کرنبری خشک

  • کالاهای موجود
کرنبری خشک درجه یک
کرنبری خشک درجه یک
ناموجود
loader filter hajibadoomi
ارسال تهران رایگانه! ارسال تهران رایگانه!
ارسال فوری در تهران ارسال فوری در تهران

کرنبری خشک

تا حالا قیسی خوردید؟ وقتی اولین‌بار من قیسی را خورده بودم، طعم ترش و شیرین آن من را خیلی غافل‌گیر کرد و بلافاصله دلم می‌خواست باز هم این قیسی که یک میوه خشک گوشتی که رنگ طلایی‌رنگ داشت را بیشتر بخورم. در اولین باری که قیسی را می‌خوردم اصلاً نمی‌دانستم که این میوه درواقع نوعی زردآلو خشک است که در معرض حرارت قرار داده شده و آب آن‌ها را کاملاً گرفته‌ شده است.

خرید میوه خشک

بعدها که خودم درمورد قیسی تحقیق کردم فهمیدم که قیسی مزایای زیادی برای بدن دارد و خوردن آن علاوه‌بر این‌که طعم خیلی خوشمزه‌ای دارد و می‌تواند برای سلامت بدن هم مفید باشد. در آن موقع بود که به فکر امتحان کردن میوه‌های خشک افتادم. یکی از میوه‌های خشکی که می‌خواهم در این مقاله برایتان توضیح دهم کرنبریِ خشک است. کرنبریِ خشک همان کرنبری است که با روند حرارت دادن تبدیل به کرنبریِ خشک شده است. ما در این مقاله درمورد کرنبری خشک، قیمت آن و خرید آنلاین کرنبری صحبت خواهیم کرد.

کرنبری خشک

کرنبری خشک چیست؟

کرنبریِ خشک همان میوه کرنبری است که در طی فرایندی آب آن گرفته‌شده و با حرارت دادن تبدیل به کرنبریِ خشک شده‌ است. روندی که از آن برای خشک کردن کرنبری استفاده می‌شود شبیه فرایند خشک کردن انگور‌ها است که در نهایت آن‌ها را تبدیل به کشمش می‌کند. خوردن کرنبری خشک خواص متنوعی برای بدن ما دارد که ما در ادامه چند تا از خواص کرن بری خشک‌ شده را برایتان توضیح خواهیم داد.

کرنبری چیست

خواص کرنبری خشک

اگر به میوه‌ی کرنبری علاقه دارید و می‌خواهید از مزایای مواد غذایی موجود در آن بهره‌مند شوید، پس خرید میوه خشک کرن بری برای شما انتخاب مناسبی است. اتفاقاً کرنبریِ خشک شده نسبت‌به کرنبری تازه مواد غذایی را به میزان بیشتری در خود دارد. دلیل آن‌هم این است که در فرآیند حرارت دادن به کرنبری تازه مواد غذایی آن به میزان متمرکز بیشتری در گوشت کرنبری جمع می‌شوند و برای همین، این مسئله باعث می‌شود که کرنبری خشک شده مواد غذایی و ویتامین‌های بیشتری را در خود داشته باشد.

کرنبری خشک چیست

کرنبری خشک برای پیشگیری عفونت دستگاه ادراری

کرنبری تازه و کرن بری خشک شده در خود دارای مقدار زیادی آنتی‌اکسیدان هستند. این آنتی‌اکسیدان‌ها پرو آنتی سیانیدین نام دارند. آنتی‌اکسیدان‌ها در بدن ما نقش مهمی دارند. یکی از ویژگی‌هایی که در خواص کرن بری خشک شده برای دستگاه ادراری وجود دارد این است که این نوع آنتی‌اکسیدان‌ها می‌توانند کاری کنند که باکتری‌ها به دیواره‌های مجاری ادراری نچسبند و به این صورت، می‌توانند سلامت این عضو از بدن را حفظ کنند.

خواص کرنبری خشک

کرنبری خشک برای کاهش ریسک ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی

یکی از خواص کرنبری خشک این است که در آن آنتی‌اکسیدان‌هایی بنام پلی فنول وجود دارند که پلی فنل ها خواص ضد التهابی دارند. پلی فنل ها در رگ‌های خونی می‌توانند به پایین آمدن فشار خون افراد کمک کنند و از زیاد شدن بیشتر از حد پلاکت‌های خونی جلوگیری کنند. در بدن ما پلاکت‌های خونی به مقدار معینی وجود دارند و جزو کارکرد آن هستند. اما اگر این مقدار بیشتر از حد شود، احتمال بروز ترومبوسیتوز که انعقاد خون در عروق است می‌تواند رخ دهد. در نتیجه، پلی فنل ها در کرنبریِ خشک می‌توانند از انعقاد خون در عروق جلوگیری کنند.

(در وبلاگ حاجی بادومی مطلبی در خصوص بهترین آجیل برای قلب نوشته‌ایم.)

خواص کرنبری خششک برای بیماران قلبی عروقی

کرنبری خشک شده برای سلامت دندان‌ها

همان‌طور که در پاراگراف‌های قبلی گفتیم، کرنبری خشک و تازه سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هایی بنام پرو آنتو سیانیدین است. این پرو آنتوسیانین‌ها برای سلامت دهان ما هم می‌توانند خیلی مفید باشند. پرو آنتو سیانیدین در کرنبری تازه و خشک می‌تواند به دندان‌ها کمک بکند که از خودشان در برابر باکتری‌ها محافظت کنند. این مواد می‌توانند از رشد باکتری روی دندان‌ها جلوگیری کنند و به این صورت، از آن‌ها در برابر پوسیدگی و همچنین، به پیشگیری از مشکلات لثه‌ای کمک کنند.

کرن بری خشک شده برای سلامت دندان‌ها

تاثیر کرنبری خشک شده برای کاهش وزن

خیلی از ماها نسبت‌به برنامه غذایی خودمان هوشیار هستیم و دلمان نمی‌خواهد در طول روز چیزهایی که می‌خوریم خیلی باعث اضافه‌وزن ما نشوند. از طرف دیگر، با انجام فعالیت ما طبیعتاً احساس گرسنگی می‌کنیم. یکی از میان وعده‌هایی که شما می‌توانید در برنامه غذایی خود بگنجانید و نگران اضافه‌وزن هم نباشید کرنبریِ خشک است. خواص کرنبری خشک شده می‌تواند برای کاهش وزن مناسب باشد. کرن بری خشک شده هم میوه شیرینی است و هم این‌که کالری کمی دارد. شما با خرید کرن بری خشک و استفاده از آن به‌عنوان میان وعده غذایی هم می‌توانید به خودتان حس سیری بدید و به این صورت، از پرخوری کردن و اضافه‌وزن جلوگیری کنید.

کرنبری خشک شده برای لاغری

مزایای کرنبری خشک شده برای سلامت عروق و رژیم غذایی سالم

ما گفتیم که با خرید کرن بری خشک و قرار دادن آن در برنامه غذایی شما می‌توانید هم یک میان وعده غذایی سالم داشته باشید و هم این‌که به کاهش وزن خودتان کمک کنید. علاوه‌براین، یک خوبی دیگری که خرید میوه خشک کرن بری دارد این است که این میوه اصلاً چربی ندارد و شما با اضافه کردن آن به رژیم غذایتان مجبور نیستید نگران این باشید که چربی به بدنتان اضافه می‌شود. درنتیجه، شما با خیال راحت می‌توانید این میوه را مصرف کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

خرید کرن بری خشک

مزایای کرنبری خشک برای سیستم گوارشی

فیبر یکی از مواد غذایی است که بدن ما می‌تواند از آن استفاده‌های خیلی خوبی داشته باشد. یک خوبی‌ فیبر این است که با خوردن آن شما بدنتان احساس سیری می‌کند و شما پرخوری نمی‌کنید. اما یک مزیت مهم دیگر فیبر این است که شما با خوردن فیبر به سلامت دستگاه گوارش خود کمک خوبی می‌کنید. فیبر می‌تواند حجم مدفوع را بزرگ کند و به حرکت آن در طول روده بزرگ کمک کند. این مسئله برای کم کردن مشکل یبوست در افراد بسیار مفید است.

خواص کرنبری خشک شده برای گوارش

عوارض کرنبری خشک

درست است که کرنبریِ خشک خواص و مزایای زیادی دارد، اما در رابطه با مصرف آن هوشیار باشید. چون مصرف بیش‌ازحد آن ممکن است عوارضی را هم دربر داشته باشد. برای همین، سعی کنید که مصرف کرنبری خشک را به چند دانه در طول روز محدود کنید. اگر خیلی بیشتر از حد این میوه را مصرف کنید، ممکن است مشکلاتی مثل اسهال و دل‌پیچه و یا حتی سنگ کلیه را برای شما به وجود بیاورد.

میزان مصرف کرنبری خشک را کنترل کنید

خواص آب کرنبری

اگر شما به‌غیراز خرید کرن بری خشک و امتحان کردن آن به فکر نوشیدن آب کرنبری هم هستید باید بدانید که آب کرنبری هم مزایای زیادی برای بدن ما دارد. ما در این بخش، مزایایی که شما می‌توانید با خوردن آب کرنبری به بدنتان برسانید را برایتان توضیح خواهیم داد.

تاثیر آب کرنبری برای کند کردن فرآیند سال‌خوردگی

در آب کرنبری مثل خود کرنبری مقدار زیادی آنتی‌اکسیدان وجود دارد. ما گفتیم که آنتی‌اکسیدان‌ها مواد بسیار مهمی در بدن ما هستند. در بدن ما موادی بنام رادیکال‌های آزاد وجود دارند که روزانه ترشح می‌شوند. وقتی‌که این رادیکال‌های آزاد مقدارشان بیشتر از حد شود روند سال‌خوردگی در انسان‌ها هم خیلی بیشتر خواهد شد و ریسک ابتلای آن‌ها به بیماری‌هایی مثل بیماری‌های سرطانی و قلبی عروقی هم زیادتر خواهد شد.

نقش آنتی‌اکسیدان‌ها در بدن ما مبارزه و خنثی کردن اثر این رادیکال‌های آزاد است. خوشبختانه، یکی از خواص کرنبری که خیلی مفید است، داشتن همین آنتی‌اکسیدان‌های پرفایده است که می‌توانند با اثر رادیکال‌های آزاد در بدن مان مقاومت کنند و روند سال‌خوردگی و ریسک ابتلا به خیلی از بیماری‌ها را کاهش دهند.

خواص آب کرنبری

قیمت کرنبریِ خشک

با خواندن مطالب این مقاله شاید با خودتان فکر کنید که خرید آنلاین کرنبری یا به‌طورکلی تهیه کرنبری گزینه‌ی بدی هم نیست. کرنبری در بازار و در وزن‌های مختلف ارائه می‌شود. مسلماً خیلی‌ها با خودشان ممکن است فکر کنند که کرنبری خشک کیلویی چند است و قیمت کرن بری خشک را چگونه می‌توان فهمید. اگر مایل به به اطلاع از قیمت کرن بری خشک هستید می‌توانید به فروشگاه آنلاین حاجی بادومی مراجعه کنید. ما در این فروشگاه قیمت کرن بری تازه و خشک را برای شما در وزن‌های 200، 300، 400، 500 و 1 کیلوگرم قرار داده‌ایم.

قیمت کرنبری خشک

کرنبریِ خشک از کجا بخریم؟

کرنبری خشک یک میوه خوشمزه است و شما با خوردن آن می‌توانید هم یک میان وعده خوشمزه داشته باشید و همین‌که مواد غذایی زیادی را به بدنتان برسانید. طبیعتاً ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که کرنبریِ خشک از کجا بخریم؟ شما برای خرید کرن بری خشک چند گزینه دارید. شما می‌توانید برای خرید کرنبریِ خشک آن را در بازار به‌صورت دستی تهیه کنید یا آن را از فروشگاه‌های آنلاین بخرید.

خرید کرنبری تازه و خشک

خرید اینترنتی کرنبریِ خشک از فروشگاه آجیل و خشکبار بادومی

فروشگاه آنلاین حاجی بادومی چند وقت است که در زمینه آجیل، خشکبار، شکلات و تنقلات فعالیت می‌کند. ما در این فروشگاه امکان خرید اینترنتی بلوبری کرن بری خشک و انواع میوه خشک را برای مشتریان خودمان فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید در فروشگاه آنلاین حاجی بادومی مشاهده کنید که کرنبریِ خشک کیلویی چند است. برای خرید کرنبری خشک، قیمت آن برای وزن‌های مختلف و مشاهده شما قرار داده شده‌است. شما می‌توانید علاوه‌بر مشاهده قیمت کرن بری تازه و خشک و بلوبری خشک نسبت‌به خرید آنلاین کرنبری هم اقدام کنید.

از کجا کرنبری خشک تهیه کنیم