساسی در خرید باکس ولنتاین باشد!

خرید هدیه ولنتاین

شکلات هدیه مناسب روز عشق

شاید اولین بار استراتژی بازاریاب نابغه‌ای به نام ریچارد کدبری در قرن نوزدهم بود که شکلات‌ها را به عنوان هدایای ناب برای روز عشق معرفی کرد. در دهه 1800، خانواده بریتانیایی او به تولید شکلات می‌پرداختند، آن‌ها با تولید کره کاکائو تواستند روش نوینی در ساخت شکلات ابداع کنند.

مثل تمامی امکانات خوب، شکلات‌ها هم مخصوص خانواده‌های اشرافی بود، اما خانواده‌ی کدبری با ساخت شکلات‌های کوچک توانستند لذت خوردن شکلات‌ را به طبقات دیگر جامعه سرایت دهند. در دوران ویکتوریا، کدبری قدم بزرگ دیگری برداشت و آن ساخت جعبه‌های زیبا با نقشی از فرشته کوپیدو بالدار و گل رز و شکلات‌های قلبی شکل بود. در امریکا، برند هرشی برای اولین بار در سال 1907 شروع به تولید شکلات‌های "بوسه" کردند، که با استقبال زیادی روبه رو شد.

یک کادو ولنتاین عاشقانه با چند شکلات می‌توانید تبدیل به یک هدیه ولنتاین لاکچری شود! بنابراین از خرید باکس شکلات برای ولنتاین غافل نشوید.

(در وبلاگ حاجی بادومی مطلبی در خصوص بهترین برندهای شکلات نوشته‌ایم.)

قیمت کادو ولنتاین

علت محبوبیت باکس شکلات ولنتاین

یکی دیگر از مواردی که شکلات‌ها را به گزینه اصلی خرید هدیه ولنتاین برای همسر یا دوست تبدیل کرده است، برگرفته از یک سنت قدیمی است. مادرها در زمان جنگ، نامه‌های عاشقانه‌ی همسر و پسرهای‌شان را درون جعبه‌های زیبای شکلات می‌گذاشتند و این بسته‌های قشنگ دست به دست به نسل‌های آینده می‌رسید. این باکس شکلات ولنتاین، میراث عاشقانه‌ی خانواده است!

بنابراین اگر به فکر خرید هدیه ولنتاین برای همسر خود هستید، یک جعبه شکلات می‌تواند کادو ولنتاین مردانه و مناسبی باشد. اگرچه پک ولنتاین دخترانه یا پک ولنتاین پسرانه چندان فرق ندارد. در هر صورت شکلات یکه‌تاز این هدایا است. 

(برای زیباتر شدن باکس ولنتاین می‌توانید از وبسایت ما شکلات خارجی تهیه کنید.)

قیمت باکس ولنتاین

معرفی چند ایده برای کادو ولنتاین عاشقانه

روز ولنتاین روز عشق و محبت است و روزی است که ما می‌توانیم به کسانی که در زندگی‌مان دوستشان داریم نشان دهیم که چه‌قدر از وجود آن‌ها در زندگی‌مان خوشحال هستیم. در روز ولنتاین شما با خرید کادو ولنتاین می‌توانید احساسات خود به عشقتان را بیشتر و تاثیرگذارتر از کلمات بیان کنید. برای همین، بااین‌وجود، خیلی‌ها در روز ولنتاین شاید به این فکر کنند که بهترین انتخاب آن‌ها برای خرید پک ولنتاین چه می‌تواند باشد.

ممکن است خیلی از افراد به سراغ انتخاب‌های پرزرق‌وبرق و تجملاتی و گران مثل رستوران‌های آن‌چنانی یا هدایای خیلی پرزرق‌وبرق و هدیه ولنتاین لاکچری بروند. اما شما با دادن هدایای کوچک هم می‌توانید عشق و محبتتان را به طرف مقابلتان نشان دهید. ما در این مطلب درمورد انواع هدیه ولنتاین که شما می‌توانید به فرد مورد علاقه در زندگی‌تان بدهید صحبت خواهیم کرد.

البته فراموش نکنید کادو ولنتاین لاکچری همیشه حرف اول را نمی‌زند؛ گاهی اوقات خرید کادو ولنتاین ارزان اما مناسب بهترین انتخاب است؛ مهم احساسی است که پشت کادو ولنتاین عاشقانه شماست. البته برای راحت‌تر شدن کار، پیشنهاد ما خرید هدیه ولنتاین آنلاین است. 

قیمت هدیه ولنتاین

برای هدیه ولنتاین چه بگیریم: 1. کادوی ولنتاین یک دسته‌گل زیبا

کادو ولنتاین دخترانه چه چیزی مناسب است؟ گل! کادو ولنتاین برای پسر چه هدیه‌ای مناسب است؟ گل! بله. یک دسته گل می‌تواند پاسخی زیبا و مناسب برای هر مراسم و هر شخصی باشد. اگرچه موقع خریددسته گل به عنوان کادوی ولنتاین، شاید بگویید که این انتخاب  تکراری است. بااین‌وجود، گرفتن گل و هدیه دادن آن در روز ولنتاین هیچ‌وقت کار بدی نبوده و همیشه می‌تواند طرف مقابل شما را خوشحال کند.

اگر برای دوست دختر یا نامزدتان می‌خواهید باکس ولنتاین بدهید، می‌توانید آن را پر از گل رز یا هر گلی که دوست دارید کنید یا اگر هدیه کوچکی دارید می‌توانید آن را در باکس ولنتاین قرار دهید. برای همین، گل‌ها هیچ‌وقت برای هدیه دادن در روز ولنتاین از مد نمی‌افتند و همیشه یک هدیه ولنتاین پرطرفدار هستند. قیمت هدیه ولنتاین با گل، بسته به گل‌ها و تعداد آنها می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین اگر به فکر خرید هدیه ولنتاین ارزان هستید، از گل‌های فصل استفاده کنید که در زیبایی می‌درخشند و در عین حال قیمت مناسبی دارند.

(از محصولات صفحه باکس شکلات نیز بازدید کنید.)

خرید دسته‌گل زیبا بعنوان کادو ولنتاین

بهترین کادو ولنتاین: 2. نوشتن یک نامه عاشقانه 

در این عصر دیجیتال که عادت داریم از طریق رسانه‌های اجتماعی یا از طریق پیام‌های متنی خیلی سریع پیام کوتاه بنویسیم و کارهایمان را انجام دهیم، شاید نوشتن نامه عاشقانه خیلی کار قدیمی و پیش‌پاافتاده‌ای باشد. درصورتی‌که چنین چیزی نیست. نوشتن نامه عاشقانه اتفاقاً می‌تواند خیلی رمانتیک و انتخاب مناسبی برای کادو ولنتاین شما باشد.

این به این خاطر است که نوشتن نامه عاشقانه بیشتر از آن فرستادن پیام‌های متنی در رسانه‌های اجتماعی زمان می‌گیرد و نیازمند آن است که شما با دست خودتان بر روی کاغذ متنی را بنویسید. این نشان دهنده آن است که شما به فرد مورد علاقه در زندگی‌تان فکر می‌کنید و برای او زمان می‌گذارید تا احساسات خود را به این صورت بیان کنید. برای همین، نوشتن نامه عاشقانه برای عشقتان را دست‌کم نگیرید، زیرا می‌تواند یک حرکت بسیار صمیمانه و نشان‌دهنده ابراز علاقه و عشق شما باشد.

به این ترتیب در کنار خرید هدیه ولنتاین برای همسر، یک نامه هم بنویسید. اصلا شاید بخواهید یک دسته گل یا باکس گل سفارش بدهید و روی کارت آن خودتان چیزی بنویسید که احساسات شما را به خوبی نشان دهد. 

 نوشتن نامه عاشقانه بعنوان هدیه ولنتاین

ایده هدیه‌ای مناسب برای باکس ولنتاین: 3. ایجاد یک آلبوم از خاطرات عاشقانه 

به فکر آماده کردن یا خرید خرید پک ولنتاین هستید؟ یکی از گزینه‌های جذاب و دوست‌داشتنی برای آماده کردن یک پک ولنتاین دخترانه و حتی پک ولنتاین پسرانه، ساختن یک آلبوم از عکس‌های خاطره‌انگیز است. این عکس‌ها می‌توانند از آغاز رابطه عاشقانه شما تا زمان حاضر باشند. با هدیه دادن این آلبوم عاشقانه در باکس ولنتاین به عشقتان شما می‌توانید به او نشان دهید که عشقتان از چه مدتی با شما بوده‌است و این‌که چقدر قدردان وجود او در زندگی‌تان هستید. 

در کنار این آلبوم می‌توانید یک باکس شکلات نیز قرار دهید. قیمت باکس شکلات ولنتاین را در حاجی بادومی جستجو کنید و بعد هم چه چیز بهتر از خرید هدیه ولنتاین آنلاین؟ 

ایجاد یک آلبوم از خاطرات عاشقانه به همراه شکلات یک ایده باکس ولنتاین جذاب است

بهترین هدیه ولنتاین: 4. برای عشقتان سبدی از چیزهای مورد علاقه او را تهیه کنید

انتخاب خلاقانه‌ای که شما برای هدیه ولنتاین می‌توانید انجام دهید این است که سبدی را تهیه کنید و آن را پر از اشیاء یا کالاهایی کنید که عشقتان دوست دارد. برای مثال، شما در سبد می‌توانید لوسیون مورد علاقه او، چایی یا نوع قهوه‌ای که دوست دارد بنوشد یا هر کالایی که او دوست دارد را بگذارید و در روز ولنتاین به او هدیه دهید. این انتخاب هم خلاقانه است و هم این‌که عشق شما را سوپرایز می‌کند.

به این ترتیب قیمت باکس ولنتاین را می‌توانید با اقلامی که تهیه می‌کنید، مدیریت کنید. برای خرید پک ولنتاین ارزان، از چیزهای ساده و کاربردی مثل جوراب، لوسیون، کراوات و غیره استفاده کنید. با این حال، خرید کادو ولنتاین اینترنتی راه ساده‌ای است که پیشنهاد می‌کنیم انتخاب کنید.

(برای سورپرایز کردن عزیزانتان می‌توانید از آیتم‌های صفحه باکس هدیه دیدن کنید.)

بعنوان باکس ولنتاین یک جعبه از وسایل مورد علاقه همسرتان تهیه کنید

بهترین انتخاب برای کادو ولنتاین: 5. شیرینی‌های قلبی شکل

چه انتخابی بهتر از این‌که شما شیرین بودن رابطه عاشقانه خود را با درست کردن شیرینی‌هایی با شکل قلب و شیرینی‌هایی که شکل رمانتیک دارند به‌عنوان هدیه ولنتاین به عشقتان نشان دهید. اما اگر عاشق شیرینی‌پزی هستید و ذوق و حوصله این کار را دارید، هدیه دادن شیرینی‌هایی که شکل قلبی و عاشقانه دارند در باکس ولنتاین به عشقتان می‌تواند هم گزینه جذابی باشد و هم این‌که دهن عشقتان را شیرین کند.

شما می‌توانید خودتان یک باکس شکلات برای ولنتاین بسازید و چه چیزی زیباتر از هنر دست شما به عنوان پک هدیه ولنتاین. به این ترتیب قیمت باکس ولنتاین ارزان‌تر از حد تصور شما می‌شود و می‌تواند یک هدیه‌ی منحصربفرد و مقرون به صرفه باشد.

شیرینی‌های قلبی شکل بعنوان باکس هدیه ولنتاین

بهترین ایده برای کادو ولنتاین: 6. هدیه دادن یک قاب عکس زیبا

اگر به فکر خرید هدیه ولنتاین ارزان اما جذاب و دوست‌داشتنی هستید، یکی دیگر از ایده های ناب برای کادو ولنتاین می‌تواند خرید یک هدیه‌ی خاص و جذاب مانند یک قاب عکس باشد. به این ترتیب می‌توانید یکی از عکس‌های خاطره‌انگیزی که با هم گرفته‌اید را انتخاب کنید و آن را در قاب عکس بگذارید. یک قاب عکس با عکس عاشقانه‌ی شما بی‌شک می‌تواند یکی از بهترین هدیه‌ها برای عشقتان باشد. این کار حرکت زیبایی است و به عشق شما یادآور خاطرات شیرینتان می‌شود.

انتخاب یک عکس عاشقانه و قرار دادن آن در یک قاب عکس زیبا می‌تواند ایده کادو ولنتاین ماندگار و جذابی باشد. این هدیه را با باکس شکلات ولنتاین ارزان تکمیل کنید و روز عشق را ماندگار کنید.

(با حواص کره بادام زمینی آشنا هستید؟ پیشنهاد می‌کنیم در این مورد بیشتر مطالعه کنید.)

ایده کادو ولنتاین

بهترین انتخاب برای کادو ولنتاین: 7. رفتن به پیکنیک

برای دادن هدیه ولنتاین حتماً مجبور به خرید یک هدیه ولنتاین لاکچری نیستید. گاهی اوقات، شما می‌توانید او را به یک پیک‌نیک در فضای سبز دعوت کنید. شما می‌توانید مواد لازم برای پیک‌نیک کردن را هم تهیه کنید و می‌توانید به‌صورت غافل‌گیرکننده به عشقتان بگویید که در جای خاصی شما را ملاقات کند. سپری کردن یک روز در یک محیط زیبا و آرام‌بخش فقط با عشقتان می‌تواند به‌خودی‌خود یک روز عاشقانه خیلی‌خوب باشد و از هر هدیه‌ای هم زیباتر و معنادارتر باشد.

البته سفر کوتاه یا گردش روزانه‌ی خود را با خرید پک شکلات ولنتاین تکمیل کنید. با خرید یک باکس شکلات ولنتاین ارزان می‌توانید این روز را خاطره‌انگیز کنید. ما هم به شما خرید کادو ولنتاین آنلاین از حاجی بادومی را پیشنهاد می‌کنیم.

رفتن به پیکنیک با همسرتان در روز ولنتاین یک کادو ولنتاین متفاوت است

بهترین انتخاب برای هدیه ولنتاین: 8. سینی مزه پنیر

اگر عشق شما از آن دسته افراد شکمو یا عاشق تنقلات و غذا است، ایده کادو ولنتاین مناسب برای شما می‌تواند یک سینی مزه پنیر باشد! سینی مزه پنیر را می‌توانید با مخلفات مختلفی سفارش دهید. برای مثال بعضی از افراد سینی مزه پنیر را با سبزیجات ترجیح می‌دهند و بعضی‌ها نیز آن را با میوه یا کالباس دوست دارند. در هر صورت هرچه که باشد، سینی مزه پنیر می‌تواند یک انتخاب غذایی خوب برای هدیه دادن در روز ولنتاین باشد.

سینی مزه با مخلفات میوه یا سبزیجات و غیره می‌تواند برای هدیه روز ولنتاین در کنار دسته گل یا هر هدیه‌ی دیگری جذاب باشد. خوردنی‌ها آنقدر جذاب هستند که نمی‌توان گفت این کادو ولنتاین مردانه است یا یک کادو ولنتاین دخترانه. در هر صورت می‌توانید این ایده را به تنهایی و یا در کنار باکس شکلات برای ولنتاین، آماده کنید. 

(خرید باکس میوه خشک هم ایده‌ی خوبی برای هدیه دادن به عزیزان است.)

ایده کادو ولنتاین برای پسر

بهترین انتخاب برای کادو ولنتاین: 9. دیدن یک فیلم سینمایی کنار هم

در کنار خرید باکس شکلات ولنتاین، ایده‌های جذاب دیگری برای به یاد ماندنی کردن روز عشق نیز وجود دارد. یک هدیه ولنتاین خاص می‌تواند تماشای یک فیلم جذاب و عاشقانه در کنار هم باشد؛ فرصتی که احتمالا کمتر پیش می‌آید. اصلا فیلم دیدن در روز ولنتاین را می‌توان هدیه خاص ولنتاین برای خانم ها دانست چرا که خانم‌ها لحظات با هم بودن و تماشا کردن یک فیلم را بسیار دوست دارند. 

بنابراین علاوه بر خرید باکس ولنتاین، یک فیلم جذاب و پرهیجان یا عاشقانه دانلود کنید و با پروژکتور و یا تلویزیون کنار هم تماشا کنید. این کار برای هدیه ولنتاین می‌تواند انتخاب جالبی باشد، مخصوصاً اگر همسر شما اهل دیدن فیلم باشد.

(در صفحه شکلات هدیه انواع شکلات برندهای مختلف را گردآوری کرده‌ایم.)

 دیدن یک فیلم سینمایی کنار هم، بعنوان کادو روز ولنتاین

بهترین ایده برای کادو ولنتاین: 10. لوازم اداری و دفتری

اگر نامزد یا همسرتان معلم یا کارمند است خیلی با لوازم تحریر سر و کار دارد، می‌توانید برای او لوازم اداری و دفتری خاصی مثل موس و کیبورد بخرید و یا لوازمی برای او هدیه بگیرید که کار او را در دفتر و محل کار راحت‌تر می‌کند. این ایده کادو ولنتاین و هدیه ولنتاین خاص به عشق شما نشان می‌دهد که چقدر شما به فکر او هستید و به این فکر هستید که او در محل کارش به راحتی کار خود را انجام دهد.

برای کارمندان و معلم‌ها شاید بهترین کادوی ولنتاین مجموعه‌ای از لوازم اداری باشد که کارشان را هم ساده‌تر می‌کند. در کنار این لوازم با یک باکس شکلات ولنتاین ارزان می‌توانید حسابی او را خوشحال کنید.

(پیشنهاد می‌کنیم در مورد خواص زعفران برای سلامتی مطالعه کنید.)

ایده کادو ولنتاین برای دختر

بهترین انتخاب برای هدیه ولنتاین: 11. لوازم ورزشی

اگر به فکر یک باکس ولنتاین شیک و کاربردی هستید، چه چیزی بهتر از خرید لوازم ورزشی برای عشقتان؟ خرید لوازم ورزشی به عنوان کادو ولنتاین همسر یا نامزدتان را تشویق می‌کند که در طول روز بیشتر ورزش کند و به سلامت خودش بیشتر اهمیت دهد. بنابراین، خرید لوازم ورزشی مثل مت یوگا یا حوله ورزشی و غیره می‌تواند راه خوبی برای تقویت سلامت عشقتان باشد.

اگر نامزد یا همسرتان اهل ورزش است، ایده کادو ولنتاین مناسب می‌تواند خرید پک ولنتاین با لوازم یا لباس‌های ورزشی برای او باشد.

(آیا می‌دانید آجیل برای تقویت سیستم ایمنی بسیار مفید است؟)

ایده کادو ولنتاین مردانه

بهترین انتخاب برای هدیه ولنتاین: 12. لوازم بهداشتی

لوازم بهداشتی یک گزینه مناسب دیگر برای ایده کادو ولنتاین به ویژه کادو ولنتاین مردانه است و اگر به فکر خرید هدیه ولنتاین برای همسر خود هستید، می‌توانید از این ایده استفاده کنید. همه افراد و مخصوصاً خانم‌ها به سلامت بدن و پوستشان خیلی اهمیت می‌دهند. به این ترتیب، با خرید لوازم آرایشی یا خرید یک ست آرایشی و بهداشتی می‌تواند کادوی خوبی برای همسر یا نامزدتان در این روز باشد. به این ترتیب کادو ولنتاین برای پسر را می‌توانید با لوازم بهداشتی تکمیل کنید، چیزهایی که یقینا به درد آقایان می‌خورد. 

خرید یک ست بهداشتی برای خانم‌ها و یا آقایان می‌تواند یک ایده خوب ولنتاینی باشد. با وسایل بهداشتی و اقلام دیگر یک پک ولنتاین پسرانه آماده کنید و عشق خود را سورپرایز کنید.

(از محصول گردو  و انواع آن در آجیل فروشی حاجی بادومی دیدن کنید.)

ایده کادو ولنتاین برای همسر

بهترین ایده کادو ولنتاین: 13. خرید شمع معطر

این روزها شمع‌های معطر طرفداران زیادی دارند و هیچ‌چیز به اندازه‌ی روشن کردن یک شمع معطر در اتاق نمی‌تواند فضای اتاقتان را عاشقانه‌تر و ارامش‌بخش‌تر کند. برای همین است که شمع معطر نیز می‌تواند ایده خوبی برای کادو ولنتاین باشد. شما برای انتخاب شمع معطر گزینه‌های مختلفی از بین بوها و رنگ‌های مختلف دارید و می‌توانید این کادو را به تنهایی یا در کنار هر کادویی که دلتان می‌خواهد به عشقتان هدیه دهید.

برای کسانی که عاشق شمع و بوی معطر هستند، شمع معطر می‌تواند یک انتخاب خوب برای کادوی ولنتاین باشد. شمع معطر یک کادو ولنتاین دخترانه است و می‌تواند برای ساخت یک پک ولنتاین دخترانه مناسب باشد.

(محصولات صفحه ویفر حاجی بادومی را از دست ندهید.)

ایده کادو ولنتاین برای مرد

بهترین انتخاب و ایده برای کادو ولنتاین: 14.  کارت هدیه ولنتاین

گاهی اوقات به جای این‌که هدیه خاصی بخرید و به عشقتان بدهید، می‌توانید به عنوان کادو ولنتاین یک کارت هدیه ولنتاین را با طرح سفارشی خودتان برای او تهیه کنید. به این صورت، عشق شما با پولی که در آن کارت هدیه گذاشته‌اید، هرچیزی که می‌خواهد را می‌تواند به سلیقه خودش بخرد. شما می‌توانید طرح کارت هدیه ولنتاین را هم به دلخواه خودتان سفارش دهید و هر مبلغی که می‌خواهید را به آن واریز کنید.

برای افراد سخت‌پسند، ایده کادو ولنتاین مناسب می‌تواند یک کارت هدیه ولنتاین باشد تا هرآنچه دوست دارند را برای خود بخرند. البته خرید کادو ولنتاین آنلاین نیز برای افراد پرمشغله گزینه‌ی خوبی است.

(در میان انواع میوه خشک، پیاز خشک یکی از محصولات با کیفیت حاجی بادومی است.)

کارت هدیه بعنوان ایده کادو ولنتاین

باکس ولنتاین شیک: با انتخاب‌های جذاب و منحصربه‌فرد به عشقتان در روز ولنتاین ابراز علاقه کنید

می‌دانم که خیلی از انتخاب‌های هدیه برای ولنتاین برای خیلی از افراد ممکن است تا جواهرات یا شام پر تجمل باشد. این کاملاً طبیعی است چون افراد دوست دارند بهترین‌ها را در این روز به طرف مقابل خودشان هدیه دهند و چه چیز بهتر از یک باکس ولنتاین شیک. بااین‌وجود، همان‌طور که در این مطلب گفتیم، هدیه ولنتاین خاص صرفا به معنای یک کادو ولنتاین لاکچری نیست. بلکه شما با دادن هدایای کوچک‌تر یا حتی کارهای دیگری مثل نامه نوشتن، سینما رفتن، پیک‌نیک رفتن و غیره در کنار یک خرید کادو ولنتاین ارزان می‌توانید عشقتان را سورپرایز کنید.

نکته مهمی که در مورد هدیه دادن در روز ولنتاین و خرید پک ولنتاین باید در نظر بگیرید، این است که شما باید صمیمیت و خلوص احساساتتان را به‌طرف مقابلتان نشان دهید. مهم نیست که هدیه شما بزرگ یا کوچک باشد و قیمت کادو ولنتاین چقدر باشد. مهم این است که شما از صمیم قلب آن را به عشقتان هدیه دهید. امیدواریم که مطالب این مطلب به شما کمک کنند تا هدیه خاص ولنتاین را برای عشقتان انتخاب کنید.

تهیه باکس ولنتاین

خرید باکس ولنتاین در فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی

تأثیرات فیزیولوژیکی و عاطفی شکلات بر روی افراد واقعیت دارد! خرید پک شکلات ولنتاین فقط نشانه عشق نیست، بلکه به عنوان راهی برای ابراز خوشحالی، عذرخواهی و احیای دوستی نیز می‌تواند باشد. شکلات از تقویت کننده‌های قدرتمند خلق و خو است. هر چقد شکلات تیره‌تر، خواص سلامتی آن بیشتر! برای خرید انواع شکلات تلخ خارجی و خرید باکس شکلات ولنتاین روی فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی حساب کنید. این فروشگاه امکان خرید کادو ولنتاین اینترنتی را برای مشتریان فراهم کرده است.

این نکته را به خاطر داشته باشید که برای زیباتر کردن باکس ولنتاین می‌توانید از آیتم‌هایی نظیر دراژه، تافی، آبنبات، شوکوبار و پاستیل نیز استفاده کنید و پک هدیه ولنتاین را با سلیقه‌ی خود دل‌انگیزتر کنید. خرید هدیه ولنتاین اینترنتی پیشنهاد راحت و جذاب ما برای شماست. 

تهیه کادو ولنتاین