صفحه شکلات

فکر می‌کنم کمتر کسی در دنیا پیدا می‌شود که عاشق شکلات (chocolate) نباشد. واقعا چیزی نیست که بشود از خوردنش گذشت. در هر مدلی که باشد، همیشه طرفداران خاص خود را دارد و بخشی از خریدهای خوشمزه‌ی خانواده‌ها را شامل می‌شود؛ از خرید شکلات تخته‌ ای ساده بگیرید تا خرید شکلات تلخ و شکلات شیرین و مغزدار و به طور کلی خرید شکلات پذیرایی برای مراسم‌ها و مهمانی‌های مختلف. البته همه‌ی این خریدهای خوشمزه را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی انجام دهید و بهترین قیمت شکلات را برای خرید شکلات فله داشته باشید.

قیمت شکلات - خرید شکلات

قیمت شکلات: برای خرید شکلات آنلاین اسم حاجی بادومی را به خاطر بسپارید!

 واقعا می‌توانید زندگی را اصلا بدون این‌ خوشمزه‌ها تصور کنید؟ خرید آبنبات و خرید تافی هم که دیگر گفتن ندارند... این روزها که همه‌ی آدم‌ها هم سرشان شلوغ شده‌ و وقتی برای سر خاراندن هم ندارند، شکلات بسته‌بندی هم حسابی محبوبیت به هم زده‌ است. چون خیلی سریع، راحت و بدون دردسر خورده می‌شود و البته طعم‌‌های متنوع و دلپذیری هم دارد.

با این حساب اگر شما از آن معدود آدم‌هایی نیستید که شکلات دوست ندارند، می‎‌توانید برای خرید شکلات فله به فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی سری بزنید. در این وبسایت امکان خرید شکلات ایرانی و خرید شکلات خارجی و البته خرید آجیل و همینطور خرید تنقلات دیگر به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

قیمت شکلات

قیمت خرید انواع شکلات

شکلات برای خودش دنیایی دارد. آنقدر تنوع دارد که واقعا نوشتن درباره همه آن، مثنوی هزار من کاغذ می‌شود. ولی اگر بخواهیم خیلی کلی نگاه به انواع آن داشته باشیم، به چهار دسته‌بندی عمومی می‌رسیم؛ شکلات شیری، شکلات دارک یا شکلات تلخ، شکلات سفید و شکلات روبی.

قیمت شکلات های مختلف را می‌توانید در وب سایت حاجی بادومی مشاهده کنید و برای خرید شکلات فله اقدام کنید. 

خرید شکلات

قیمت شکلات شیری

این نوع، در واقع جزو بهترین شکلات‌های دنیا محسوب می‌شود و میزان شیر و کاکائو در آن می‌تواند متفاوت باشد. اصل آن شُکلات خالص است که بعد شیر مایع، پودری یا فشرده به آن افزوده می‌شود. میزان کاکائویی که در تولید این محصول استفاده می‌شود، می‌تواند کشور به کشور و منطقه به منطقه تفاوت داشته باشد. مثلا در آمریکا فقط 10% پایه آن را شکلات تشکیل می‌دهد و در اروپا این عدد به 25% می‌رسد.

این نکته را می‌نویسم دل خودم هم آب می‌افتد: بافت و مزه شکلات شیری از سایر مدل‌ها نرم‌تر و کرمی‌تر است. برای خرید شکلات فله و مشاهده و مقایسه قیمت شکلات حتما به حاجی بادومی سر بزنید. 

قیمت خرید انواع شکلات

قیمت شکلات تلخ یا دارک

شکلات دارک با آن طعم کم‌شیرین خود، نزدیک‌ترین نوع به کاکائوی خالص است. خیلی جاها هم آن را شکلات ساده می‌نامند؛ چون خیلی مواد اضافی به آن افزوده نمی‌شود. چربی آن نه از شیر، که ازکره کاکائو تامین می‌شود که طعم آن را خالص‌تر و نزدیک‌تر به کاکائوی خالص می‌کند.

در آمریکا دو نوع از این شکلات تولید می‌شود: تقریبا شیرین و تلخ-شیرین. اولی شکر کمتر و طعمی شیرین‌تر داشته و دومی هم تلخ‌تر است. هر دو هم حداقل 35% کاکائوی خالص دارند. نوع دیگر این شکلات هم‌پوششی نام دارد که حاوی حداقل 31% شکلات و 35% کاکائو است و در شیرینی‌پزی استفاده می‌شود. برای خرید شکلات فله تلخ یا شیرین با بهترین قیمت شکلات تلخ به حاجی بادومی سر بزنید. 

خرید شکلات

قیمت شکلات سفید

شکلات سفید هم مثل شکلات شیری از میزان قابل‌توجهی شیر و شکر تولید می‌شود. تفاوت این است که هیچ کاکائوی خالصی در آن وجود ندارد؛ فقط از کره کاکائو در تولیدش استفاده می‌شود. همین است که رنگ آن سفید است. هر چند این را هم بگوییم که حداقل 20% آن باید کره کاکائو باشد تا بتوان آن را شکلات نامید.

این نوع از شکلات شیرین‌تر و ملایم‌تر از دو نوع دیگر است و با چاشنی‌های دیگر مثل وانیل مصرف می‌شود. خرید شکلات سفید با طعم جذابش انتخاب افراد شیرین پسند است. قیمت شکلات فله را در حاجی بادومی بررسی کنید. 

قیمت شکلات سفید

شکلات روبی

شکلات روبی یکی از جدیدترین اعضای خانواده شکلات است که در سال 2017 توسط یکی از برندهای معروف شکلات یعنی بری کالبوت و البته با همکاری نستله برای اولین‌بار در ژاپن تولید شد. گفته می‌شود از سال 2004 روی آن کار شده بود. هیچ رنگ افزودنی به آن اضافه نمی‌شود؛ با این حال به دلیل نوع دانه خاص آن رنگ صورتی خوشایند و مزه‌ای بین شیرین و شور دارد.

شیوه تولید آن هم هنوز یک راز سر به مهر است که کسی از آن خبر ندارد. برای خرید انواع شکلات، خرید خشکبار و تنقلات می‌توانید به حاجی بادومی مراجعه کنید. خرید شکلات فله را با بهترین قیمت شکلات در این سایت تجربه کنید. 

شکلات لوکس

بهترین محصولات شکلات خارجی و ایرانی

حالا که با انواع شکلات آشنا شدیم، بد نیست چند برند و مارک خارجی و ایرانی معروف آن را بشناسیم. باور کنید نوشتن این قسمت برای من هم خیلی سخت بود. نگاه کردن به تصاویر هوس‌انگیز آن‌ها یکی از سخت‌ترین کارهاست. با این حال، شکلات فروشی حاجی بادومی برای اینکه مشتریان بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند، به معرفی هر کدام از آن‌ها می‌پردازد.

ما در ادامه به معرفی مختصر برندهای شکلات خارجی و برندهای شکلات ایرانی می‌پردازیم. فراموش نکنید که می‌توانید برای خرید شکلات فله به حاجی بادومی سر بزنید و از دیدن قیمت شکلات هم حسابی غافلگیر شوید.!

شکلات اقتصادی

خرید شکلات فله ایرانی - برندهای مطرح شکلات ایرانی

طی سالیان متمادی، شرکت‎ها و کارخانه‌های بزرگی در صنعت تولید شکلات فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و کیفیت شکلات تولیدی آن‌ها آنقدر بالاست که می‌توان با خیال راحت از میان شکلات‌های مختلف آن از جمله کادویی انتخاب نمود. علاوه بر این بخشی از این محصولات نیز به کشورهای مختلف صادر می‌شوند. در ادامه بعضی از این برندهای شکلاتی را معرفی می‌کنیم. ضمنا امکان خرید شکلات فله با بهترین قیمت شکلات برای مشتری‌های حاجی بادومی فراهم است. 

لیست قیمت شکلات

خرید شکلات فله: شرکت آیدین (داداش‌ برادر)

شکلات آیدین یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال در صنعت شکلات است. این برند 40 و چند ساله، انواع مختلفی از محصولات شکلاتی اعم از بیسکوییت و ویفر، انواع شکلات پذیرایی، صبحانه، شکلات‌بار و محصولات دیگر تولید می‌کند. برندهای این شرکت نیز بسیار متنوع هستند. از جمله معروف‌‌ترین آن‌ها، برند شکلات شونیز است. برای بررسی قیمت شکلات و خرید شکلات فله به حاجی بادومی سر بزنید. 

خرید شکلات فله

خرید شکلات فله: شرکت شیرین‌آفرینان (مرداس)

شکلات‌ مرداس را بیش از همه چیز به بسته‌بندی‌های خاص و زیبای شکلات کادویی می‌شناسیم. البته که مزه شکلات مغزدار آن‌ها نیز واقعا بی‌نظیر است. کارخانه این شرکت در شهر قم واقع شده و در حال حاضر یکی از برترین کارخانه‌های تولیدکننده است. این شرکت مدعی استفاده از کره کاکائوی ارگانیک در تولید محصولات خود است. شاید همین یکی از نقاط تمایز این شرکت از همتایان دیگرش باشد. قیمت شکلات های مرداس نیز مناسب است و برای مهمانی و جشن انتخاب خوب و خوشمزه‌ای است. 

خرید شکلات اینترنتی

خرید شکلات فله: شرکت کیان شکلات کیمیا (پارمیدا)

شکلات پارمیدا یکی از باکیفیت‌ترین انواع این محصول در کشور است. از ویژگی‎‌های شاخص این محصول، علاوه بر بسته‌بندی بسیار شکیل و زیبا، تنوع آن است. شکلات تخته‌ای‌های پارمیدا در طعم‌ها و درصدهای مختلقی ارائه می‌شوند و هر کدام طرفداران خود را دارند. این شرکت در سال 77 تاسیس شده و هم‌اکنون حدود 40 محصول عرضه‌شده در بازار دارد. در تولید محصولات این شرکت نیز از کره کاکائوی خالص استفاده می‌شود. قیمت شکلات پارمیدا را در حاجی بادومی مشاهده کنید. 

خرید شکلات عمده

خرید شکلات فله: شرکت رضوان‌ شکلات (باراکا)

شکلات باراکا نیز امروزه به یکی از برندهای مطرح داخلی در این زمینه تبدیل شده است. باراکا بیش از همه به اشکال خلاقانه و بسته‌بندی‌های مدرن خود در کنار مزه‌های فوق‌العاده‌اش شناخته می‌شود. البته قیمت شکلات های باراکا هم با توجه به کیفیت و طعم بی‌نظیر آن مناسب است و باعث شده خرید شکلات باراکا معمولا اولین انتخاب برای مراسم‌ها باشد. 

خرید شکلات تازه

خرید شکلات فله: شرکت فرمند

شرکت فرمند هم با ربع قرن سابقه در زمینه تولید شکلات، یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های فعال در این صنعت است. فرمند شعار خود را «تولید محصول با بهترین کیفیت» قرار داده است و در تولید محصولات مختلف از جمله شکلات‌های مختلف، ویفر و ... فعال است. شکلات گالاردو که به صورت تخته‌ای عرضه می‌شود، یکی از معروف‌ترین محصولات فرمند است. قیمت شکلات تخته‌ای و انواع شکلات فله را در حاجی بادومی مشاهده کنید.

خرید شکلات ارزان

خرید شکلات فله: شرکت مروارید کویر ایوانکی (برنوتی)

این شرکت در سال 1389 کار خود را آغاز نمود و در ابتدا هدف خود را صرفا تولید شکلات کادویی قرار داده بود. اما بعدها به سمت تولید انواع دیگر نیز خط تولید خود را توسعه داد. قیمت شکلات کادویی از برندهای مختلف را می‌توانید در حاجی بادومی مشاهده کنید و یک خرید به صرفه از شکلات فله را تجربه کنید.

خرید شکلات آنلاین

خرید شکلات فله: شرکت شیرین عسل

یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ و محبوب در عرصه‌ی شکلات و بیسکوئیت و سایر تنقلات از این شاخه است که در سال 1369 شروع به فعالیت کرده. فکر نمی‌کنم ایرانی باشد که از محصولات آن استفاده نکرده باشد. نوعی بیسکوئیت با روکش کاکائو و به همراه کرم در طعم‌های مختلف دارد که پای ثابت تغذیه‌ی زنگ تفریح دانش آموزان مدرسه بود. همچنین از کیک‌های معروف تاینی تا شکلات معروف نانی بگیرید تا سایر شکلات‌های تخته‌ای از محصولات این برند محبوب است. قیمت شکلات شیرین عسل همیشه مناسب بوده و هنوز هم محبوب کودکان امروز و دیروز است!

خرید شکلات کیلویی

خرید شکلات فله: مگا استار

شکلات تافی مگا استار یکی از انواع بهترین مارک شکلات ایرانی است که توسط شرکت بازرگانی شفق گستر یزد توزیع می‌شود. این شرکت در ابتدا کار خود را در سال ۱۳۹۰ با واردات محصولات شیرینی و شکلات آغاز کرد. سپس، بعد از مدت ۷ سال توانست نمایندگی توزیع محصولات برندهای شکلات خارجی مثل روشن و سرینی را از کشورهایی مثل آلمان، ایتالیا، بلژیک و روسیه کسب کند.

بعد از مدتی برند مگا استار در ساخت شکلات شروع به فعالیت کرد و شکلات‌های این برند در مدت کوتاهی مورد استقبال افراد قرار گرفته‌اند. برند مگا استار در ایران طرفداران زیادی دارد و خیلی‌ها هستند که این مارک شکلات فله را می‌خرند. ضمنا قیمت شکلات مگا استار نیز مناسب است.

خرید شکلات ایرانی

خرید شکلات فله: شکلات سورن

شکلات سورن یکی دیگر از انواع بهترین مارک شکلات ایران است. این شکلات توسط شرکت سورن که یک شرکت بازرگانی است تولید می‌شود. شرکت سورن ابتدا فعالیت خود در زمینه شکلات‌سازی را در سال ۱۳۹۳ آغاز کرد. شکلات‌های برند سورن کیفیت خوبی دارند و در تنوع و طعم‌های مختلف صادر می‌شوند. انواع شکلات شرکت سورن از لحاظ کیفیت بسیار عالی هستند و در عین حال قیمت شکلات ها نیز مناسب است، برخی از محصولات این برند به کشورهای خارجی هم صادر می‌شوند و امکان خرید شکلات فله سورن از حاجی بادومی هم هست. 

خرید شکلات فله: شونیز

شرکت صنعتی داداش برادر (شونیز) یکی از شرکت‌های فعال و برتر در زمینه‌ی تولید تنقلات، شیرینی‌جات و شکلات است. این شرکت با بیش از 45 سال سابقه در تولید شیرینی و شکلات توانسته است جایگاه خوبی در ایران و همینطور در جهان بدست آورد. از مجموعه محصولات این برند مشهور ایرانی می‌توان به انواع شکلات، پودر کاکائو، کره کاکائو، پاستیل، آبنبات، پشمک و غیره اشاره کرد.

سال‌ها است که شونیز به عنوان یکی از برندهای برتر ایرانی شناخته می‌شود و محصولات آن را به راحتی می‌توانید تهیه و مصرف کنید. یکی از شکلات‌های محبوب برند شونیز که مشتریان حاجی بادومی همیشه از آن به عنوان یکی از خوشمزه‌ترین شکلات‌های این برند یاد می‌کنند، شکلات ملیسا شونیز است. برای خرید شکلات فله با بهترین قیمت شکلات می‌توانید سری به فروشگاه ما بزنید.

خرید شکلات فله: آناتا (Anata)

گروه صنعتی نجاتی یکی دیگر از محبوب‌ترین و بزرگترین تولیدکنندگان شکلات و تنقلات در ایران است که با نام تجاری آناتا شناخته می‌شود. این شرکت با بیش از 78 سال سابقه از پیشتازان عرضه‌ی شکلات در ایران به حساب می‌آید. تولید بیش از 350 نوع محصول متنوع مانند انواع شکلات، تافی، بیسکویت، ویفر، کوکی و غیره در بسته‌بندی‌های متنوع و با تکنولوژی‌های روز دنیا از افتخارات شرکت آناتا است.

محصولات باکیفیت شرکت آناتا بخش بزرگی از بازار شکلات و تنقلات را به خود اختصاص داده و به کشورهای دیگری مانند اروپا، آسیا، آفریقا و غیره نیز صادر می‌شود. قیمت شکلات آناتا برای خرید شکلات فله یا کادویی و پذیرایی و غیره مناسب است و می‌توانید کام خود را با این شکلات‌ها حسابی شیرین کنید.

خرید انواع شکلات

خرید شکلات فله از برندهای مطرح شکلات خارجی

خرید شکلات اولکر (Ulker)

اولکر یکی از غول‌های شکلات سازی کشور ترکیه است که در سال 1944 میلادی تأسیس شده و به بیش از صد کشور دنیا صادرات دارد و برای ما ایرانی‌ها هم خاطره‌انگیزترین و در دسترس‌ترین شکلات خارجی موجود در سوپر مارکت‌ها بود. از نوستالژیک‌ترین شکلات‌های کودکی می‌توان به هوبی (hobby) پرآوازه و مترو (metro) اشاره کرد که هر دو از محصولات معروف شرکت اولکر هستند. قیمت شکلات اولکر با توجه به کیفیت و طعم بی‌نظیر مناسب است و امکان خرید شکلات فله از این برند نیز در حاجی بادومی وجود دارد.

شکلات فله

خرید شکلات توبلرون (Toblerone)

توبلرون را حتما با آن ظاهر مخروطی‌اش به یادتان هست. این شرکت، در سال 1908 در سوئیس تاسیس شده بود؛ اما بعدها مالکیت آن به آمریکا منتقل شد. شکلات های توبلرون را در انواع شکلات سیاه با عسل و مغز بادام و همچنین سفید و شیری می‌توانید در بازار پیدا کنید. نوش جان! البته قیمت شکلات فله را در حاجی بادومی بررسی کنید و برای خرید شکلات خارجی از برندهای مختلف اقدام کنید.

شکلات کیلویی

خرید شکلات گودیوا (Godiva)

گودیوا یک برند ترک است که در سال 1926 کار خود را آغاز نموده است. در سال 2019 این برند با یک شرکت آمریکایی به صورت شراکتی ادامه فعالیت داد. در حال حاضر در بیش از 600 فروشگاه و مغازه در سراسر جهان به فروش می‌رسد. گودیوا به بسته‌بندی بسیار زیبا و لوکس خود شناخته می‎‌شود. قیمت شکلات خارجی از برندهای مختلف را در حاجی بادومی مشاهده کنید و اگر شما هم عاشق شکلات‌های خارجی هستید، برای خرید شکلات فله از این فروشگاه اقدام کنید.

شکلات صبحانه

خرید شکلات نستله (Nestle)

شرکت نستله را شاید بیشتر به خاطر نسکافه‌ها و قهوه‌های فوری که در بازار هست بشناسیم؛ اما این شرکت در زمینه‌ شکلات نیز فعال و صاحب‌نام است. این شرکت اصالتا سوئیسی محسوب می‌شود؛ اما در حال حاضر دیگر باید آن را یک شرکت چندملیتی بسیار بزرگ بدانیم که در سال 1866 تاسیس شده است. خرید شکلات نستله در ایران به سادگی چک کردن وب سایت حاجی بادومی و یک سفارش آنلاین است که البته قیمت شکلات های فله ما مناسب هم هست. 

شکلات سفید

خرید شکلات میلکا (Milka)

میلکا را احتمالا با آن علامت بامزه‌ی گاوِ حلقه به گردنش به یاد داشته باشید. شکلات‌های تخته‌ای خوشمزه‌ای که در طعم‌های مختلف از شیری تا سیاه و تلخ به فروش می‌رسند. برای خرید شکلات میلکا هم می‌توانید به حاجی بادومی نگاهی بیندازید. قیمت شکلات فله در این وب سایت به حدی مناسب است که حتما تعجب خواهید کرد!

شکلات فندقی

خرید شکلات مارس (Mars)

نمی‌توانید لیستی از اسامی شرکت‌های شکلات‌سازی ایجاد کنید و شکلات مارس را نادیده بگیرید. فکر کنید مارس یعنی اسنیکرز، ام اند ام، تویکس و مارس بار. واقعا نمی‌شود! آنقدر خوشمزه است که هر چه بگوییم کم است. خرید شکلات اسنیکرز برای خیلی از ماها تجدید خاطره‌ها است. قیمت شکلات فله چه ایرانی و چه خارجی نوستالژی را در حاجی بادومی بررسی کنید و با خرید شکلات فله خاطره‌ها را زنده کنید!

 شکلات مارس

خرید شکلات هرشیز (Hershey's)

هرشیز محصولات خیلی زیاد و متنوعی دارد که ساعت‎‌ها می‌توان درباره آن نوشت. از انواع شکلات تا پودر کاکائو و کرم‌های مختلف مناسب شیرینی‌پزی. حتی کیت‌کت معروف را هم الان این شرکت تولید می‌کند. در واقع اینطور نبود قبلا تا اینکه این شرکت حق تولید آن را خرید. به هرحال فرقی ندارد کدام یکی از محصولات آن را مصرف کنید، هر کدام باشد فوق‌العاده است. خرید شکلات فله برای مراسم‌های دوستانه و خانوادگی خود را از حاجی بادومی انجام بدهید که بهترین قیمت شکلات فله را ارائه می‌دهد.

بهترین قیمت شکلات فله

خرید شکلات گرین اند بلکز (Green and blacks)

این شرکت انگلیسی که در سال 1991 تاسیس شده است، فقط در زمینه این زمینه تولیدی فعالیت ندارد؛ بستنی، بیسکوییت و ویفر هم بعضی دیگر از محصولات آن هستند. این نکته را نیز باید ذکر کنیم که در سال 2005 شرکت کرفت فود آن را خرید و توسعه داد و هم اکنون این شرکت در کشورهای کانادا، هلند و ایتالیا فعال است.

بهترین قیمت شکلات

خرید شکلات تازا (TAZA)

Taza یک کارخانه تولیدی در آمریکاست که تم مکزیکی دارد. این شرکت در سال 2005 تاسیس شده است و بیش از همه در سطح خود کشور آمریکا فعالیت دارد. شکلات‌ سنگی و مکزیکی تازا بسیار محبوب و خوشمزه است. امکان خرید شکلات سنگی و انواع شکلات با بهترین قیمت شکلات در حاجی بادومی وجود دارد. 

شکلات سنگی

خرید شکلات تئو (Theo)

تئو یک شرکت آمریکایی است که در سال 2006 در سیاتل کار خود را آغاز نمود. جزو اولین شرکت‌های شکلات‌سازی در آمریکاست که مجوز ارگانیک بودن دارد. تئو مواد اولیه خود را از کشورهایی مثل جمهوری دومینیکن و ونزوئلا فراهم می‌کند و بهترین کیفیت شکلات را ارائه می‌دهد. قیمت شکلات های خارجی را در حاجی بادومی بررسی کنید و خرید شکلات فله را از بهترین برندهای ایرانی و خارجی تجربه کنید.

بهترین برند شکلات

خرید شکلات فررو روشر (Ferrero Rocher)

گفته می‌شود شکلات فررو روشر ایتالیایی، پرفروش‌ترین شکلات در سراسر جهان است. قدمت این شرکت ایتالیایی به 200 سال می‌رسد. محصولات این کارخانه در فویل طلایی پیچیده شده‌اند و یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای هدیه دادن هستند. امکان خرید شکلات فررو روشر در بخش شکلات خارجی‌های حاجی بادومی هم وجود دارد. 

پر فروش ترین شکلات

خرید شکلات لیندت Lindt & Sprungli

این شرکت که در سال 1845 در زوریخ سوئیس تاسیس شد، مشهورترین تولیدکننده شکلات سفید در سراسر جهان است. شخصا به محصولات این شرکت نه نمی‌توانم بگویم. شکلات لینت طعم‌ها و مدل‌های بی‌نظیری دارد و امکان خرید شکلات فله از این برند مشهور سوئیسی در حاجی بادومی با بهترین قیمت شکلات وجود دارد.

بهترین شکلات سفید

خرید شکلات Ritter Sport

برند Ritter Sport یکی از برندهای قدیمی شکلات‌سازی آلمانی است. یکی از دلایل معروفیت این شکلات طراحی خاص آن است. این شکلات به گونه ای طراحی شده که داخل جیب افراد جا شوند! بله این هم نکته‌ی مهمی است مگر اینکه یک کیف بزرگ و جادار داشته باشید. در هر صورت امکان خرید شکلات فله برای داخل جیب یا کیف و همینطور داخل ظرف‌های شکلات‌خوری روی میز در حاجی بادومی با بهترین قیمت شکلات فله وجود دارد. 

بهترین قیمت شکلات فله

خرید شکلات کیندر Kinder

شاید شما شکلات‌های کیندر را بیشتر به‌عنوان شکلات‌های تخم‌مرغ شانسی که جز برندهای محبوب شکلات در ایران هستند را بشناسید. شرکت Kinder این شکلات‌ها را تولید می‌کند. این شرکت در ابتدا در فرانکفورت آلمان تأسیس شده بود. این کارخانه هنوز هم در آلمان فعالیت می‌کند. شرکت شکلات‌سازی Kinder بیشتر محصولات خود را برای کودکان می‌سازد. در تخم‌مرغ‌های شانسی برند Kinder شکلاتی به‌صورت تخم‌مرغ ساخته‌شده که درونش یک جایزه برای کودکان وجود دارد.

برندهای محبوب شکلات

خرید شکلات روشِن Roshen

برند Roshen یک برند اوکراینی است و این کارخانه در اوکراین کار می‌کند. برند روشن محصولات شکلاتی، تافی، آب‌نبات، بیسکویت و ویفر را تولید می‌کند. در سال 2012 شرکت Roshen در زمره شرکت‌های معروف تولید کننده تافی و آب‌نبات شناخته شد. این شرکت به کشورهای اروپایی دیگر و مخصوصاً اروپای شرقی هم شکلات صادر می‌کند. از انواع محصولات شکلاتی Roshen که توسط این شرکت شکلات‌سازی به ایران صادر می‌شوند شکلات مینکی بینکی شو، شکلات میلکی اسپلش و آب‌نبات بیم بوم هستند. برای خرید شکلات فله از این برند اوکراینی به حاجی بادومی سر بزنید.

شرکت شکلات سازی

خرید شکلات Merci

مارک مرسی یکی از مارک‌های معروف شکلات آلمانی در ایران است. این شکلات در طعم‌های مختلفی تولید می‌شود. شکلات مرسی یک گزینهٔ لوکس برای خریدن شکلات در میهمانی‌ها یا دادن کادو محسوب می‌شود. اکثر شکلات‌های مرسی که در ایران عرضه می‌شوند شکلات مرسی ۲۵۰ گرمی و شکلات مرسی ۴۰۰ گرمی هستند.

خرید شکلات برای مهمانی

فروش شکلات ایرانی و خارجی - فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی

فروشگاه اینترنتی حاجی بادومی با انواع و اقسام شکلات ایرانی و خارجی برای مهمانی‌ها و دورهمی‌ها در خدمت شماست اما شکلات فقط در مهمانی‌ها استفاده نمی‌شود شما حتی می‌توانید در اوقات تنهایی و ناراحتی برای بهبود روحیه هم شکلات درمانی کنید به صورت تضمین شده و امتحان پس داده. بنابراین ما یعنی آجیل فروشی حاجی بادومی را شریک شادی‌ها و غم‌های خود بدانید مخصوصا در خرید شکلات فله؛ بزودی با اضافه کردن جدیدترین برندهای شکلات خارجی و ایرانی با بهترین قیمت شکلات فله پیشنهاد جدیدتر و بهتری برای شما عزیزان خواهیم داشت.

فروش شکلات ایرانی و خارجی